Ömrümü kendime harcamak hedefim

bu senin için de geçerli sabah kahveni yapıp kitabını okuman bile kendine gösterdiğin bir ilgidir
Ya orası öyle, önceden 9'da uyanır işten çıkar boş boş yatardım öyle. Şu an birkaç saat erken kalkmak bile beni mutlu ediyor, o konuda hiç sıkıntı yok. Hatta perdeyi açıp böyle sabah havasını görüyor olmak bile cidden mutluluk sebebi bana. Ama sizin yazdıklarınızı okudukça utanıyorum yine de Yine de yazıyorum elimden geldiğince, çok cici burası

Teşekkür ederm güzel düşüncelerin için
Bugün gidiş yolumu değiştirdim, adım sayacım yok ama her zamankinden uzun olan yolu kullandım
20 sayfacık da kitap okudum

Benim günüm daha yeni başlıyor anca işten geldim. Site ve marka ismi vermek yasak sanırım anlaşılacak mı bilmiyorum, son zamanlarda çok kampanyaya başlayan bir siteden ilk kez alışveriş yaptım. Ünlü bir markanın malum kırmızı serumunu be niacinamide serumunu aldım. Nerdeyse yarı fiyatına hem de. Ama malesef satıcı sahte ürün satıyormuş. Ucuz olmasından şüphelendim başta ama yine de gelince barkod vs kontrol ederim dedim sahte malesef İadeyle uğraşıcam bide.
Onun dışında yolda yine kitap okudum 40 sayfa. Şimdi sağlıklı bir şeyler yedim kitap okumaya devam edicem çünkü başka ne yapayım

Ay o ünlü siteye asla güvenmiyorum zaten. Zamanında bir spor ayakkabı aldım ve sahte geldi. Yazıp iade etmek istedim ama satıcı firma dönüş bile yapmadı bana. Artık pahalı olsun ama görüp alayım kafasına girdim.

-ay bugun iş uzadı da uzadı, kalibrasyonunu yaptıgımız alet arıza verdi durdu, geç cıktım normale gore
-sigara için destek tedavimin 2. kürü uygulandı, 5 gündür içmedim
-kitap okuma kulubunun toplantısına katıldım
-ateş yoga 5. gün
- yatmadan makale yazıp duş alıcam

benden bu kadar çok yoruldum

bir gun mutlaka yoga: 10.gün
arkadaşım C cranial 10. gün mü? :)

Selam bacılar,
- 90 sayfa kuramsal okuma yaptım.
- Şimdi alanda yazılmış yüksek lisans tezlerine bakacağım biraz ama bu kadar tezin (60 adet) nasıl altından kalkacağımı bilmiyorum, bakmasam veya ne kadarına bakmasam olur, ne kadarını gözden çıkarmalıyım onu da bilmiyorum ama hiç bakmamayı da göze alamıyorum, bir kenarından başlayacağım.

Spor:
- 35 dk yoga
- 30 dk Jillian Michaels (5)
- 15 dk fitness
- 30 dk eliptik

bir gun mutlaka 10. Gün
C cranial 10. Gün :)
Yorgunumm:)

28 Eylül Çarşamba Özeti

-Bugün özgür takılma günümdü öğle yemeğimde çiğköfte ve tatlı yedim.
-İş çıkışında 8K adımlık yürüyüş yaptım
-İşten dönünce annem en sevdiğim yemeği yapmıştı onu da yedim.
- Kil maskesi ve peeling yaptım
- Disneyden Fındık Kıran ve Dört Diyar adlı filmi izledim. Ben çocukken Barbie Fındık Kıran olarak geçen bir animasyon filmiydi. Biraz değişiklik olmuş konuda ama Morgan Freeman'ı görünce kadroda hemen izledim. Keyifliydi, tavsiye ederim.
-6 sayfa kuran okudum
-Yatsı namazını kıldım.
-Yatağıma girip uyuyuncaya kadar kitap okuyacağım
-Bugün hiç sigara içmedim

Ama sizin yazdıklarınızı okudukça utanıyorum yine de
Öyle düşünme lütfen :) Hepinizin kendinize göre ayrı sorumluluklarınız var. Aranızda tek çalışmayan benim galiba mesela. Evli ve çocuklu arkadaşlar var. Kaç sayfa kitap okuduğunu yazsan bile yeter ki. Annesiyle içtiği kahveyi bile yazan arkadaşımız var burada :) Bence senin için önemli olan ne ise paylaşacağın şey odur yani.

Bu arada benim artık çok sıkı çalışmam gerektiği için bir önceki geceden günlük yapmam gerekenleri yazıp o planı gerçekleştiremezsem topikte paylaşım yapmayacağım. Yani muhtemelen bazı günler siteye giremeyeceğim. Aslında C cranial 'ın günlük yoga sayımı için burada olmak istiyorum ama dediğim gibi sıkı bir plan yapacağım ve gün sonunda (benim günüm sizinkinden de geç bitiyor maalesef) paylaşım yapmak motivasyonum olacak. Beceremezsem sonraki güne devredecek.
Umarım sayıma devam edersin C cranial . Ben her sabah yapıyorum çünkü yogamı. Gelebildiğimde güncellerim. Zaten pazartesi günü yeni programı konuşup ona geçmemiz gerekecek.
Iyi geceler.

Paylaşın ulen.

Merhaba arkadaşlar, hastalığım devam ediyor halsizlik de var. Bugün 2-3 saat kestirdim. Tek yaptığım çocuklarla ilgilenip kitap okumak.
Çok geçmiş olsun. Bizde de sabah hava 25 derece akşam 5 derece, aradaki fark öldürdü beni sürekli halsizim.

Çok tatlısın teşekkür ederim

Günaydın

Pazartesiden itibaren düzgün bi kahvaltı yapmaya başlayacağım, kendime hedef :) Son zamanlarda hep mısır patlağı yiyorum midem kendinden geçti. Sade de değil bi de hardallı olandan Gün içinde de başka bi şey yiyemediğimi fark ettim. Bunları bırakacağım hafta başı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…