Ömrümü kendime harcamak hedefim

Merhaba kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?
Sabah kalktım arkadaşımla kahvaltıya gittik sonra bi kahve içtik ve işe geldim. İş yerimde bayağı yoğun bir gün ❤️ ama çok keyifli geçiyor

Merhaba kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?
Sabah kalktım arkadaşımla kahvaltıya gittik sonra bi kahve içtik ve işe geldim. İş yerimde bayağı yoğun bir gün ❤️ ama çok keyifli geçiyor
işten önce kahvaltı ve kahve mi😍😍ay ne tatlı, kaçta baslıyorsunuz ki🙃

Merhaba kızlarr 🥰
Dün nöbetçiydim yazamadım. İşte olduğum işin pek bir şey yapamadım ama yeni kitaba başladım 🤭 bugunde uyku yemek vs anca akşam kitap okurum :) bugunluk bu kadar. Pinokya filmini çok merak ettim ya ben de izleyeceğim iyi fikir 🤓

Merhaba kızlarr 🥰
Dün nöbetçiydim yazamadım. İşte olduğum işin pek bir şey yapamadım ama yeni kitaba başladım 🤭 bugunde uyku yemek vs anca akşam kitap okurum :) bugunluk bu kadar. Pinokya filmini çok merak ettim ya ben de izleyeceğim iyi fikir 🤓
Ya Pinokyo öyle tatlıydı ki keşke benimde Pinokyo'm olsa dedim hep izlerken. Çok güzel bir film olmuş gerçekten tebrikler Disney

Yazamadım dün baya yoğundu malum hafta içi, bide iki arkadaşım iş bulamıyordu onları benim çalıştığım şirkete aldırmak için CV vs konulara yardımcı oldum. Bir yandan kız kardeşim de hasta, kitap okuyamadım birkaç gündür baya uzun zamandır dizi izlemiyordum yollar dizi ve müzikle geçti 😂

Yazamadım dün baya yoğundu malum hafta içi, bide iki arkadaşım iş bulamıyordu onları benim çalıştığım şirkete aldırmak için CV vs konulara yardımcı oldum. Bir yandan kız kardeşim de hasta, kitap okuyamadım birkaç gündür baya uzun zamandır dizi izlemiyordum yollar dizi ve müzikle geçti 😂
Çok geçmiş olsun dizi izlemek de çok güzel bişey ben dizi izlemeyi pek sevmesem de izleyenlere çok imrenirim nasıl sıkılmadan takip ediyorsunuz

İnsani çocuk gibi mutlu etmiyor mu disney filmleri 🙈😍 başka izleyip çok beğendiğiniz var mıı
Az önce "Death On The Nile" adlı filmi izledim. Şahaneydi. Zaten Agatha Christie kitabından uyarlanmış olduğu için senaryo şahane ve ters köşe. Tavsiye ederim

Çok geçmiş olsun dizi izlemek de çok güzel bişey ben dizi izlemeyi pek sevmesem de izleyenlere çok imrenirim nasıl sıkılmadan takip ediyorsunuz
Çok iyi diziler var, ben düzenli olarak hafta hafta takip edemiyorum çoğunlukla. Bir dönem hiç izlemiyorum mesela sonra bi diziye bir başlıyorum tüm sezonlar bitene dek tüm boş vakitlerinde full dizi izliyorum. Haftasonları mesela günde 10 bölüm izlediğim oluyor dizi dönemimde. O dizi bitince ama daha aylarca dizi izlemem dkdjdkd

Merhabalar hemen günümün özetini yazayım:
- Sabah arkadaşımla kahve ve kahvaltı
- iş yerim yoğundu orda bişey yapamadım
- sağlıklı beslenmeye devam
-iş çıkışı yürüyüşe çıktım 1 saat yürüdüm
- Eve gelip death on the nile adlı filmi izledim.
-Azıcık kitap okudum
Ve şimdi uyku saati

ben de tam özete geçiyordum,
-işte ve evde biraz makale
-eve temizlik için abla geldi, ben camasır ve bulasık hallettim
- ateş elementi yoga 4. gün tamam
-şimdi bira daha makale bakıp uykuya geçerim

ayrıca elimden geldiği kadar eskiye göre daha saglıklı besleniyorum ama tamamen değil ve🚭🚭

Yoga
Arkadaşım :) C cranial 9. gün
bir gun mutlaka bir gun mutlaka 9. gün

Sabah ayılınca vakit kaybetmeden -mesai başlar başlamaz- danışman hocama mail yazdım ve 10 ekimden itibaren müsait olacağımı bildirdim. Hoca, ikidir mesajlarıma hemen dönmesine rağmen sanki bana değil de başka birine cevap yazıyormuş gibi ifadeler kullanıyor :) Neyse, bugün yazdığı 3 cümlelik e-postadan anladığım: "Görüşmeye ister gel ister gelme, 10 ekimden sonra jüriyi toplarım," oldu :/ 12 günüm var yani. Kitap, tez oku oku nereye kadar... Hemen konu belirleyip onun üzerine ne yazılmış, araştırılmış şeyler üzerine yoğunlaşarak ufak da olsa yazılı bir şeyler hazırlamam ve belki de Hoca ile görüşmeden 1-2 gün öncesine kendisine e-posta ile iletmem gerekiyor (Hoş bu kısmı düşüneceğim şimdilik, belki de elimde 1-2 sayfalık bir şeyle giderim.) Yani 12 gün boyunca her gün çalışmamı biraz daha artırıp çeşitlendirmeye ve 10 gün içinde yapmak istediklerimi taslağa dönüştürmeye mecburum.

Bugün 110 sayfa kuramsal okuma yapıp kafamda uçuşan şeyleri not aldım biraz.

spor:
- 35 dk yoga
- 30 dk Jillian Michaels (5)
- 30 dk fitness
- 15 dk eliptik

Günaydın🌺
Kızım hasta, iş de biraz yoğun şu sıralar aktif olamıyorum o yüzden.
Çok geçmiş olsun :KK43:
Günaydınlar
Günlerim o kadar boş geçiyor ki yazacak bişey bulamıyorum :KK43: ara ara yazdıklarınızı okuyorum da benim bu kadar yazacak şeyim yok 🙈
Ben de öyleyim, iş yemek kitap dışında hiçbir şey yapmadığım için utanıyorum yazmaya 😅

Günaydınlar
Günlerim o kadar boş geçiyor ki yazacak bişey bulamıyorum :KK43: ara ara yazdıklarınızı okuyorum da benim bu kadar yazacak şeyim yok 🙈
Aşkolsun yaaa belki bişeyler yazmaya başlasan günün düzene girer lütfen böyle okuyup gitme azıcık azıcık bile yapsan bişeyler zamanla kendi rutinini bulursun. Hem illa makale okumak zorunda belgesel izlemek zorunda değilsin ki, kendin için yaptığın bi kahve bi yürüyüş bi sayfa kitap bile yeterli. Orangegreysky Orangegreysky bu senin için de geçerli sabah kahveni yapıp kitabını okuman bile kendine gösterdiğin bir ilgidir. Lütfen yazacak bişey bulamadım deme bu kız üzülür sonraaaa
Günaydın🌺
Kızım hasta, iş de biraz yoğun şu sıralar aktif olamıyorum o yüzden.
Çok geçmiş olsun
Çok geçmiş olsun :KK43:

Ben de öyleyim, iş yemek kitap dışında hiçbir şey yapmadığım için utanıyorum yazmaya 😅
🐣🐣

X