Ölüp kurtulmak istiyorum

Depresyon geçiriyor gibisin buradan sana kimse yardımcı olamaz bir an önce devlet olur özel olur bir psikolog veya psikiyatri bölümünden randevu almalısın ilaç verir belki doktor psikiyatriye gidersen ilaç kullanmak her zaman kötü değildir bozuk olan duygu durumunun düzenlenmesine hayata daha pozitif bakmana yardımcı olabilir

Sağoş ama umudum yok

Sorun o değilki keşke böyle olmasaydı

Allah razı olsun sağolun

23 yaşındayım ailemin eline bakmak istmiyorum ben o çocuğuda gerçekten sevmiştim kabul edemiyorum gittiğini salağım biliyorum

Tek isteğim işimde mutlu olmaktı ama oda olmadı

Senden büyüğüm, ben de sezonluk girdim gıda değildi ve sevemedim, çıktım.
Kurumsal diye girdiğin işin böyle olması şaşırtmasın, sanırım hepsi kurumsallığı bir kenara bırakmış.

Ben maliye okudum ama o işi yapmak istemedim, ikinci üniversiteye başladım son senem.
Ne okursan oku, ne yaparsan yap çevrende ya da ailendeki huzursuzluk her zaman memnuniyetsiz olmana sebep oluyor.
Böyle durumlarda iyi giden bir ilişkinin destekleyiciliğini inkar edemem.
Çalışırken yaşadığım ilişki krizleri de, iş hayatımdaki enerjimi olumsuz etkiliyordu, bu bakımdan seni anlıyorum.

Genel olarak da çoğu kişinin umutlu ve mutlu olduğunu düşünmüyorum.
Çünkü genellikle memur da olsa, amir de olsa hep bir mutsuzluk ifadesi var insanlarda.

Çözümü ben de bulamadım ama tavsiyem o tip ve büro tipi yerlerde çalışmaman.
Oralarda gerçekten insanı depresyone sokan, ekstra bir enerji akışı var.
Çok kişiyle temas halinde olmak, insanın yaşam enerjisini çekiyor.

Kurban olduğum sen dert görmedin heralde. İlişkilerin başlaması kadar bitmesi de son derece doğal. 20 yıllık evliliklerini noktalıyo insanlar 5 dakikada. İş bu tüm olumsuzluklara rağmen çalışacağına dair senet mi imzaladın yada kafana zorla silah mı dayıyolar çalışacaksın diye? Birinde yapamaz ayrılır başka bir yere geçersin. Bu kadar sıradan şeyler için ölmek istemek onca amansız dert yada hastalıkla uğraşan insanları düşünününce şımarıklık ve nankörlük gibi geliyo bana. Hala ölmek istiyosan, buyur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…