Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailesi için laps diye seni ortada koyacak bi adamdı bu çok belliydi. Adam sana aksini iddia etmemiş ve vaadetmemiş, adamın karakteri bu.Aileci anacı bu yaşa kadar onların ağzına bakıp onların gönlünü hoş etmiş. Evli olsanız da aynısını yapardı eminim.Anası için gelin alan evlendi desinlerci.

Ex kişisi, 1 evlilik yapmış mıydı? Bunu bilmiyordum. B Burhan Burhanitto

Barışma kararını bilmiyordum, görmemişim dün devamında olanları ama senin bu adama ayılıp bayılacak kadar aşık olduğunu asla düşünmüyorum. Sırf yuva kurmak için, o esnada hoşuna giden ortalama biriyle verdiğin bir karardı. Bak daha evlenmeden zibilyon tane olaylar silsilesi yaşandı. Bizde bir laf var "doğmal oğlak bokundan belli olur" diye. En başından belliydi biteceği. İttir kaktir olmaz bu şeyler. Sen her şey güzel olsun, düzelsin istedin belki ama karşında da öyle sana aşık, deli divane, seni el üstünde tutan biri de yok. O da sırf evlenmek için evlenen, ailesinin paçasından ayrılamayan, evlense bile önceliği asla sana vermeyecek biri.

Olanı anlatmışsın. Yaptıklarından utanmışlar demek ki, onlara da rezillik olarak görünmüş yaptıkları. Hayret. Canıni sıkacak, üzecek bir şey yok. Bitir artık şu işi, git iki rekât da şükür namazı kıl.

Aman bırak sefan olsun oh iyi olmuş onlara rezil olmuşlar. Madem çok haklı görüyolar kendilerini rezil olduk neden desinler bal gibide yaptıklarından utanmışlar. İyikide söylemişsin.

Neyi neden zorluyorsun ki?
Ölüp bitiyorsun desek, ölüp bitmiyorum diye kendin dedin.
Seviyesiz,görgüsüz insanlar olduğunu da adın kadar iyi biliyorsun.

Ben senin ne düşündüğünü de ne istediğini de bir türlü anlamadım. Acı çekmeyi falan mı seviyorsun bacım?

Zoruna gitmiştir,amenna. Ama sanki sürekli açık bir kapı bırakıyorsun hissi var artık bende. Yani bugün bunları yazıp bitti deyip 2 gün sonra ev tuttuk dersen şaşırmayacağım cinsten.

Hayat senin,tercih senin ama ateşe yürüme. Bittiyse böyle kalsın. Çek çekeceksen acını,kimseye açıklama yapmaya çalışma. Yaşa içinde bitsin. Karşındaki insanlar halden laftan anlayacak insanlar mı da suçlu görüldüğüne takıldın? Kuzeni bu noktaya getirmeseydi de suçlu sendin,sen olacaktın.

Telefonu geç açtığın için,müsait değilim diye kabul etmediğin için ne bileyim hasta olduğunda halsiz olunca bile surat asıyor gibi algılanacağın için. En vahimi nişanlın olacak beyefendi hazretleri ailesine sormadan s*çamayan biri bu belli. Hiçbir zaman yanında durmayacak. Orta yolu bulmak için(!) ablası arıyor kendisi arayamıyor,özür dileyemiyor bu bizim sorunumuz deyip başbaşa konuşmaya gelemiyor ota moka utanıyorum diyor.
Toparlan Burhan,lütfen üzülme artık kendine gel.

Artı olarak senin ona tekme vurman gerekirken ondan kendini açıklamasını bekleyip birde bu lafları işitiyorsun. Son ana kadar net değildin özür gelse geri dönecek gibiydin ah burhan ah. Söyle zaman buradaki üyelere diyoruz niye ayrılmıyorsun, daha ayrılmak için ne bekliyorsun diye. Basiretin mi bağlandıda kurtaramadın kendini bu heriften.

Bitmesi daha hayırlı inan bu aile ile olmaz , çok zor ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…