Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha iyi olmus. "Bizi rezil ettin" diyerek kendi rezilliklerinide kabul etmis oldu.

Tam tersini düşün "görümcem cok iyi, kimse biseue karismiyor" desen rezil olduklarini dusunecek miydi? Hayir. Yaptiklari seyin utanc verici oldugunun ve gizlenmesi gerektiginin farkindalar
Hiç bu açıdan bakmamıştım

Hiç bu açıdan bakmamıştım

Cunku su an duygusalsin. Bi laf var cok severim "yapan kurtulmuş, söyleyen kurtulamamis". Onlar yaparken sorun yoktu, sen dillendirince suclu oldun. Manipülasyona gelme. Cok guzel seyler yaptilar da sen iftira mi attin, beğenmedin mi, burun mu kivirdin? Hadi ordan ya.
Belki ilk esi bile bu yuzden bosanmistir. Cunku evlenmeden once gördüğün 1birimlik sorun, evlendikten sonra 5 birim olarak karşına çıkıyor.

Adam seni birazcık bile sevmiyor . Bak azıcık bile sevmiyor . İkidir konunu okuyorum adam seninle evlenmek için evleniyor . Sen evlen çocuk yap sonu yine boşanmak olacak . Gözün çok kör bu ilişkide belli ki . Kendine yazık ediyorsun. Oyuncak gibi oynuyor . Kaybetmekten korkan insan böyle yapmaz .

Bak gerçekten nerden biliyorum çünkü seven insan senin yaptığın gibi bunca şeye rağmen akılsızca denemeye çalışır. Karşı taraf gibi olanlarda kararsiz olur

Bak ben çok zorlu bir ailesi olan adamla evliyim . Seninkinden beter ailesi vardı . Eşimde aşırı duygusal ve annesine çok merhamet eden bir adamdı . Anası doldurur doldurur yollardı üzerime bende beğenmiyorsan kapı orda derdim . Cidden annesinin problemleri var ama hala aynı toksiklikte bende bu ilişkide çok yara aldım psikolojik ve fizyolojik olarak çok yıprandım . Ama eşim hiçbir zaman bana ayrılalım diyen taraf olmadı . Hep yalvaran tamam biliyorum sorunu çözeceğim diyen taraftı . Sana bunları bak kocam bana aşık seninki sevmiyor diye anlatmıyorum.

Saçlarım neredeyse tamamen beyazladi. Birçok kilo aldım. Kadın hala toksik ve ben hep savaş halindeyim . Evet kendimi ezdirmedim ama bir yerde huzursuz etmeyi de başardı . Ben birkaç gün evde yokken yine kavga çıkarmış. Aklını başına al bu adam seni rezil eder.

En sonunda ben düğünü ertelemek istiyorum düşüneceğim dedi. Ben de sen kimsin de böyle şeyler söyleyebilirsin. Siz sebep oldunuz konuşacak kimsem yoktu bir anlık boslukla anlattım dedim.
Sen haklıyken, terkedenken kalk kendini haksız ve terkedilen durumuna düşür. Nişanı oğlumuz attı olacak adı. Bir de açıklama yapmaya çalışmışsın, olsa özür de dileyecektin belki. Aklını başına al lütfen.

bu adam başından beri hep garipti zaten
ailesine karıştırması ayrı bir beceriksizlik erkeklik örneği ama hiç çabalamadı bile senin için
Aşk evliliği değilde mantık evliliği için mi seninle evlenmek istiyordu diye düşünmeye başladım.
Ha birde bir yanıta katılıyorum dememki rezil bir durum olduğunun artık farkında beyefendi hala seni suçlamak yerine hatalarını kabul etmiyor. Sen bunları alttan almakla en büyük yanlışı yapmışsın ağızlarına s'çman lazımdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X