Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana çeşitli şeylerde iftira atmışlar.
Aşkım bitti olay, ailen savunma yapsa aklanacak mısın?
Sen veya o
Ailem bu süreçte çok sessiz kaldı hep onlar konuştu. Beni yalnız buldular. Ailemin yanımda olmadığını düşündüler. Ondan dolayı konuşmasını istiyorum
İçlerinde kalmasın madem, şimdi engel olsan sen bizi konuşturmadın olacak ama işler kötüleşir laflar çirkinleşir ise ailecek yaralanır üzülürsünüz. Bak onlar bu süreci boşanma ile yaşamış tecrübeliler. Sizinkiler mantıklı düşünse de tahmin ettikleri gibi olmayabilir.

Bak bana ben sülalesini hiç tanımam :KK70: görsem bilmem. Tanıdıklarımı da tanımasam olurmuş:KK70: az insan çok huzur
Çok laf da yalansız olmaz. Bunlar kaos seven kitle
Ben de tanımam kendi sülalemin içine de sokmadım mesafeli yaşamak ❤️
Çok iç içe olan insanları da sevmiyorum öyle biri olsa evlenmezdim zaten. Aile dediğin iki kafayla kuruluyor.
Şirinler köyü misali birlikte yeme içme uyanma ama içleri hiç şirin değil. Dedikodu kaos. Bak adım gibi eminim iyi görünürken de neler dediler lim bilir kendi hallerine bakmadan bahane ürettiler kıza.

Ailem uzaktaydı ben yakındım sadece
İyi de ozaman niye ayaklarına gittiniz ki hani eşyalar yüzünden siz bitirmiştiniz ya o zaman ağırdan alsaydınız biraz ailem olmadan sizinle görüşmem doğru olmaz müsait olduğunuzda buyurun ailem ile birlikte bir görüşelim deseydiniz.Ha eski nişanlınız ile sadece ikiniz görüşecek olsaydınız tamam ama madem onlar ailece gelecek biliyorsunuz sizin tek başınıza onlarla görüşmeniz bence hiç doğru olmamış.

İyi de ozaman niye ayaklarına gittiniz ki hani eşyalar yüzünden siz bitirmiştiniz ya o zaman ağırdan alsaydınız biraz ailem olmadan sizinle görüşmem doğru olmaz müsait olduğunuzda buyurun ailem ile birlikte bir görüşelim deseydiniz.Ha eski nişanlınız ile sadece ikiniz görüşecek olsaydınız tamam ama madem onlar ailece gelecek biliyorsunuz sizin tek başınıza onlarla görüşmeniz bence hiç doğru olmamış.
Ben ayaklarına gitmedim onlar benim yanıma gelmek istediler. Ben o gün bir yolculuk yapacaktım. O yüzden merkeze gelmiştim. Bir yerde oturuyordum. Ailem merkeze uzak bir ilçede yaşıyorlar.

Bilmiyodu ki

Ben de tanımam kendi sülalemin içine de sokmadım mesafeli yaşamak ❤️
Çok iç içe olan insanları da sevmiyorum öyle biri olsa evlenmezdim zaten. Aile dediğin iki kafayla kuruluyor.
Şirinler köyü misali birlikte yeme içme uyanma ama içleri hiç şirin değil. Dedikodu kaos. Bak adım gibi eminim iyi görünürken de neler dediler lim bilir kendi hallerine bakmadan bahane ürettiler kıza.
O kadar az insanla problem yaşıyoruz. Kalabalığa ben de tahammül edemem. Mıç mıç gerek yok. Bazısı var eşimin amcasının kızının oğlu ile onun kuzeni gelecek??? Yav bunlar kim ben teyzemin kızını görsem bilmem :KK70: yüz yılda bir bir tören olacak da müsait olup o lokasyonda buluşulacak. Millet bu dinamik aşkı, akraba sevgisini, buluşma günleri macerasının enerjisini nerden buluyor ben anlamıyorum. Görmüyorum dert bitmiyor nalet görsem heralde kendimi atıcam bir yerlerden

Ailem bu süreçte çok sessiz kaldı hep onlar konuştu. Beni yalnız buldular. Ailemin yanımda olmadığını düşündüler. Ondan dolayı konuşmasını istiyorum
Bak bu da yanlış ablacım. Öküz öldü, ortaklık bozuldu artık. Kimi, kime savunacaksınız. Annenin gidip konuşması onlara değer vermektir. Senin yapacağın en güzel intikam önemsememektir. Sen güzelce tatilini yap. Bohçalarını da ödemeli kargo yolla.
Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. Yaşadıklarının hayat tecrübesi olarak kazanç gör. Bu adamla evlenebilirdin. Kucağında çocuğunla boşanada bilirdin. Yine ucuz kurtuldun.

Ailem uzaktaydı ben yakındım sadece
Bu durumda yapman gereken oturup konuşmak değildi. Görümcene, sen görüşmek istedin diye kabul ettim ama böyle olmaz diyecektin. Kayın babana dönüp, kızınız daha genç bu tür şeyleri bilmiyor olabilir ama sizin kalkıp da kızınızın lafıyla buraya gelmiş olmanıza şaşırdım. Biliyorsunuz ki benim de bir ailem var ve onları yok sayar gibi burada beni kandırarak buluşmanız hoş olmadı, konuşmak isterseniz başka bir gün usulünce ailemin evine gelin buyrun diyecektin ve kalkıp gidecektin. Seni kandırıp köşede kıstırabilirler ama insanlara kendini ezdirme.

Bak bu da yanlış ablacım. Öküz öldü, ortaklık bozuldu artık. Kimi, kime savunacaksınız. Annenin gidip konuşması onlara değer vermektir. Senin yapacağın en güzel intikam önemsememektir. Sen güzelce tatilini yap. Bohçalarını da ödemeli kargo yolla.
Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. Yaşadıklarının hayat tecrübesi olarak kazanç gör. Bu adamla evlenebilirdin. Kucağında çocuğunla boşanada bilirdin. Yine ucuz kurtuldun.
Az evvel beni aradı ne dedi biliyor musun ailen bunları biliyor mu ailenle konuştun mu dedi 😂 bence biz aramazsak onlar arayacak ve nişanı bozuyoruz diyecekler biz bozalım diyorum

Az evvel beni aradı ne dedi biliyor musun ailen bunları biliyor mu ailenle konuştun mu dedi 😂 bence biz aramazsak onlar arayacak ve nişanı bozuyoruz diyecekler biz bozalım diyorum
Evet ailem biliyor en kısa zaman da eşyalarınızı göndereceğiz rica ederim lütfen beni bir daha arama deseydiniz

Keşke. Benim yüzüm yumuşaktır bu tutumu sevmiyorum
Tecrübe bunlar daha yapmazsın artık
Konuşup bilgi verme burhan sen sinirle konuşuyorsun onlar da hazır cevapla gelecek karşına. Konuşacak bie şey yok de, bitir. Ne yazılı ne sözlü hakaret tehdit de etme kayıt altına alıp şikayetçi olmasın.

Ya zaten bozulmuş. Siz konuşmuşsunuz bu iş bitti demişsiniz. Adam diyecek zaten "ben düğünü ertelemek istedim" diye.

Evet ailem biliyor en kısa zaman da eşyalarınızı göndereceğiz rica ederim lütfen beni bir daha arama deseydiniz
Ailen bizi elaleme karaladığını da biliyor mu diyor beni yalnızlatmaya çalışıyorlar. Sanıyorlar ki ailem pısacak bana tepki verecekler. İşte o yüzden annemin arayıp bohçaları vermesini istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X