Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar annem yarın arayıp ben kızıma kefilim kızımın arkasındayım alın götürün eşyalarınızı diyecekmiş sizce desin mi
Sakın, ortamı germeye gerek yok. Siz birbirinizi bulup nişanlandınız ayrılma sürecini kendiniz yönetin sakin ve buz gibi.
Konuşup güzelce bitirin, iyi günler hatrına. Yerişkinsiniz.

İlla bir görüşme olacak çünkü aileler hiç konuşmadı
Kız konusulmak zorunda değil böyle bir gereklilik yok artık bu devirde neyi konuşcaksınız? Kimse alttan almaz daha da gerilirsiniz. İki yetişkin konuşun verin eşyalarınızı yeterli.

Beni çok yalnız buldular vurdukça vurdular. Ondan annemin de ağızlarına etmesini istiyorum.
Ya sence her şeyde aile onayı alan herif sizin her şeyinizi ailesine anlatmamış mıdır?
Hatta var ya bak dünya küçük burası online bi platform herkes herkes olabilir belki seni tanıyanlar da olabilir. Azıcık iq sahibi birileri parçaları birleştirse aaaas der. Fazla detay vermeden yaz bence.

Açıkçası uyanık geçiniyorsunuz ama adamın yaptığı bir hareketle psikolojiniz bozulmuş. Aileme ne diyeceğim falan diye yazmışsınız. Evlenseniz bunlar sizi arasına alıp kök söktürür. Her şeyden kavga çıkarır bu adam, bunlara bunlar gibi eli maşalı gelin gerekiyor. 5. Sayfadan yazıyorum bunu bu arada.

Ya sence her şeyde aile onayı alan herif sizin her şeyinizi ailesine anlatmamış mıdır?
Hatta var ya bak dünya küçük burası online bi platform herkes herkes olabilir belki seni tanıyanlar da olabilir. Azıcık iq sahibi birileri parçaları birleştirse aaaas der. Fazla detay vermeden yaz bence.
Aynen bak bu doğru

O tip aileler bir kızı tek başına tatile de göndermezler. Merkezden bildiriyorum. 😂
Sinemaya bile göndermezler namus elden gidecek diye. Hee ama diyorsanız ki bu tip ailelerin yarı moderni var, bir şey diyemem.
Birkaç yıl önce kuzenimle kız kıza tatile gittik. Küçük bir ilçe benim memleket. İlk kez kız kıza tatil yapan bizdik. Babam gayet destek çıkmıştı hiç sorun etmedi.
Ama evlenmeden önce biriyle birlikte olduğumu duysa muhtemelen bayağı bir sorun ederdi diye düşünüyorum

Ailesi varken konuşulsa bu kadar cesaret edemezlerdi tekte düşürdüler kızı be

İlginç yani, böyle görüşmelerde kızın ailesinden biri/birileri çağrılır. Ex görümcesi ve ex kaynanasının bunu yapması gerekirdi. Baya sinsi tipler belliki.

Açıkçası uyanık geçiniyorsunuz ama adamın yaptığı bir hareketle psikolojiniz bozulmuş. Aileme ne diyeceğim falan diye yazmışsınız. Evlenseniz bunlar sizi arasına alıp kök söktürür. Her şeyden kavga çıkarır bu adam, bunlara bunlar gibi eli maşalı gelin gerekiyor. 5. Sayfadan yazıyorum bunu bu arada.
Doğru ben çok kibar kaldım bunlara.

Kendini burda çokça paylaştı burayi takip eden varsa ilinden falan görmüş de olabilirler burhanı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X