Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kız o konuda beni en çok şoke eden kadın 1.50 adam 1.90 boyundaydı, kokudan kaçma şansı da yok bdbdbbs :KK70:
Of her türlü arka tarafa cok yakın el mejbur. Konuyu okurkene sürekli uzak kalabileceği pozisyon düşünüyorum en son doggyde karar kılmıstım.Arka sokaklarda neler oluyor??

Burhancım bu olay bazında söylüyorum hayatına çok müdahele ettiriyorsun. Evlilik böyle bir şey değil. Ben ilk evliliğimi 20 yaşında yaptım. Eşim de benden sadece 2 yaş büyüktü. Biz bile kimseyi karıştırmadık. Kimseye o söz hakkını vermedik. Keza 15 sene sonra boşanırken de yine beraber o kararı verdik.
Senin ailen, benim ailem diye bir şey karıştığında zaten o evlilik evlilik değildir. 4 duvar arasında iki kişi yaşarsın. Kulağını da herkese tıkarsın.
Nişanlılık döneminde neler yaşadığını bilmiyorum ama yanlış olduğunu düşündüğün ilk harekette ayrılman gerekiyor. Kaldı ki sen bu adama aman aman aşıkta değildin. Niye bu kadar ısrarla sürdürdün hiç anlamıyorum.
Benim gördüğüm çok uçlarda yaşıyorsun. Herşeyden önce bunu törpüle. Sen kendi ekmeğini kendi kazanan, ayakları üstünde duran genç bir kadınsın. Bundan sonra Seçimlerini de o yönde yaparsınsın umarım.

Burhan sana sakin ol mantıklı davran dedikçe sinirle gaza gelip daha sinir olacağınız şeyler yapmayın.

Muhattap olmak mantıklı değil ama ya niye konuşmadık iki çift laf söylemedim diye kafaya takacak biri ise annen engelleme yoksa hiç akıl karı değil

Ayrıca her yüzüne gülene inanma elin akrabası kendine fayda etmez geline mi hürmet edecekti.

Aynen bak bu doğru
çok fazla muhatap olmuş hepsiyle. Kuzen vıdı dıdı dost gibi yanaşıp ağzını aramış hepsi. Komün hareket eden bi organizma var. Herkes her şeyin farkında. Bu saatten sonra o ona bunu dedi şöyle oldu demenin bi gram anlamı yok, uzay boşluğunda büyür sadece yine gelir bu kadının canını sıkar.

İlla bir görüşme olacak çünkü aileler hiç konuşmadı
Gerek yok aramaya, verin alıcı ödemeli kargoya.
Bundan sonrası rezillik, canınızı sıkmak için her şeyi yapacaklar.
Ailenin üzülmemesi adına duvar olacaksın sen, şuanlık görevin bu.
Sonuçta onları bu insanlarla muhatap eden sen isen üzülmelerini de engellemek görevin hatta arasalar bile ailen açmayacak.

Bana çeşitli şeylerde iftira atmışlar.

Atsınlar bırak. Tek tek konuları açıp "ben kızıma kefilim" demesine gerek yok.

"Benim elmas gibi kızımı kırdınız üzdünüz, bir daha o kart oğlunuza benim kızım gibisini bulamazsınız, sizin ailenizdekiler zaten yuva kurmayı bilmeyen insanlarla dolu, bu yüzden sülaleniz uğursuz" tarzı konuşsun kapatsın telefonu. Eğer yaşadığınız yer küçük yerse bahsederken ben olsam onlar zaten uğursuzlar der dururdum bahsedeceksem. Kudursunlar.

Burhan sana sakin ol mantıklı davran dedikçe sinirle gaza gelip daha sinir olacağınız şeyler yapmayın.

Muhattap olmak mantıklı değil ama ya niye konuşmadık iki çift laf söylemedim diye kafaya takacak biri ise annen engelleme yoksa hiç akıl karı değil

Ayrıca her yüzüne gülene inanma elin akrabası kendine fayda etmez geline mi hürmet edecekti.
Ailem bu süreçte çok sessiz kaldı hep onlar konuştu. Beni yalnız buldular. Ailemin yanımda olmadığını düşündüler. Ondan dolayı konuşmasını istiyorum

çok fazla muhatap olmuş hepsiyle. Kuzen vıdı dıdı dost gibi yanaşıp ağzını aramış hepsi. Komün hareket eden bi organizma var. Herkes her şeyin farkında. Bu saatten sonra o ona bunu dedi şöyle oldu demenin bi gram anlamı yok, uzay boşluğunda büyür sadece yine gelir bu kadının canını sıkar.
Bak bana ben sülalesini hiç tanımam :KK70: görsem bilmem. Tanıdıklarımı da tanımasam olurmuş:KK70: az insan çok huzur
Çok laf da yalansız olmaz. Bunlar kaos seven kitle

İlginç yani, böyle görüşmelerde kızın ailesinden biri/birileri çağrılır. Ex görümcesi ve ex kaynanasının bunu yapması gerekirdi. Baya sinsi tipler belliki.
Erkek tarafı kız tarafına gider oturur konuşurlar özür dileyeceklerse. Böyle sadece kızla cafede falan buluşup konuşmazlar.

Erkek tarafı kız tarafına gider oturur konuşurlar özür dileyeceklerse. Böyle sadece kızla cafede falan buluşup konuşmazlar.

Evet bu yazdığın gibi olması gerekiyordu. Dün kayınpeder bile gelmiş ne alaka erkek haliyle kızı karşısına alıyor. Çok saçma.

Ailem bu süreçte çok sessiz kaldı hep onlar konuştu. Beni yalnız buldular. Ailemin yanımda olmadığını düşündüler. Ondan dolayı konuşmasını istiyorum
Merhaba
Hayır bence hiçte öyle düşünmüyorsunuz.Tekrar iletişime geçilsin ve bir orta yol bulunsun istiyorsunuz.
Aksi olsa hiç muhatap olmadan kargo ile olur bir tanıdıkla olur erkek tarafının eşyalarını gönderirdiniz.

Annen konuşsa da, konuşmasa da istediklerini düşünmeye devam edecekler, bi an önce kimin ne düşüneceğini umursamayı bırakman lazım. Bu insanlar hayatının kalanında olmayacaksa naparlarsa yapsınlar yani. Daha telefonda kavga etmek ekstra stres yükleyecek herkese. Ama içim soğusun yağlarım erisin diyorsan kökle o ayrı

Merhaba
Hayır bence hiçte öyle düşünmüyorsunuz.Tekrar iletişime geçilsin ve bir orta yol bulunsun istiyorsunuz.
Aksi olsa hiç muhatap olmadan kargo ile olur bir tanıdıkla olur erkek tarafının eşyalarını gönderirdiniz.
Merabayın
Hayır ailemin bu süreçte pasif kalıp onların biz nişanı attik havalarına girmesini istemiyoruz. Bohçayı biz verelim ellerine.

İşte senin en büyük hatan karşı tarafın içine çok girmiş olman. Sen nişan kurduğun kişiyle muhatap olacaktın herkes kendi ailesiyle konuşacaktı gerekirse aileler birbirini neezaketen uzak uzak arayacaktı. Fazla samimiyet iyi değil. Bundan sonraki için buna dikkat et.
Bu saatten sonra senin hakkında iyi şeyler söylemelerini bekleme ömrü hayatında görmeyeceğin insanların kötü konuşması seni düşürmesin. Hayat süremeyeceğini anlayıp ayrıldın bitti. Kimin ne söylediğinin önemi var mı? Kafanda yer ettikleri kadar büyükler.

Bana çeşitli şeylerde iftira atmışlar.
Naçizane önerim - annenizi bu ise katmayın. Konuşma tartismaya evrilirse bu konu uzar ve sizi daha çok üzer. Kendi aranızda halledebiliyorsaniz öyle yapın derim. Bu insanlar eğer dediğiniz gibi iftiracı ise annenize de hak etmediği şeyleri söylemekten çekinmeyeceklerdir.

Evet bu yazdığın gibi olması gerekiyordu. Dün kayınpeder bile gelmiş ne alaka erkek haliyle kızı karşısına alıyor. Çok saçma.
Hah işte konu sahibi ailesini işin içine katacaksa bunu dün yapacaktı.Onlar çoluk çombalak gelirken ben kimsesiz miyim diyip ailesini de alıp gidecekti herkesin eteğindeki taşlar dökülecekti bu saatten sonra barışma umudu yoksa anneyi o aile ile muhatap etmek çok yanlış bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X