Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burhan’dan bağımsız buranın sorunu bu, herkes kendisi olmayan derdin çok bilmişti kesiliyo, şimdi sen yapmıyo musun diyenler olacak, ben hiçççççç yapmam gülene küfredicem bdhdhdb
Son cumleyi okumadan emojiye basiyodum basicam ulen ashajhaha

Burhan’dan bağımsız buranın sorunu bu, herkes kendisi olmayan derdin çok bilmişti kesiliyo, şimdi sen yapmıyo musun diyenler olacak, ben hiçççççç yapmam gülene küfredicem bdhdhdb
Katılıyorum yok benden bağımsız da olmasın bazen yaşamadığım acılar üzerinde keşke şöyle yapsaydı diyorum ama demek kolay.

Aaaa zaten çok fesatlarmış. Halaları diyormuş ki bizi aradı o yetiştirdiği kuzenini sormuşum güya nasıl bir kız diye. Böyle bir yalan görülmedi.

Bu saatten sonra kulağını kapa, muhattap olma. Duvar gibi olacaksın. Kendileri çalıp söylesin alışık onlar abiden tecrübeli.
Sen cevap vermedikçe kudururlar

Sen yeni bir sayfa aç bu ilişki içinde yaptığın hataları gözden geçir tecrübe olsun.

İyi hissettiğinde zaten bir ilişkiye yeniden başlarsın. Mesele mutlu olmak, ister yalnız ister birileri ile.. önce kendin için yaşa ve mutlu ol.

Aaaa zaten çok fesatlarmış. Halaları diyormuş ki bizi aradı o yetiştirdiği kuzenini sormuşum güya nasıl bir kız diye. Böyle bir yalan görülmedi.
Hani şu iyi anlaştığın bekar halalar. Papatyalı takım. Püüüü

O tip aileler bir kızı tek başına tatile de göndermezler. Merkezden bildiriyorum.
Sinemaya bile göndermezler namus elden gidecek diye. Hee ama diyorsanız ki bu tip ailelerin yarı moderni var, bir şey diyemem.
Ay valla bugün varsayım yapmaktan yoruldum artemissisipi hanımcım. Çeşit çeşit insan var insanın aklına herşey geliyiii

Kızlar annem yarın arayıp ben kızıma kefilim kızımın arkasındayım alın götürün eşyalarınızı diyecekmiş sizce desin mi
Aramasın olaylar kızışmasın inada bindirmeyin bence. Şöyle ex'e gelip alsın sessiz sedasız sen yoluna o yoluna.

Kızlar annem yarın arayıp ben kızıma kefilim kızımın arkasındayım alın götürün eşyalarınızı diyecekmiş sizce desin mi

Ne alaka kefil vs. Bence bir iki gün bekleyin, baban babasını arasın ya da varsa ablan/bir büyük kız kuzenin arayıp " anlaşamamışlar,artık arada kırgınlıklar var, ilişkileri bitmiş, eşyalarınızı size gönderelim" desinler.

Annen gönlünden ne geçiyorsa yapsın ama bence konuşmaya lüzum yok. Ver eşyaları her şeyi verdiğine dair de yazılı sözlü beyan al
Bunlara güven olmaz getirmedi diye dava falan açarlar .

İlla bir görüşme olacak çünkü aileler hiç konuşmadı
Yok ya böyle bir mecburiyet. Bizim de çevremizde nişan atan söz atan çok. Gönderiyorlar eşyaları oluyor bitiyor. Konuşma müzakere süreci bitmiş bu saatten sonra anca laf sokma olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…