Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Agam bizlen eğlenirr
Burhan bana kinleniyor ve beni engelleyecek olabilir ama bence sebep bu değil. Sebep adamın konuşacak ailesinin kulağına bi şeylerin gidecek olması. Bu da adamdan önce ilişki yaşamış olması olabilir ancak.İkisi de bazı şeyleri kabul edip susmuşlar. Yani bence böyle. Cünkü burhanın burada benzer konulara yaptıgı yorumları görüyorum burhan bu olamaz.

Evet ilerde aşık olacağım kişi bunu problem ederse
Bunu başkası söylediği zaman yapacağınız yorumu düşünün başınıza gelince neden farklı oldu düşünceniz ? Demekki o kadar kolay olmuyor başa gelince ? Öyle veya böyle toplum baskısı, düşünce kalıpları insanları yönlendiriyor. Ancak bu sizin olaya bakış acinizla ilgili. Karşınızdaki kişi dert ederse siz de ona göre davranırsiniz.

Hani bazı konularda yazılıyor ya,bakmayın bu ahkam kesilenlere,kendi başlarına gelse nasıl davranırlar acaba diye. Tam da bu sözlere örnek teşkil eden bir konu olmuş.
Bu konuyu başka biri yazsa konu sahibi neler yazardı kimbilir.

Bana da mantıklı gelen önerme bu.
Daha önce bir şeyler yaşamış. Kabul eden bir tip bulunca evleneyim demiş. Karşılıklı anlaşma evliliği gibi ne duygu var ne mantık. Sadece çıkar anlaşması. Başka açıklaması yok

Bence de, fırtına estiriyor yorumlarda şaşırdım yani böyle olmasına. Şimdi düşününce mantıklı bir yaklaşım.

Kıyamam lan site oturmuş teselli ediyor.
Burhan hadi iyisin.
Millete say dök, kendine gelince hebe hübele.
Adam çok kötü cidden ya. Görsen emin ol acırsın. Bu kız bunu nasıl koluna takmış dersin. Bak tam gömücem, gözümün önüne geliyor.

Bence de, fırtına estiriyor yorumlarda şaşırdım yani böyle olmasına. Şimdi düşününce mantıklı bir yaklaşım.
İşin ilginci sitede herkese bence boşan diye özgür kadın, burada bekaretine kılıf uydurmak için mağaradan dün çıkmış adamla evlenecek
Hiç namus temizleme evliliği yapacak kadın gibi de yazmıyordu. İnsan çelişkiye de şaşırıyor

E yani? Reel hayatta da arkadaşlarımıza verdiğimiz akılla burada tanımadığımız insanlara verdiğimiz akıl arasında fark oluyor. Yok diyen büyük yalan söyler. Şurada ben dahil burhana yazan birçok insanın muhabbeti var.

Kesinlikle karsılıklı anlaşma. 34 yaşında adam 2. Evlilik konusu da muamma bu arada,burhanın durumunu da kabul edince evliliğe yürümüşler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…