Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Amaan 3-5 ay sonra gelip boşanamadım başka kadından bir çocuk daha yaptı diye anlatırsın.

Ortada paylaşılamayan ciddi bir para yoksa daha da manasız geldi yapılanlar.
Hele ki adamın kadının koynuna girip girip beni ona bırakma demesi e sen kendin gittin ya kendi ayağınla ve şeyinle
Adamceyiz ne yaptigini biliyo mu ?bunlar hep çükübikin akli vdvdvxg yoksa adam cok efendi akli basinda

yok davayı geri çekmiştim

Ortada paylaşılamayan ciddi bir para yoksa daha da manasız geldi yapılanlar.
Hele ki adamın kadının koynuna girip girip beni ona bırakma demesi e sen kendin gittin ya kendi ayağınla ve şeyinle
Cidden en son çevremde böyle bir olay duyduğumda resmi nikahlı eş 80 milyon liralık arazi sadece kendi çocuklarına kalsın, diğer çocuğa hiç bir şey kalmasın diye uğraşıyordu.
Adamda böyle bir para yoksa boşuna gitmiş yıllar

Yani koca 4 sene gecmis

Siz tukurdugunuzu yalamis,cocuklarinizi perisan edip haklarini yemissiniz.

Onunuze bakmazsiniz siz. Sozunuzede kimse inanmaz.

bu bile bir nebze anlaşılır yani ama şu konuda hiç duymadım böyle bir şey tam tersi ya intihar ederse diye borç kapamalar falan. ya ederse etsin banane, bakara suresi okuyup zırlayan birinin de intihar edeceğini düşünmesin konu sahibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…