Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Boşanmadınız mı siz o zaman. Yoksa yeniden mi evlendiniz.
3. E bosayip 4. E evlenmis herhal yine 🤣🤣🤣

Mal mülk kadına kalmasın diye evli kalıp kendi kazancınızı adama yediriyorsunuz. Adamda her sene metresinden bı çocuk peydahlayıp sizede bakara suresi okuyor. Ne desem bilemedim.
Kadın kapı sesini duyunca okumaya başlamıştır bakara suresini 😀😀

dinlemek lazımmış. ama hep dedimki nerden anlayacaklar beni hepsi ysşamadan üstten üstten konuşuyormuş dedim. ama o kadar doğruymuşki.. çok geç kaldım çok geç
O zamanki boşanmanızla kalsaydı o kadın size tebelleş olmazdı, çocukların boşanmana alışırdı, belki sen başka birini sever mutlu olurdun.
Ama sen adamı hırs yaptın benle olmazsa başkasıyla olmaz dedin adam her defasında başkasını buldu.
Adam şuan kendini Sultan Süleyman sanıyordur ohh iki kadın sanki haremde padişah paylaşamıyor üstüne ayrı hanımlardan çocuklar
Adamda korkunç biri
Ne doğru düzgün sizin yanınızda olmuş ne bırakıp hayat kurmanıza izin vermiş.
Sizin suçunuz ayrıda o kadın ne leş bir yaratıkmış evli adamdan hamile kalmaya uğraşıp durmuş.

Mal mülk kadına kalmasın diye evli kalıp kendi kazancınızı adama yediriyorsunuz. Adamda her sene metresinden bı çocuk peydahlayıp sizede bakara suresi okuyor. Ne desem bilemedim.
Ben adama üzüldüm be...yazık, bakara suresi dinleyip yatakta zirliyormuş. İçim fena oldu

Siz neye üzülüyorsunuz ? Aynı şeyi on kez yasamissiniz bile isteye. Birini hayatınızdan çıkarmak o kadar zor bir şey değil. Bu adama bu kadar müsade eden sizsiniz. Bosanacaksiniz ve bitecek bu kadar. Yok o bunu demiş yok egoymus yok kadına mal vermemekmis ne kadar boş şeylerle uğraşıyorsunuz ?
Ciddi anlamda psikolojik destek almanız gerek.

X