Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Beni o kadının eline verme hayatım mahvolur diedi agladı zırladı
Başka bir kadından 5 yılda 5 çocuk yapan bir adam hayatım mahvolur deyip ağladı mı? Duyun da inanmayın, siz hala bu adamla nasıl evli kalabiliyorsunuz diyeceğim ama insanın en büyük düşmanı kendisidir, ne o ahlaksız eşiniz ne de diğer kadın, hayatınızı berbat eden sizsiniz, hadi siz 42 yaşında aklı başında olması gereken bir yetişkinsiniz, hayatınızı istediğiniz gibi mahvedebilirsiniz ama kızlarınıza kötü bir örneksiniz maalesef, o kızlar ileride babaları gibi biriyle aldatmalı gayrimeşru çocuklu evlilikler yaşar da elin adamı yüzünden hayatlarını berbat ederlerse sorumlusu sizsiniz.

Desene bu sefer sert kayaya çarptın

gayet sağlıklılar. iyiler. şu an bbada bizle zaten.. kı<zım çok iyi bir üniversite okuyor. kızlarımda sorun yok. çünkü artık hiçbir sorunuu yansıtmıyorum onlara

Gerçekten inanıyor musunuz sağlıklı olduklarına? Eski konulariniza da baktım da pek mümkün görünmüyor o. Lütfen artık çocuklarınızı önceleyin.

Soluksuz kaldim, eski basliklarini okuyunca.

Arada birkac kisi kendisini face'ten bulduğunu yazmis, uye de bir basliginda kocasinin eski esi icin bu sefer sosyetik biriyle evlendi demis.

Tanidigimiz bildigimiz biri mi diye merak ettim, boyle bir bilgi var mıydı?

Ablacim arada mal mulk varsa bosver .cocuk zaten gayri mesru ne malum senin kocandan oldugu ?
Sen zaten alismissin gerekirse evi yatagi ayir verme nikahi adamda gitmek istemiyor .kadin bile bile hala cocuk dogurma derdinde demekki paranin oesinde sen nikahli karisisin o metres otursun metres haliyle .colugunun cocugunun riskini yedirme .kadin senden bosanmayacagini bile bile inatla cocuk yapmis niye ? Para icin .oyuzden uzat ayagini takma kafaya .baska mal mulk varsada ustune almaya bak .

Mesaj kutuma baktım. Çok merak eden olmuş. Faceden , instagrm.yazanlar var.
Gerçekten şu yaşadığınız hayatı merak edip faceden, instagramdan yazan oldu mu? Vanessa’nın kilo verip verememesi bile bence daha merak uyandırıcı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…