öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kız felaket tallalı gibi olmayimda sanirim bi kac ay evvel hakkin rahmetine kavustu yaslida degildi ama iste

Ama dert etme buluruz sanada cemiywtten birini

Artik o 657 den gelin arayan teyzelerinde parklarda gunesten beginleri kaynasin
Kız oldu mu er im; (kız o mustafa koç degilmiydi; (
az daha dul kalacaktim
o zaman sanatçılardan bu layim bir tane

Ama bir sorun var ben oyle hediye paketi gibi giyinip stileto larla evin iccinde tikir tikir yuruyemem.
milli kıyafetin esofmanla dolaşırım sorun olurum acaba sosyete rezil olurmuyumki

Ama bir sorun var ben oyle hediye paketi gibi giyinip stileto larla evin iccinde tikir tikir yuruyemem.
milli kıyafetin esofmanla dolaşırım sorun olurum acaba sosyete rezil olurmuyumki

Cemiyete rezil olmak miaslaaa

Bende giyonemiyom ama hissedirorum icimde cok elit bir ruh var
Icimozdeki o elit kisilikleri cikarip hediye paketi gibi kahvaltıya inicez

Ondan sonrada manolya severler dernegine gidip cemiyet arkadaslarimizla bulusup dunyayi kurtaricaz

Sonra o yorgunlugunun üstünede SPA ya gideroz artik

ay valla bu kızda heyecan yok yaa.ayy ben bile yerimde duramıyorum heyecandan.bu kız ne kadar sakin yaa.burcu neydı bu hanfendinin bilen varmı ?

Kız gülmekten karnım agridi
senle ben cemiyete girsek cemiyetekiler varosa göç ederler
kaplumbağaları kurtarma derneği kuralım pitircik caretta caretta ları kurtaralım tatile maldivlere gidelim teknemizle tura çıkalım lmnt ile hoca efendiyode alalım tekneye yazık garibanlar eglensinler
biz hayırsever godomanlardaniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…