öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

ahmet-afif-pasa-yalisi-suzan-sabancinin,i0SVmYov4kaYQZWRHiFn-Q.jpg

ipeqbojuqu ipeqbojuqu kòz bak bize yalı bakıyom
Bu benim ki 96 yasinda 4 katli her katinda 7 oda varmis iste zemin katla falan ayiptir soylemesi takriben 30 oda falan ediyor :cool: artik denize nazir oturur mokamisi icer müzayededen aldığımız enfes parcalari birbirimize gosterip cemiyettekilerin dedikodularini yapariz:KK70:

Eki Görüntüle 1808080

Bu benim ki 96 yasinda 4 katli her katinda 7 oda varmis iste zemin katla falan ayiptir soylemesi takriben 30 oda falan ediyor :cool: artik denize nazir oturur mokamisi icer müzayededen aldığımız enfes parcalari birbirimize gosterip cemiyettekilerin dedikodularini yapariz:KK70:
Topiktekş herkesi sığdırırsın ahirim:)

Ay şakaymış ahahahahahha :KK70:

Bazen bazı konularda felaket kapışma olur. Davet edilir kankalar :d ben de sevinmiştim harbiden var diye :KK70:

Eki Görüntüle 1808080

Deli kiz:KK66:bende en yyakinindakini alayım sosyetenin en ileri gelenlerini birlikte cekistiririz:KK66:
hem benim sebastian isminde siyahi bir hizmetkarim da var.
dedem sarayda ibrikci başı sarı çizmeli mehmet ağa dan kaldı bu yalı bana:KK66:

Kiz yali ne ki biz muzayedelerde el kadar aynalara sehpalara bi apartman parasi vericez para bizde gani nede olsa :cool:
Ve davet veririz yalının bahçesinde sonra sosyetenin ayağını kaydiririz:KK66:
sabahları branç a gideriz
lmnt ile hoca efendi için aşk doktoru mehmet coskundenizi tutariz:KK66:

Deli kiz:KK66:bende en yyakinindakini alayım sosyetenin en ileri gelenlerini birlikte cekistiririz:KK66:
hem benim sebastian isminde siyahi bir hizmetkarim da var.
dedem sarayda ibrikci başı sarı çizmeli mehmet ağa dan kaldı bu yalı bana:KK66:

Benim yalinin adı ahmet afif pasa sarayi ilk aşk-ı memnunun cekildigi yali bu arada

Banada büyük büyük Ahmet afif dedemden kalma:KK14:

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti biz ensesi kalın godoman sınıfından olunca 657nin bir önemi kalmaz:KK66:
sendikal faliyetlerede hatta o parktaki teyzelerede:KK66:
ben şeyle evleneyim ali kocla oldu mu o tam bilmiyorum da yaşıyorsa onunla evleneyim sende bul kendine ceemiyetten biini:KK66:

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti biz ensesi kalın godoman sınıfından olunca 657nin bir önemi kalmaz:KK66:
sendikal faliyetlerede hatta o parktaki teyzelerede:KK66:
ben şeyle evleneyim ali kocla oldu mu o tam bilmiyorum da yaşıyorsa onunla evleneyim sende bul kendine ceemiyetten biini:KK66:

Kız felaket tallalı gibi olmayimda sanirim bi kac ay evvel hakkin rahmetine kavustu yaslida degildi ama iste

Ama dert etme buluruz sanada cemiywtten birini

Artik o 657 den gelin arayan teyzelerinde parklarda gunesten beginleri kaynasin :confused:

X