öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

ipeqbojuqu kòz bak bize yalı bakıyom
Bu benim ki 96 yasinda 4 katli her katinda 7 oda varmis iste zemin katla falan ayiptir soylemesi takriben 30 oda falan ediyor artik denize nazir oturur mokamisi icer müzayededen aldığımız enfes parcalari birbirimize gosterip cemiyettekilerin dedikodularini yapariz

Topiktekş herkesi sığdırırsın ahirim:)

Ay şakaymış ahahahahahha

Bazen bazı konularda felaket kapışma olur. Davet edilir kankalar :d ben de sevinmiştim harbiden var diye

Deli kizbende en yyakinindakini alayım sosyetenin en ileri gelenlerini birlikte cekistiririz
hem benim sebastian isminde siyahi bir hizmetkarim da var.
dedem sarayda ibrikci başı sarı çizmeli mehmet ağa dan kaldı bu yalı bana

Kiz yali ne ki biz muzayedelerde el kadar aynalara sehpalara bi apartman parasi vericez para bizde gani nede olsa
Ve davet veririz yalının bahçesinde sonra sosyetenin ayağını kaydiririz
sabahları branç a gideriz
lmnt ile hoca efendi için aşk doktoru mehmet coskundenizi tutariz

Deli kizbende en yyakinindakini alayım sosyetenin en ileri gelenlerini birlikte cekistiririz
hem benim sebastian isminde siyahi bir hizmetkarim da var.
dedem sarayda ibrikci başı sarı çizmeli mehmet ağa dan kaldı bu yalı bana

Benim yalinin adı ahmet afif pasa sarayi ilk aşk-ı memnunun cekildigi yali bu arada

Banada büyük büyük Ahmet afif dedemden kalma

Donusunboylemiolacakti biz ensesi kalın godoman sınıfından olunca 657nin bir önemi kalmaz
sendikal faliyetlerede hatta o parktaki teyzelerede
ben şeyle evleneyim ali kocla oldu mu o tam bilmiyorum da yaşıyorsa onunla evleneyim sende bul kendine ceemiyetten biini

Kız felaket tallalı gibi olmayimda sanirim bi kac ay evvel hakkin rahmetine kavustu yaslida degildi ama iste

Ama dert etme buluruz sanada cemiywtten birini

Artik o 657 den gelin arayan teyzelerinde parklarda gunesten beginleri kaynasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…