öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

O kadar tatlı bi muhabbetiniz varki forumda dayanamadım yazdım :) sende bengillerdensin, kendime benzettim seni. Utangaç, gizemli. Böyle bekledikçe hedefi altın tepside karşı tarafa sunuyoruz ama.. Bence oda senin farkına vardı arkadaşının çıtlatmasıyla ama senin davranışlarını takibe almış gibi geldi bana. Emin olmak istiyor olabilir. Çünkü erkekler kafasında netleştirmeden adım atmayabiliyorlar. Böylesi daha iyi hatta. Sen duygularından eminsen samimi, sıcakkanlı, sempatik halinle devam et :) ya olacak ya olacak misali :KK53: kolay gelsin...

O kadar tatlı bi muhabbetiniz varki forumda dayanamadım yazdım :) sende bengillerdensin, kendime benzettim seni. Utangaç, gizemli. Böyle bekledikçe hedefi altın tepside karşı tarafa sunuyoruz ama.. Bence oda senin farkına vardı arkadaşının çıtlatmasıyla ama senin davranışlarını takibe almış gibi geldi bana. Emin olmak istiyor olabilir. Çünkü erkekler kafasında netleştirmeden adım atmayabiliyorlar. Böylesi daha iyi hatta. Sen duygularından eminsen samimi, sıcakkanlı, sempatik halinle devam et :) ya olacak ya olacak misali :KK53: kolay gelsin...
Guzel.dusuncelerin icin saol canim benim ya :)
Ben duygularimdan eminim.. insallah dedigin gibi o da takibe alip netlestirmek istiyodur... :) yoksa buyuk hayal kirikligi yasicam ya :KK70:
Ben yavastan biraz yaklasmayi deneyeyim bakalim :)

Bu arada sayfalar biriktikce herkese tek tek yazamiyorum.
Kusuruma bakmayin ne olur yaa.
Dun bi arkadas konu buraya tasinmis cok aradim falan demis. Hepinizden cok samimi soyluyorum Allah ayri ayri razi olsun :)
Iyki bu konuyu acmisim :)
Hoca efendimle olmasa bile sizlerle tanismak guzel oldu gercekteen :)

Ya mavi bisiklet diye bir kız intihar ediyorum yazmis çok uzuldum:KK43:eder mi gercekten:KK43:

dayanamadım yazıyorum canım yaa
bende öğretmenim ve okudukça ilk görev yıllarıma gittim:KK68::KK68::KK68: yaşadıkların çok güzel ama benden sana tavsiye yapman gereken herşeyi yapmışsın bence çok böyle istekli durma biraz hüzünlü davran seni bir şekilde niye böyle yapıyor diye düşünmesini sağla bence :KK66: herşey yolunda gittiğini bilirse öyle gider
bence biraz farklı olma zamanı elden gidiyomuş hissi her zaman işe yarar

Gir canım lmnt piyasada yok ne karıştırıyor acaba.adamın numarasını aldı vatsaptan belki biraz gelişme olur
Numara isinden bisey cikmaz.saglam bi bahane olmadigi surece bence bu ise pek kalkismasa iyi olur.numarasindan bisey yazacak kadar bi samimiyet gelismedi cunku.ters tepebilir

Sen bizi bosadin bu ara:KK66:
bende sevindim gordugume.
Manyakin biri intihar ediyorum diye konu açmış uykumu kaçırdı etmez ınş.; (
Boslamadimda evde olmayinca giremiyorum.anca bu saatlerde geliyorum.o zamanda siz kacinci uykunuzda oluyosunuz.kimmis o kiz.Intihar etcekse buraya niye yaziyo

X