öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Çok tüyo vermişler zaten. Bence yapacağı şey çok mutlu, çok güler yüzlü, çok pozitif olsun. Öylesinin elektiriği acayip çarpıyor karşı tarafı :)
kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum.Eger birisini tavlamak istiyorsan 7/24 saat :KK28:olucaksın.deneyin görün farkı.

Ben görür görmez Bi etkilendim:) sonra Bi baktım ikimize aynı katta nöbet yazmışlar. Cumaydı nöbet günüm, iple çekerdim :) heyecandan kalbim ağzımda giderdim nöbet yerine :) Bizim ilişkimiz nöbetlerden midir nedir çok doğal gelişti ve hızlı başladı böyle böyle 6 sene oldu :) arkadaşımızın anlattıklarını Okudum Hocaefendi çelişkide bırakıyor insanı :) hayırlı ise olsun inşallah

Hoca efendindi çok nazlı utangaç çıktı.sürekli plan yapıyoruz.
saki kozmik orada çalışıyor bir gizem bir enteresan haller.
merakla sonucu bekliyoruz

Ben erkeklerin bir şeyi gerçekten istediklerinde yapacaklarını düşünüyorum utangaçlık bir yere kadar. Konu sahibi güzel haberler verir yanıltır beni umarım

Utanıyo işte yaa adam da haklı :) duydu bi şey ama ya doğru değilse, baksanıza kız hep kaçıyo adam neye inanacağını şaşırdı :KK66:

Ay sonunda girebildiiim. Disardaydim canikler yaa arkadaslarimla ancak geldim eve. Oncelikle hoca efendiyi goremedim bugun. Rontgenlemeyede pek firsatim olmadi zaten.
Yorumlari okudum tek tek kac sayfa yazmissiniz masallah.
Konuyu sessiz takip edenler, kavusmam icin dua edenler, fikir verenler hepinize cok cok cok tesekkurler. Allah hepinizden razi olsun.. insallah hep birlikte mutlu mutlu oluruzzz :)
Bu arada bencede erkek istediginde yapar atar bi adim bence. Ama drokter inde dedigi gibi ortaya arkadas yem atti. Sonrasinda ben kactim konusamadim hep cekindigimden. Belki adam da muaallakta kalmis olabilir.
Bundan sonra bi sekilde iletisime gecicem yaa insallah.
Bu arada su durakta fotografini cekme olayini mullaka yapicam ama :) espriyle karisik baslar heralde muhabbet diye dusunuyorum bakalim. Insallah oyle olur :KK43:

Kesinlikle her fırsatı değerlendirmek lazım ayrıca bence net olmak lazım hoşlanıyorsak hoşlanıyoruz nettt:KK45:

X