öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ayy ahhahaha vay hoca efendi vayyyy bu noktadan itibaren takipteyim o zaman :))))) tesekkur ederim canimm
Rica ederim aklına takılan bisey olursa sorabilirsin

Not:lmnt dun okula hocaefendiyle konusmaya bahane olsun fiye kek goturecekti kek kotu oldu diye goturemedi bugun eger vazcaymadiysa bilgisayarini hocaefendiye birakip isi varmis gibi cikacak sonra gorusmek icin bahane olsun dite

Ama dun biraz morali bozuldu fikrinden vazcayabilir
Dun lmnt nin bi arkadaşi olmaz falan diye olumduz olumsuz konudup bizim kızın canini sıkmış
Bakalim nolacak gecen gunlerde hep bi kacma kovalamaca vardi bu hafta ne gibi degisiklikler olacak bizde merak ediyos

Sevgili LMNT ye sesleniyorum... eger icinde inancin varsa sen istedigini yapmalisin. O bunu demiş , şu olmaz demis de bilmem ne... moralini bozma cunku bu senin yuregin!! Eger sen hissettiklerini yapmazsan, inan bana belki de, arkadasinin senin canini sikmasindan daha cok canin sikilacak cunku icinde keskeler kalacak... sonuc olumsuz da olsa 'ben icimden gecenleri yaptim' diyebilmelisin..... ♥♥♥

Canim artik nasil sıkildiysa dun erkenden uyumusum...
Bilgisayar planini ertelicem simdilik. Gordugum her yerde konusmak daha mantikli sanirim. Az biraz alistirayim kendime :))
Bu arada asil bombayi patlatayimmm. Okuldakiler toplu halde whatsap grubu kurmuslar dun gece. Sabah uyaninca gordum
Ve sevdicegimin numarasini buldum bu sayede.
Buldum ama bi ise yarar mi bilemiyorum tabi :) yazamadkktan sonra.....
Guzel yureklerinizden gelen o tagli dusunceler icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim. Fazla takip edemedim sayfalari baya bi ilerlemis.
Deprem muhabbeti donmus bi... cok gecmis olsun oradaki kisilere.... dikkat edin kendinize
Insallah gun icinde guzel gelismelerle donecegim sizlere :))
(Seviyorum sizi cook... dua edelim birbirimize mubarek gunde)

Herşey çok daha güzel olucak. Merak etme.

Günaydın:)
Ben de yurtdışında muhendislik yapmayı istiyorum.ama bakarsan şimdiki işimide sevmiyorum değil.ama işte farklılıklar beni çekiyor.elimde değil.

Günaydın:)
Ben de yurtdışında muhendislik yapmayı istiyorum.ama bakarsan şimdiki işimide sevmiyorum değil.ama işte farklılıklar beni çekiyor.elimde değil.
Haaah bi sen kalmıştım akıllı.senide kaybettik.

Bu numara işi çok iyi oldu

Vatsaptan hoca efendinin onlineleeini takip edebilirsin biri var mi yokmu anlarsın.

bugun benım dersım erken bıttıgınden ve de gunlerden cuma oldugundan... bı tenefusumuz namaz vaktıne denk geldı. goremedım. sonrası tenefuste de ben oturuyodum ogretmenler odasında o da geldı. once bı gıdıp gıtmemek arasında kaldı. cay falan aldı. tam kapıdan cıkacakken gerı dondu. oturdu. sonra oyle mıllet sohbet muhabbet derken, bı ara dondum ona baktım. ve ona baktıgımda onun da bana baktıgını gordum o an. hemen kafasını cevırdı gozgoze gelıncee yanındakılerle konusmaya devam ettı utandı sanırssaam
sonracımaa bıdaha da goremedım. evdeyım suan da ama bu bıle yettı be :)
whatsapta cevrım ıcı olma olayına bakıyorum gırmıyo sureklı ama. ama emınım gruptan bakmıstır o da heralde benım numarama oyle umuyorum yanıı

hahhaaa ama gorseeen bojuuuum yaa cok sevımlıydıı kıız :))

yanı sımdı o da bana karsı bos olmadıgından mı bakıyo acabaa :) dersınn. yoksa ben anlamak ıstedıgım gıbı mı anlıyorum.

bu arada o tenefuste okuldakı baska ogretmenler yazıp duruyodu bı konu hakkında whatsap grubuna. bu da cıkardı telefonunu ve o da bıseyler yazdıı :)) kendını gostermek mı ıstedı aceeep

Bu gündemi hiç konuşamadin L lmnt cim canimcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…