öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Arkadaşlar kusura bakmayın birden daldim buraya ama hemen fikir beyan edip cikicam ben komşu topikteyim de. Bi ara baktım fikrin geldi söyleyip gidiyom. L lmnt canım bana soracak olursan al faceni hemen ve direk duygularını anlat. Mesela uzun bir mesaj yaz. Deki ben senden hislaniyorum . sende benden hoşlanıyor musun bilmiyorum. Yok eğer hoslanmiyorsan bu mesajı hiç almasın say de. Ben çok zor karar verdim açılmaya ne olur iş ortamında utanmak istemiyorum hele ki bunu öğrenince seninle aynı ortamda nasıl duracağını bile tahmin edmiyorum de. Siyle ve bekle. Hayat kısa biraz deliliğe vur. Peygamber efendimizin zamanında kız babaları dermiş erkeklere. Bazı erkekler ciddi dusunenler çekingen olur.nacizane fikirlerim ıı aksamlar

dusuncelerın ıcın cok cok tesekkur ederım ama henuz o kadar cesaretlı olamam ya. hanı bu dedıgını sonunda ben yapacaksam bıle bıraz daha zaman gecmelı bence bunun ıcın...

Lmnt bu adam durağı mesken tutmuş nereye gidiyor olabilir?
bılmıyorum kıı. belkı de onceden de gıdıyodu ama ben farketmıyodum. ay hıc bılemıyorum. belkı kurs gıbı bıseye falan gıdıyodur. alısverıse desem hergun hergun gıtmez heralde

bılmıyorum kıı. belkı de onceden de gıdıyodu ama ben farketmıyodum. ay hıc bılemıyorum. belkı kurs gıbı bıseye falan gıdıyodur. alısverıse desem hergun hergun gıtmez heralde
Erkekler ya maca gider hergün ya da ne bilim bu herif nereye gidiyor

Erkekler ya maca gider hergün ya da ne bilim bu herif nereye gidiyor
gecenlerde sormustum ya hanı acelenız vardı sanırım dıye. o da gıttıgı yerı soylemıstı. o gıttıgı yerlerde genelde kurs tarzı yerler cok var. ıste dıl kursu olur baska bısey olur. oyle bıseye gıdıyodur bence ya

L lmnt sen bu malum sahsiyet hakkında ne tur bilgiler topladın.sende nasıl bi izlenim bıraktı. hobileri,sevmediği seyler,senle konusurken davranısları.
mesela ben hoslandıgım kişi hakkında boyle liste yapardım.nesi etkiledi medela seni. bakısı olabılır.yuruyusu.gulusu.bu kişi icine mi kapanık.yada tam tersi.seni ne cezbetti bunda.masumlugumu. bugun bunu dusundum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…