öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

ayy gecmiş olsun.uyuyamazsın sen simdi.amann zaten bosver uyuyamıyoruz.uyusakta L lmnt le ugrasıyoz.ya gercı o nerde.dünya güzeli
Sağol canım.o güzellik uykusuna yatmistir
hoca efendiye ruyalarda bulusuyordur.
Rüya dedim de ben bu ara bir rüyalar görüyorum uzun vetrajli film gibi
int.anlamlarına bakıyorum her ışte farklı birşeyler yazıyor kafam karisiyor

Bende uyuklama moduna geciyorum.sabah 9 dan beri ayaktayim.yemek bulasik temizlik.guya hamileyiz.

Başka çocuğun var mi.yurt dışına gelin gidince sorun yasadinmi dil öğrenme yabancı ortam felan
Var canim.5 yasinda bitane oglum var .ikinci oglus yolda iste.buraya gelince sorun yasamayan mi var.gelen damatlarda gelinlerde potansiyel koledir.turkiyede acliktan olmustur hicbisey gormemistir buraya gelince hayati kurtulmustur.gorulen muamele aynen bu.sansinizz yaver gider de evlendiginiz kisi iyi cikarsa sanslisiniz.yoksa ayvayi yemis oluyosunuz baska bi izahati yok bunun.
Ben cok fazla uyum problemi yasamadim okula gittim is buldum calistim.suan hamile oldugum icin calisamiyorum.uyum saglamak biraz insanin kendi elinde.cevre hicbir zaman yardimci olmuyo.surekli bi kiskanclik.sonradan gelen insanlarin azimleri resmen batiyo burdakilere.
Valla ben sansli kesimdenim es yonunden.ama o suan ki aklim olsa kesinlikle ailemden uzaga gitmezdim.yine esimle evlenirdim ama onu turkiyeye gotururdum.
Biraz uzun oldu ama idare edin artik

Allah herseyi gonlunce versin insallah gelecekte hersey istedigin gibi sekillenip nasip olur

Kizlarrrrr bu KK beninde psikolojimi bozdu resmen butun gece ruyamda kadinlar kulubundeydim artik kuzenler falanda takiliyomus cok uzuldum ben artik bdv de dertlerimi paylasamayacam diye neyseki ruyaymis

ipeqbojuqu canim gecmis olsun Allah seni bize bagisladi bu kadar insan sensiz napacaktik:)

Allah herseyi gonlunce versin insallah gelecekte hersey istedigin gibi sekillenip nasip olur
Amin canim hepimizin insallah

Once su L lmnt yi basgoz edelim de bizimde istedklerimiz nasip olur insallah.acayip taktim valla.kocayi ise gonderdim uyumadan bi bakim dedim akil fkir burda ne yaparsin

Vaov! Bu konu nicin buraya tasindi, bu kadar mesaj nasil birikti bu baslikta , en son gelismeler ne...biri bana ozet gecer mi lutfen

Amin canim hepimizin insallah

Once su L lmnt yi basgoz edelim de bizimde istedklerimiz nasip olur insallah.acayip taktim valla.kocayi ise gonderdim uyumadan bi bakim dedim akil fkir burda ne yaparsin
Sorma kiz guya benimde ders calismsm lazim kafa kitaptada olsa akıl lmnt de hocaefendide

Vaov! Bu konu nicin buraya tasindi, bu kadar mesaj nasil birikti bu baslikta , en son gelismeler ne...biri bana ozet gecer mi lutfen

Gelismeler hala günlük dizi modunda milim milim ilerliyo pek bisey kacırmadin ama bizimde artık hocaefendinin lmnt ye bos olmadigi gibi bir takim dusuncelerimiz var

Konu niye buraya tasin di sorusunun cevabida konu dert olup akıl verilmekgen cikti
Muhabbetin dibine vurduk ara ara şımardik ama@ipeqbocuqu hoc sımarmadi :)

Sonra mune de (kazen abi yada margarikotin de olabilir)kolumuzdan tuttugu gibi alin burda ne konusuyorsanuz konusun yer isgal edip milletin basini agırtmayin didi

Ayy ahhahaha vay hoca efendi vayyyy bu noktadan itibaren takipteyim o zaman :))))) tesekkur ederim canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…