öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ogleden sonra bakamadim.kac sayfa gitmis.okuyup geliyorum bekleyin

Cok iyi fikir bence

Senin yas kac daha bakim. Olur olur o gunlerde olur.ama senin evlenecegin insan cok ciddi biri olcak benden soylemesi
tovbe de kiz sikilirim ozaman Ben ciddi istemem cem yılmaz versiyonu istiyorum sonra azıcık yakışıklı olsun haksizmiyim seda hanım sonra kirli sakalli olsun dosu kıllı olsunhaksizmiyim uğur bey taliplerimi bekliyorum

aaaa unuttum seda hanimcim maco olsun vurunca yıldızları saydirsin
ay tövbe tövbe mübarek gün birde kabul olur

Zit kutuplar birbirini ceker canim demedi deme.sonra goruruz seni burda kocam cok ciddi bilmem ne diye

Koton prenses cim en tecrübeli kiz sensin evlisin enisteyle nasıl tanistin
Bizim hic romantik bi tanisma hikayemiz yok canim.gorucu usulu tanistirildik sayilir.ben istemeye istemeye gittim gorusme yerine.yanimdaki arkadas hos cocuk falan dedi aman banane dedim.karsi karsiya geldigimiz anda heyecandan adam masada ne var ne yok devirdi.mahcup bi sekilde toplamaya calisirken kahkahayi bastim.o anda oldu ne olduysa.fazla gorusme firsatimiz olmadan yurtdisinda oldugu icin ulkesine dondu.sonra telefonda gorusmeye basladik.1 sene sonra da evlendik.ama oyle bizde kacma kovalamaca olmadi.evlenme bile teklif etmedi bana ruhsuz hersey kendiliginden gelisti bizim

Kısmet canım sen yurt disina mi gelin gittin.
ya bu görücüye ilk tanismada ne konuşulur ben biraz tirsiyorumda

Kısmet canım sen yurt disina mi gelin gittin.
ya bu görücüye ilk tanismada ne konuşulur ben biraz tirsiyorumda
Bizimki tam gorucude sayilmaz.akrabaligim falan yok.arkadaslar tanistirdi canim.oyle bi ortamdi.aman gorucu ortamini da hic tavsiye etmem.sirf etrafin baskisindan kurtulmak icin kac kisiyle gorusmek zorunda kaldimkonuscak bisey yok aslinda mecburiyetten gittim.kusura bakma evlenmeyi dusunmuyorum bunu kendim.soylemek icin geldim diyodum sonrasinda hadi bye bye.
Evet canim yurt disina gelin geldim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…