öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Şahsen ben en başından sordum böyle olsa şöyle de biri olsa durum böyle olsa kız ne yapmalı ki diye sordum. Kimden bahsediyoruz dedi ay tanımıyorsun dedim deee Adam der ki kaçan kovalanır

Şahsen ben en başından sordum böyle olsa şöyle de biri olsa durum böyle olsa kız ne yapmalı ki diye sordum. Kimden bahsediyoruz dedi ay tanımıyorsun dedim deee Adam der ki kaçan kovalanır
yanı muhatap olmayayım mı adam laa

Hoca efendiye ondan hoslandigini söyleyen kişiyle moralini bozan aynı kişi mi? Antattiklarindan yola çıkarsak oda Boş değil gibi yoksa farklı tepkiler verirdi demek ki tanımaya çalışıyor takipte yani. Merakla gelişmeleri takip ediyorum güzel şeyler olur inşallah.

Yok canim olumsuz konusan kisi evliymis

yok canım farklı kısıler. ya banada oyle gelıyo ama ne bıleyım ya. ınsallah dedıgın gıbı guzel seyler olur canım... sag olasın

geçen haftadan beri konuyu takip ediyorum,her akşam ne oldu diye merak edip buraya geliyorum.
Mutlu haberlerini tez Zaman'da alırız inşallah konu sahibi
guzel dıleklerın ıcın tesekkurler canım. ınsallah dedıgın gıbı olur :) olumlu bı gelısme goruyomusun pekı gecen haftadan bu yana ? :)

yanı muhatap olmayayım mı adam laa
Canım bu bilgisayarı verme işi çok alenen numarasını almaya çalıştığının göstergesi olcak. Bide tabi sen ricayla bile söylesen emrivaki gibi olcak istemese bile tamam diyecek sana. Muhattap ol elbette karşılaştığınızda konuş hatta bi süre sıkça karşılaş bu vur kısmı sonraki hafta ortadan kaybol bu da kaç kısmı olsun bakalım ne yapcak merak etcek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…