öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bende çok seviyorum çalışmayı.
Al şimdide burdan daha güzelı olamaz diye dusunuyorum.:110:napiyim kadınım işte dakkam dakka tutmuyor.offf. regl dönemindeyim.ondan sanırım.:KK55::KK55:
L lmnt naptın acaba?

Ayyy bu aşkın sonu ne olacak çok merak ediyorum :oops:

Yaa valla çok sıkılıyorum ya kızlar. Birazda benle ilgilenin. İşyerimde bi sütü hanzo var ve bende onların içinde çalışıyorum.enerjimi alıyorlar. Offf aksama kadar patliyorum sıkıntıdan off.düşünmeden edemiyorum acaba bütün işyerlerinde böylemi diye ya.En Büyük KK
Ormandaki çalışıyorsun hanzo lar dolusmus:KK66:
şekerim fazla muhatap ya da eglen iki dakika insan taklidi yapın de:KK66:

Ne g
Bende çok seviyorum çalışmayı.
Al şimdide burdan daha güzelı olamaz diye dusunuyorum.:110:napiyim kadınım işte dakkam dakka tutmuyor.offf. regl dönemindeyim.ondan sanırım.:KK55::KK55:
L lmnt naptın acaba?
ne güzel bAban var keşke benim babam da calisirsan bacaklarını kırarım dese:KK66:

Lmnt söyle gelse. Desekı 'hocayla biz muhabbet ettik. Konuştuk. Kahve içmeye davet etti.'eeee sonra desek.
Ya inanmazsaniz onuda üstüne döktüm dicektim gibime geliyor.:KK11:
Ya bi açıp baksa gelismeleri özet geçse ya

Acaba ben bu kadar sabredebilir miydim
Senaryo fit olurdu marihuana terzi fakir olurdu sonra dikiş dikerek lmt anonim derken zengin olurdu ama bir sezonda hem zengin olurdu hemde luis albertoyla evlenirdi:KK66:
Umarım okullar kapanmadan evlenmeyi geçtik çıkmaya baslasalar:KK66:

Ne g
ne güzel bAban var keşke benim babam da calisirsan bacaklarını kırarım dese:KK66:
Canım ne yazık ki bazı babaların babaliğı biyolijik babalıktan öteye gidemiyor

Baba hasreti yetimlik cok zor ama emin ol varlığında bir babanin hasretini cekmekte bir o kadar zor ben hicbir sıkıntımda arkamda babam var rahatlığı yasamadım bir babaya sarılma hissini hicbir zaman tadmadim baba tarafindan öpulmek bile baydamdan bayrama resmi bi sekilde

Ne zaman birsey yapmak istesem (okumak iş vs)hep duvar gibi dikildi karsima
Amaaaan bos ver yani anlatmaya kalksam acıtasyinlu bir film seneryosuda burdan cikar

Velhasilı kelam ortada ne maddi nede manevi bir baba yok
Bazen babasını kaybettikten sonra hep yasini tutan cocuklari gordukce merak ederim acaba nasil bir babalari vardi nasil babalik yaptida yavrularina ki hala yaslari tutuluyo

Senin baban vefat mi etti anne baba ayrı mı yoksa

Kek kotu oldu ya veremedim. Konustuk konustuk. Once nasilsin falan dedim. Oyle konustuk. Sonra havadan sudan cart curttan derken Dun nereye kosuyodunuz aceleniz vardi sanirim dedim. Uzunca acikladi. Gidecegi yeri falan soyledi. Bunlar ayakustu oluyo bu arada. Bi arkadas var. O cok moralimi bozdu. Olmayacak bu is falan dedi. Ay ne biliyim ya. Canim sıkkin cok moralim bozuk falan. Aglicigiim simdi

Kek kotu oldu ya veremedim. Konustuk konustuk. Once nasilsin falan dedim. Oyle konustuk. Sonra havadan sudan cart curttan derken Dun nereye kosuyodunuz aceleniz vardi sanirim dedim. Uzunca acikladi. Gidecegi yeri falan soyledi. Bunlar ayakustu oluyo bu arada. Bi arkadas var. O cok moralimi bozdu. Olmayacak bu is falan dedi. Ay ne biliyim ya. Canim sıkkin cok moralim bozuk falan. Aglicigiim simdi

Du bi bakim o arkadas neye dayanarak modalini bozuyo bizde bilelim

Bak ne guzel konusmussunuz iste ara ara hal hatir sorsan ne bileyim bi gun disarda bi kahve bisey icseniz yani simdilik arkadas olma gibi bi sansiniz yok mu

Bu arada herkes burda meraktan birbirini yedi

X