öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ahhahahahaha çok heyecanlı ya:)

Benimde ablam biliyor biri bizi göz etliyor; )neyse lmnt gozun cikmasin neredesin ne karistiriyorsun
Istikamet:mutfak
Monu:ağlayan pasta
Hedef:hoca efendinin midesi
Zaman:yarından tezi yok
Hadi marş marş

Bence bu topik yuzunden bu telefonlar elimizden gidecek ben boyle saatlerce babamin karsisinda gulup gulup yazsam adam telefonu elimden alip sobaya atar

Kadinlar kulubunden mahrum kalirim
Hem hocaefendi ile lmnt arasindaki gelismelerdende haberim olmaz bence sende dikkatli ol kocanin sabrini tasirmayalim

Benimde ablam biliyor biri bizi göz etliyor; )neyse lmnt gozun cikmasin neredesin ne karistiriyorsun
Hadi marş marş

Hadi marş marş

Iyi valla erkek milleti sansli sirf hep biz kadinlar ugrasip didinelim

Kapti koftehor aglayan pastayi sabaha okula caya mi gitsek netsek

Ha bu arada bende ablamin burdaki nikimi bildigine dair bi supheler icimdeyim

on
yeni üyeydım konu açmıstım.heyecanla.aklımdan gecenleri yazmısım.okumadanda paylastım.sonradab bi arkadas dedi safmısın kızım sen anamm bi baktım dogruymus.ole yanı

Allah iyiligini versin kiz nasil guldum silwbildin mi bari sonra ayyyy varya senin yazdigini ben yazssam korkudan geceyi gunduzu karistorirdim

Iyi valla erkek milleti sansli sirf hep biz kadinlar ugrasip didinelim

Kapti koftehor aglayan pastayi sabaha okula caya mi gitsek netsek

Ha bu arada bende ablamin burdaki nikimi bildigine dair bi supheler icimdeyim
Ahahhaah gece gece ağlayan pastaymış direkt seni seviyom derim gül gibi şeyi yemeyip adama vericeğme

Ben kimin bakımın yazdım vatsaptan ipeqbojuqu yeter da yazdı uyanik
hoca efendi yi bir tavlaylim sonra yediği pastalar baldizlari olarak burnundan getiririz

Kiz niye oyle diyorsun insanin sevdigi olsun degil aglayan pasta milfoy boregi bile yaparim

Bu arada milfoy dediysem marketten alinmalari demiyorum

Sabah hamurunu yapip ertesi gune kadar saat basi acarak hamurunu yaptigin milfoyden diyorum
Iskence gibi ama valla sevdigim olsa hic usenmez yapardım

Vallahi benimki gitti gidici. @ ipeqbojuqu yakcan basimi valla.sesli kahkaha atinca esim sordu neye guluyosun.tabi ben saf saf guldur guldur Showa dedim.sarki varmis o anda megersem.bu sarkinin neresi gulunecek deyince kal geldi.neye guluyosan soyle de bizde gulelim diyo.tehlike canlari calmaya basladi benim icin
L lmnt gelmedin mi daha.cidden yarina pasta borek yap gotur ataga gecme sirasi sende.nereye gittin sen ya

Beni sevsene

Yaaa ben de yaparım da nerdaaaa bana da dua edin olsun gönlündeki deyin

Kizlar girgir samata biyana biraz dikkat edelim.bikacimiz uyari aldik bile.o degil olan konuya olcak.birdaha hicbisekilde haber alamiycaz.konu disina cikmamaya ozen gosterelim

Bize yap bize yap ben beceriksizim
genel yiyiciyim yap getir lmntnin konusuna kuru kuru gitmiyor

Allah iyiligini versin kiz nasil guldum silwbildin mi bari sonra ayyyy varya senin yazdigini ben yazssam korkudan geceyi gunduzu karistorirdim
sanırım o zaman işteydim.telefonu benim agzıma goturmusum 15 20 dk naptın gerizeka dıye kal geldiğini hatırlıyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…