öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Aksi halde ogrenemeyecek zaten, iyi olur hem yarın öbürgün torunlarina, bakın dedenize aşkımı ilan edecem diye ne hallere girdim diye anlatır
Hatta ilanı aşkımla Türkiyede yer yerinden oynadi falan der

Daha once bdv de bi arkadas kocasinin yikanmadigindan falan yakinmisti hatta zorla banyoya koydugunda kocasinin agladigindan

O konu baya gubdeme girmisti facebookta aktif sayfalarda falan baskka yerlerde falan cok gorulmustu bu durumda oyle olmasin

Yada hocaefendi gorurmus sabahina elinde tek tasla bizim lmnt nin kapisinda

Aynen cok keyif aliyorum burdan. suratimda surekli bi gulme ifadesiyle telefona bakiyomusum.o degil kocam forumu yasaklayacak diye korkuyorum.sitemler gelmeye basladi
Ahahah benimki de aynı çık artık şuradan deyip duruyor onunla konusmuyormusum kiskaniyorda azıcık :))

Ayy varya ne heyecanlı olur hee :)

Lmnt nerde ev sahibi yok biz kendimiz yazıp kendimiz oynuyoruz.ağzıma acı biber sürdüler uyarı aldım konuyu da dagitiyorum diyeaile ortamı gibi
Kız lmnt neredesin gene

Dağılınnnnnn kızlar bi ara vermeye gelmiyonuz yahu hemen 10 sayfa geriye düşüyorum
Donusunboylemiolacakti birincisi nickin çok güzel, ikincisi bizde bi akım başlatalım facede paylaşılsın elden ele dilden dile hocaefendinin kulağına gitsin
L lmnt rızan var mı şekerim

Lmnt nerde ev sahibi yok biz kendimiz yazıp kendimiz oynuyoruz.ağzıma acı biber sürdüler uyarı aldım konuyu da dagitiyorum diyeaile ortamı gibi
Kız lmnt neredesin gene
O uyaridan bende yedim simdi.biz konumuza donelim simdi bosver.nasil yakalandik onu da anlamadim da neyse.

L lmnt nerde evde yok mu? Yarin icin biseyler yapsa da goturse sabah.gordugu yerde de gecen sefer siz kacirmistiniz hocam bu kez gec kalmayin dese.ooffff karnim acikti benim.yemek senaryolari uretiyorum

Aaa nikimi begenmene cok sevindim Lambalı Kadın yapmayi dusunuyordum Malum Florance Nightingale ablanin niki kendisine hayranligim varda saglkci olmak istedim oda nasip olmayınca nikiyle avunayim istedim cok denedim basaramadim

Hocaefendiye duyurma meselesine gelince robot resim cizdirip sosyal medyadan yaymakla mı ise baslasak acep

Kiz ben oyle heyecana gelemem korkudan uykum gelmez

Arada bdv ye konu aciyomda bi tanidik okuyacak diye bin piaman oluyorum yazdigima
O bende de var paranoyak oldum acaba gorumcem burda varmidir tanıdık cikarmi diye. Yolda gördüğüm her kadını buraya üye yaptım kafamda oda sıkıntı :)

Ahahah benimki de aynı çık artık şuradan deyip duruyor onunla konusmuyormusum kiskaniyorda azıcık :))
Benimki Ne var su sitede bende uye olcam gorcen diyo.heh dedim aninda anlarlar erkek oldugunu
L lmnt bak senin yuzunden dustugumuz durumlara bak.artik birazcik hareket.yarin daha fazla gelismeler bekliyoruz.bak haftasonu yaklasiyo acele et

O bende de var paranoyak oldum acaba gorumcem burda varmidir tanıdık cikarmi diye. Yolda gördüğüm her kadını buraya üye yaptım kafamda oda sıkıntı :)
Kiz avon saticilari gibi niye her tanidigina tafsiye etmisdin ben hicbir tanisigima buraya takildigimi soylemiyorum valla burada actigim bi iki konu yuzunden hala uykum kacar
Bu arada konu falan acarsan aklinda olsun fazla detaya girme derim
Mesela ben burda bi tanidigimi gordum o yuzden konu acarken cok tedirgin oluyorum ya baska bir tanidigimda beni gorurse diye

Yok kız acaba bunlarda uyemidir diye bakıyorum yani insanlara ayy çok güldüm yaaa :))) bu arada o söylediğin markanın ekip liderliginide yapıyorum :)) yoksa taniyormusun beni :/

Bence hoca efendiye sırtından sarılsın
Ayyy cok guldum yoruma.Oglum bile donmus anne neye guluyosun diyo.allahtan benimki guldur guldur showu izliyo.kivirdim hemen .valla koca alacak elimden telefonu.

Yok bizimki yapmaz da belki hocaefendi ataga gecer.yoksa biz burda kok salariz.gerci adam ne yapsin arkasindan kosmus bizimki ne kadar hizli yuruyosa artik kacacam diye.bu isin sonu nereye varacak cok merak ediyorum

valla bende bi kere sevdiğim adamın ev adresini vermiştim.Allahtan bisey olmadı

Yok kız acaba bunlarda uyemidir diye bakıyorum yani insanlara ayy çok güldüm yaaa :))) bu arada o söylediğin markanın ekip liderliginide yapıyorum :)) yoksa taniyormusun beni :/

Ondan yana icin rahat olsun ulkenin her ilinin her ilcesinin her mahallesinde o markanin en az 4 saticisi oluyor ordan bakarsak burda taninmandan daha zor bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…