öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

canım ben soylemedım. bı arkadas vardı okuldan sana bırını yakıstırdım dıyee. hocacıgımda bunu duyduktan sonra ogretmenler odasına pek bır sık takılır olmustu. sonrasında bız gecenlerde bu kısıyle okula gıderken karsılastık. oyle konustuk falan fılan derken..... o gun okula gıdınce ortak arkadasa bana kımı yakıstırdın dıye sormus. arkadasta benım oldugumu soylemıs. oda boyle bır sok ama mutlu gıbı olmus. sonra arkadasta kapılmıs gıtmıs. eger dusunursen bıseyler kız senden hoslanıyo sanırım. hanı adım atarsan olumlu olur demııs. bu daha cok sevındım. bu konusma olduktan sonra tam bı kac dakıka sonra karsılastık bız hocacıgımla. o ara ben fotokopı cekıyodum. bana gulerek kolay gelsın hocam dedı.
sonrasında zaten uzaktan uzaga kafa selamı verırsek verıyoruz. konusamıyoruz bıı turlu :KK70:
bu kadarr :KK70:

Ayyy nrnde tek tek yorumlari okuyorum eee bakalim hayirlisi canim hic muhabbet etme firsatiniz olmuyor mu yada okulla ogrenvilerle alakali konusma durumlariniz falan yani maksat muhabbet ilerlerse belki bi sekilde daha yakinlasirsiniz diye

Ayyy nrnde tek tek yorumlari okuyorum eee bakalim hayirlisi canim hic muhabbet etme firsatiniz olmuyor mu yada okulla ogrenvilerle alakali konusma durumlariniz falan yani maksat muhabbet ilerlerse belki bi sekilde daha yakinlasirsiniz diye
ıste bı utangaclık bı cekıngenlık var nıyeyse hoslasmayı ogrendıkten sonra :) ne ben konusabılıyorum ne de o. ama onun neden konusmadıgını bılmıyoruz tabı henuz. belkıı yuz vermek ıstemıyoduur :)

ıste bı utangaclık bı cekıngenlık var nıyeyse hoslasmayı ogrendıkten sonra :) ne ben konusabılıyorum ne de o. ama onun neden konusmadıgını bılmıyoruz tabı henuz. belkıı yuz vermek ıstemıyoduur :)

Bence şu aralarda soguk davranma ama sende kendini bi agirdan al belki onun adim atmasina vesile olursun boylelikle hep platonik yasadim yada kalbim hep imkansizlara atti inşallah senin hikayen güzel bir masal gibi mutlu sonla biter

Sonra su evlilikle ilgili toliklere konu acarsin yok sozdur nisandir ceyizdir gelinliktir

Ben be hryecan yaptim seni dusunmek bile istemiyorum

Ya valla bizim komşu dişçiye aşıktı bir fiil tüm dişlerine bakım dolgu çekim minumum kaplama yaptırdı servet harcadi:KK66:
su an evliler kız hamile:KK66:
bende bu cok bılmıslık varken daha cok beklerım adam gelsın dıyee :KK70:

Bence şu aralarda soguk davranma ama sende kendini bi agirdan al belki onun adim atmasina vesile olursun boylelikle hep platonik yasadim yada kalbim hep imkansizlara atti inşallah senin hikayen güzel bir masal gibi mutlu sonla biter

Sonra su evlilikle ilgili toliklere konu acarsin yok sozdur nisandir ceyizdir gelinliktir

Ben be hryecan yaptim seni dusunmek bile istemiyorum
guzel dıleklerın ıcın sag olasın canım benım. ınsallah dedıgın gıbı olurr. burdakı herkes benımle yasıyo heyecanımı sag olsunlar :) ınsallah senınde kalbın en kısa zamanda hayırlı bırı ıcın boyyle carpaar :)

Ya valla bizim komşu dişçiye aşıktı bir fiil tüm dişlerine bakım dolgu çekim minumum kaplama yaptırdı servet harcadi:KK66:
su an evliler kız hamile:KK66:

Desene degmis sonunda basarmis biz ne yapalim demekki işin hikmeti meslekte ben staj yaptigim hastanede idari pozisyondakilerden birinden hoslanmistim benimde hastaneye mudur olarak mi atanmam lazim saka bi tarafa zaten evliymis adam Allah esine cocuguna basiglasin

Lmnt bak siz evlenirseniz bu site hala duruyor olursa bu yorumları çocuklarına bile okutabilirsin:KK66:

Desene degmis sonunda basarmis biz ne yapalim demekki işin hikmeti meslekte ben staj yaptigim hastanede idari pozisyondakilerden birinden hoslanmistim benimde hastaneye mudur olarak mi atanmam lazim saka bi tarafa zaten evliymis adam Allah esine cocuguna basiglasin
Bende çalıştığım hastahanede bir doktor vardı adama gidip nefesim daralıyor diye hastalık uyduruyordum muayene etti bahardandir hemşire hanım biseyiniz yok demişti okuz:KK66:

Bende çalıştığım hastahanede bir doktor vardı adama gidip nefesim daralıyor diye hastalık uyduruyordum muayene etti bahardandir hemşire hanım biseyiniz yok demişti okuz:KK66:

Kız hastalık falan bahane edecegine yemekte falan denk gelmeye calısaydin ya ne bileyim masasina falan oturaydin

Ayyy ne bahtsiz insanlarız neyse sende gonlüne gore birini bulursun insallahta seninde ask macerani adim adim takip ederiz

ipeqbojuqu ipeqbojuqu ayyy boyle dua ettimde belki vardir birisi yukardako bu yorumuna bakarak boyle dua ettim hani demissin ya

Ben bu bilmislikle daha cok beklerim diye

bende bu cok bılmıslık varken daha cok beklerım adam gelsın dıyee :KK70:
Branjlariniz ne bilmiyorum ama ondan yardım iatemen gereken mantıklı bir mesleki yalan lazım bize:KK66:
adama ordan konu aç olmadı hoca efendiye kadınlar kulübünde lmnt üyesini bir oku sana sürprizim var de bizi hoca efendiye başbaşa bırak çekil aradanEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

X