öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Lmnt yarin da fırsatları kacirirsan daha gelme buraya:KK66:
tez atimi hazırlayın bizzat makamında ziyaret edeceğim hoca efendi yi :KK66:

özetleyelim lmnt hoca efendiye okulda asansörde karşılaşmış ama konusmamis:/
sonra okul çıkışı evlerinin karsin daki markete gidip pusuya yattı adamı yolda yakalayıp konusacakti ama bizimle burada ceneye dalında adamda markete daldı plan bozuldu hoca dendi markette kaldı lmnt de olay masalını terk etti sonra eve gidip salya sümük ağladı.sonrada arkadaşı geldi su an kek yiyorlar.olanlar bunlar
Teşekkür ederimmmmm:KK36::KK36::KK37:

Lmnt yarin da fırsatları kacirirsan daha gelme buraya:KK66:
tez atimi hazırlayın bizzat makamında ziyaret edeceğim hoca efendi yi :KK66:
makamında zıyaret mı :KK70: kız varya hıc gulecegım yoktu yaa :KK70: ınsallah fırsatları kacırmamayı umuyorum bu seferrr :KK70:

geldım geldııım :) burdayım. bundan yaklasık 1 saat falan once kapıdakı cocuklardan bırını markete gonderecektım cekırdek almaya. tam pencereyı actım cocuga avazım cıktıgı kadar bagıracaktım kııı :)) bı baktım hoca efendı benım evımın onunde kı durakta beklıyoo hemen ıcerı gırdıım cırkef yuzumu gosterıp daha fazla rezıl olmamak ıcın :) pencere arkasından rontgencılık yaptım :KK70: gozler cevredekı evlerın pencerelerındeydı. sanırım benım evı merak etmeye basladı :KK70:
Yarin muhakkak konuş, iki cilveles. Ogrenciler görmeden tabii :-) Azıcık serpilip yürü falan:-)

ama oyle bakmakla olmuyo ki canım.:110:-küz trene bakar gibi.adım atıcak.bi arkadas demişti ya. aracıyı kullanalım diye.bensede kesinlikle cok iyi bi fikir.hem sen daha bişey yapmadın ki.havalara girmesin oyle.evleriniz yakın karsılasabilirsiniz.konusabilirsiniz.hatta bulusup kahvede içebilirsiniz.Ha arkadasın sizi yakıstırmıştır.senin tabii bundan haberin falan yok.olsa kesinlikle ve kesinlikle izin vermezsin.cunku böyle seyler tarzın hic degil.yani cok buyutulcek bisey degil.Ama biz heyecandan kaybediyoruz.:cool:

durum hoca efendıye bızzat ızah edıldı zaten. bılıyo artık hoslandıgımı ondan ama tık yok adamda :)

Ayyy desene derse dalmaktan com sey kacirmisim dur ya sayfa birden baslayip hepsinj okumam lazim

Ne ara anlattin ya kardes burda 50 sayfa var zahmet olmassa kisa bi ozet gecsen soz ayrintilariyla ogrenmek icin ben hepsini satir satir okuyucamxa cok merak ettim

ama oyle bakmakla olmuyo ki canım.:110:-küz trene bakar gibi.adım atıcak.bi arkadas demişti ya. aracıyı kullanalım diye.bensede kesinlikle cok iyi bi fikir.hem sen daha bişey yapmadın ki.havalara girmesin oyle.evleriniz yakın karsılasabilirsiniz.konusabilirsiniz.hatta bulusup kahvede içebilirsiniz.Ha arkadasın sizi yakıstırmıştır.senin tabii bundan haberin falan yok.olsa kesinlikle ve kesinlikle izin vermezsin.cunku böyle seyler tarzın hic degil.yani cok buyutulcek bisey degil.Ama biz heyecandan kaybediyoruz.:cool:
Birlikte yapacakları çok fırsatı vard lmnt hoca efendi yi görünce olay mahalini terkedip firar oluyor:/

sakın olucam artık :KK70: hem tabı canım bu dedıklerın ıhtımaller yanı :p yoksa ne alaka ben tabıkı o kadar da hoslasmıyorum hocacıgımdaan :KK70:

özetleyelim lmnt hoca efendiye okulda asansörde karşılaşmış ama konusmamis:/
sonra okul çıkışı evlerinin karsin daki markete gidip pusuya yattı adamı yolda yakalayıp konusacakti ama bizimle burada ceneye dalında adamda markete daldı plan bozuldu hoca dendi markette kaldı lmnt de olay masalını terk etti sonra eve gidip salya sümük ağladı.sonrada arkadaşı geldi su an kek yiyorlar.olanlar bunlar

Ayyy desene derse dalmaktan com sey kacirmisim dur ya sayfa birden baslayip hepsinj okumam lazim

Ne ara anlattin ya kardes burda 50 sayfa var zahmet olmassa kisa bi ozet gecsen soz ayrintilariyla ogrenmek icin ben hepsini satir satir okuyucamxa cok merak ettim
canım ben soylemedım. bı arkadas vardı okuldan sana bırını yakıstırdım dıyee. hocacıgımda bunu duyduktan sonra ogretmenler odasına pek bır sık takılır olmustu. sonrasında bız gecenlerde bu kısıyle okula gıderken karsılastık. oyle konustuk falan fılan derken..... o gun okula gıdınce ortak arkadasa bana kımı yakıstırdın dıye sormus. arkadasta benım oldugumu soylemıs. oda boyle bır sok ama mutlu gıbı olmus. sonra arkadasta kapılmıs gıtmıs. eger dusunursen bıseyler kız senden hoslanıyo sanırım. hanı adım atarsan olumlu olur demııs. bu daha cok sevındım. bu konusma olduktan sonra tam bı kac dakıka sonra karsılastık bız hocacıgımla. o ara ben fotokopı cekıyodum. bana gulerek kolay gelsın hocam dedı.
sonrasında zaten uzaktan uzaga kafa selamı verırsek verıyoruz. konusamıyoruz bıı turlu :KK70:
bu kadarr :KK70:

X