öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

@Imnt canım markete gitmeyi ve orda beklemeyi bırak bence...
Okulda oyalan dolabıni düzelt, fotokopi çek bence..
Hoca Efendinin çıkmasına yakın çık sende okuldan.
Ve sen açılma canım bekle sabırlı oll.

Daha önce bir arkadaş burda yazmıştı o da karşınin ondan hoslandigini düşünüyordu.
Mesaj attı sonu iyi olmadı...
Tavsiyem fırsatları değerlendir ama adım atma bekle...

Lmnt arkadaşın ne zaman gidecek şurada toplantı yapiyoruz:KK66:
yuz verme hemen gitsin:KK66::KK11:

Biri bana son durumu ozetleyebilir mi:KK23:
özetleyelim lmnt hoca efendiye okulda asansörde karşılaşmış ama konusmamis:/
sonra okul çıkışı evlerinin karsin daki markete gidip pusuya yattı adamı yolda yakalayıp konusacakti ama bizimle burada ceneye dalında adamda markete daldı plan bozuldu hoca dendi markette kaldı lmnt de olay masalını terk etti sonra eve gidip salya sümük ağladı.sonrada arkadaşı geldi su an kek yiyorlar.olanlar bunlar

geldım geldııım :) burdayım. bundan yaklasık 1 saat falan once kapıdakı cocuklardan bırını markete gonderecektım cekırdek almaya. tam pencereyı actım cocuga avazım cıktıgı kadar bagıracaktım kııı :)) bı baktım hoca efendı benım evımın onunde kı durakta beklıyoo hemen ıcerı gırdıım cırkef yuzumu gosterıp daha fazla rezıl olmamak ıcın :) pencere arkasından rontgencılık yaptım :KK70: gozler cevredekı evlerın pencerelerındeydı. sanırım benım evı merak etmeye basladı :KK70:

aynen öyle. Zaten arkadasiniz söylemis, söylemese bile anlardi bir sekilde tamam erkekler fazla ince düsünemez ama okadarda saf degiller. Benim erkek arkadasim ondan hoslandigimi onun iki tane fotografini begendigimden anlamis (arkadas falan degildik tanismiyorduk bile kuzenimin arkadasi) herneye öyle konusmaya basladik ama ben bariz belli ediyordum konusmalardan ister istemez. Safim benim sen benden hoslaniyorsun gibi bisi demisti (uyuz!), bende hoslanirim, hoslanmam benim duygularim beni baglar senden izin alacak degilim diye cikistim :KK70: ASlinda en güzel dönemler bunlar. Fazla kasma bundan sonra fark ederse etsin. (Ben benimkini cok keserdim caktirmadan :KK70:) Biraz oluruna birakmak gerek.
tabı sen onu keserken o coktaan senın kesmelerı farketmıstı he :KK70: sonra o sekılde bırbırınıze acıldınız demekk :)

ipeqbojuqu ipeqbojuqu doğru söylüyo bundan sonra biz ne diyosak sen onu yap yoksa panik yapıyosun sen bak hem burda çok kişiyiz olaya geniş çaplı bakabiliyoruz sen bize güveen :) hmm demek sana baktığını farkedenler de olmuşş...:KK76::KK8::KK8:
ay evett. resmen bugun benı dikizledi. bana mı oyle gelıyo acaba dedım. bırılerıde soyleyınce dedım demekkı cıdden bakıyo :KK70:

geldım geldııım :) burdayım. bundan yaklasık 1 saat falan once kapıdakı cocuklardan bırını markete gonderecektım cekırdek almaya. tam pencereyı actım cocuga avazım cıktıgı kadar bagıracaktım kııı :)) bı baktım hoca efendı benım evımın onunde kı durakta beklıyoo hemen ıcerı gırdıım cırkef yuzumu gosterıp daha fazla rezıl olmamak ıcın :) pencere arkasından rontgencılık yaptım :KK70: gozler cevredekı evlerın pencerelerındeydı. sanırım benım evı merak etmeye basladı :KK70:
Kizzz hoca efendiii bize çekirdek alda citleyelim deseydin:KK66:
Oda senin eve bakiyordur aha da yakalandi:KK66:
yarın ne olursa olsun selamlas en az 5dak
Sohbet et delirtme bizi:KK66:

Aradaki voltran sakin senin gönderdiğini demesin senin haberin yok tamammi
o sanki kendinden soruyor gibi sorsun
Tembihle patavatsiz lik etmeden yapsın voltranligini
kesınlıkle sıkıca tembıhlemelıyım :) gecenkı gıbı acık acık hoslanıyo dememelı yıne :KK70:

bayılıcam şimdi :KK53: bidaha markette bekliyceksen bile rafları falan dolaş durup bekleme öyle çaktırmadan yola bak sürekli. ama durup dikilme hele ki öyle bi durumda telefonla oynama ki bişey kaçırmayasın..

belki de o senin markette olduğunu gördü de girdi markete ne biliyoruz?? belki girmeyecekti seni görmeseydi? ay şu erkek milleti insanı gancoloz eder yaa ne uzaktan bakıp duruyon gel tut kolundan çek götür onuu nını nını nı nı nı :KK76::KK76:
ay evet ya belkıde o gırmeyecektı benı gorunce gırdı :KK70: bakarak gırdı zaten yariim yaa :KK70:

Canim yorum yapma firsatim olmadi ama ara ara bakiyom acilabildin mi hocaefendiye diye

Allah yardimcin olsun dualarimiz seninle

Kizzz hoca efendiii bize çekirdek alda citleyelim deseydin:KK66:
Oda senin eve bakiyordur aha da yakalandi:KK66:
yarın ne olursa olsun selamlas en az 5dak
Sohbet et delirtme bizi:KK66:
bencede yaa kesın o da merak ettı. ben onun acık acık bılıyodum zaten evını. gecen karsılastıgımızda bılerek sordum. gosterdı :KK70: sonra bana sordu. ben acık acık soylemedım. bende oralarda oturuyorum demıstım :KK70:

@Imnt canım markete gitmeyi ve orda beklemeyi bırak bence...
Okulda oyalan dolabıni düzelt, fotokopi çek bence..
Hoca Efendinin çıkmasına yakın çık sende okuldan.
Ve sen açılma canım bekle sabırlı oll.

Daha önce bir arkadaş burda yazmıştı o da karşınin ondan hoslandigini düşünüyordu.
Mesaj attı sonu iyi olmadı...
Tavsiyem fırsatları değerlendir ama adım atma bekle...
evet bende sonunun oyle kotu bıtmesınden cekınıyorum zaten :KK43:

X