öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bim in girisini bilirsiniz hepiniz. Giris ve cikislar farklidir. Yani cikista kasanin ilersinde durmus bekliyorum sap gibi. Oda girise dogru yoneldi. Ama bana bakarak geldi. Kisacasi Birini bekledigim kabak gibi ortadaaydi benim... bos bos beklerken orada, onunla ciksaydim o marketten sizce anlamaz miydi ? Kaldi ki koskoca markette kasiyer ben ve o vardi sadece.
Selamlasamadik ne yazikki.
Ben gercekten bu isi elime yuzume bulastirip rezil oldugumla kalicam sanirim.

Sesiz sesiz takipteydim. Telefona siritarak bakmanizi yanlis anlamamistir insAllah. Bazi seyleri fazla kafaya takiyorsunuz gibi anlasin, fark etsin ne olucak ki dünyanin sonu degil ya. Herseyi öyle fazla kafaya takip hayati kendine zorlastirmak icin fazla kisa hayat. Siz ona yürüyün karsi tarafin duygulari varsa o zaten size kosacaktir :)

Bugün ales başvurusuna bi okula gittim ve bütün gün seni düşündüm biliyo musun ne yaptı acaba diye :) olanda hayır var bugün konuşamadın ama malzemen oldu konuşacak :)
Cansin yaa :) varya ileride bisey olursa tum bunlari tek tek anlaticam kendisine. Boyle bunlari bana yasattigi icin uzulsun :KK43:

Sesiz sesiz takipteydim. Telefona siritarak bakmanizi yanlis anlamamistir insAllah. Bazi seyleri fazla kafaya takiyorsunuz gibi anlasin, fark etsin ne olucak ki dünyanin sonu degil ya. Herseyi öyle fazla kafaya takip hayati kendine zorlastirmak icin fazla kisa hayat. Siz ona yürüyün karsi tarafin duygulari varsa o zaten size kosacaktir :)
Gururu birakmali demi. Zaten bossa anlarim soyler bunu. Bende yoluma bakarim aslinda :KK43:

Ya varyaa gercekten geri gidip o dedigin seyleri alip depresyona baglayip, 3gun evden cikmak istemiyorum. Ben cidden salagiim ya
samimisoyluyorum param olsa randevu alıp senin için akıl alıcam yemin ediyorrum tatlım ya.

Dusunmustur tabi.
Butun plani bozdu hoca efendi. O markete girmeyecekti. Ben oyle dusunmustum. Marketin karsisinda onu gorunce ben, hemen cikip tesadufen karsilasmis gibi laf aticaktim. Eger o ara msj yaziyo olmasaydim, onu gorecektim uzaktan ve o markete girerken ben cikacaktim konusacaktim. Elime yuzume gozume bulastirdim. Salak ki ne salak demistir vallahi :KK70:
fikir superde biraz karmasık gibi.:KK51:bence biraz ara ver.böyle giderse cidden saf durumua düseceksin

Bebeğim yaa ağlama amaa yarın da okul var ve farkındaysan sana konuşacak malzeme çıktı :KK66: relax ol sorun yok derin nefes all biz yanındayız olacak bu iş inşallah :)
Ya uzaktan bakiyo. Bunu okulda ben dahil baska birileri de farketti. Ama konusmuyo iste. Sus pus ikimizde :/
Seytan diyo git at msj feysden. Seni bekliyodum uleeen evet diyee :d

Gururu birakmali demi. Zaten bossa anlarim soyler bunu. Bende yoluma bakarim aslinda :KK43:
Balim taktik değiştiriyoruz tez hazirlan:KK66:
Bu aradaki arkadaşı devreye sokup voltrani oluşturuyoruz.senin dedi ini demesin ağzını yoklasin.
Sen kasıp adamı uzaklaştırılan yoksa.
arkadaşın desin ki hoca efendi hoca efendi az bak hele
Bizim hoca bayanla çok yakisiyorsunuz bu bekleme neden ola ki
Sen ne düşünüyorsun aklında birimi var bizim hoca bayan çok tatlı ahlaklı ve çevik biri bence kaçırma desin
Hemen ağlamayı bırak aradaki voltrani ara yardım etsin bize yoksa hepimiz ruh ve sinir hastası olacagiz:KK66:

Ya uzaktan bakiyo. Bunu okulda ben dahil baska birileri de farketti. Ama konusmuyo iste. Sus pus ikimizde :/
Seytan diyo git at msj feysden. Seni bekliyodum uleeen evet diyee :d
Istiyorsan direk buranın link ini ay sen çık aradan bizi hoca efendiye başbaşa birak:KK66:

Balim taktik değiştiriyoruz tez hazirlan:KK66:
Bu aradaki arkadaşı devreye sokup voltrani oluşturuyoruz.senin dedi ini demesin ağzını yoklasin.
Sen kasıp adamı uzaklaştırılan yoksa.
arkadaşın desin ki hoca efendi hoca efendi az hele
Bizim hoca bayanla çok yakisiyorsunuz bu bekleme neden ola ki
Sen ne düşünüyorsun aklında birimi var bizim hoca bayan çok tatlı ahlaklı ve çevik biri bence kaçırma desin
Hemen ağlamayı bırak aradaki voltrani ara yardım etsin bize yoksa hepimiz ruh ve sinir hastası olacagiz:KK66:
Bunu bugum bizde dusunduk o arkadasla. Ama boyle cokta istekli gibi olup, adami hepten kacirmaktanda korkuyorum.ama sanirim su durumda en mantikli olan bu demi canim yaa

aynen öyle. Zaten arkadasiniz söylemis, söylemese bile anlardi bir sekilde tamam erkekler fazla ince düsünemez ama okadarda saf degiller. Benim erkek arkadasim ondan hoslandigimi onun iki tane fotografini begendigimden anlamis (arkadas falan degildik tanismiyorduk bile kuzenimin arkadasi) herneye öyle konusmaya basladik ama ben bariz belli ediyordum konusmalardan ister istemez. Safim benim sen benden hoslaniyorsun gibi bisi demisti (uyuz!), bende hoslanirim, hoslanmam benim duygularim beni baglar senden izin alacak degilim diye cikistim :KK70: ASlinda en güzel dönemler bunlar. Fazla kasma bundan sonra fark ederse etsin. (Ben benimkini cok keserdim caktirmadan :KK70:) Biraz oluruna birakmak gerek.

ipeqbojuqu ipeqbojuqu doğru söylüyo bundan sonra biz ne diyosak sen onu yap yoksa panik yapıyosun sen bak hem burda çok kişiyiz olaya geniş çaplı bakabiliyoruz sen bize güveen :) hmm demek sana baktığını farkedenler de olmuşş...:KK76::KK8::KK8:

Bunu bugum bizde dusunduk o arkadasla. Ama boyle cokta istekli gibi olup, adami hepten kacirmaktanda korkuyorum.ama sanirim su durumda en mantikli olan bu demi canim yaa
Aradaki voltran sakin senin gönderdiğini demesin senin haberin yok tamammi
o sanki kendinden soruyor gibi sorsun
Tembihle patavatsiz lik etmeden yapsın voltranligini

Hem bi yerde çocuk da değilsiniz artık iki öğretmen yani koskoca insanlar. Gurur ve önyargıya gerek yok samimi ol duygularından utanma :)

Affiniza sigimaraktan canimlarr.. aglamayi biraktim :KK70: arkadasim gelecekte kek falan yapicam. Doncem size tamam mi.

Tamamdır kolay gelsinn :KK70: bi de hamarat bizim kız ahh hocaefendi de bileydii :KK70:

bayılıcam şimdi :KK53: bidaha markette bekliyceksen bile rafları falan dolaş durup bekleme öyle çaktırmadan yola bak sürekli. ama durup dikilme hele ki öyle bi durumda telefonla oynama ki bişey kaçırmayasın..

belki de o senin markette olduğunu gördü de girdi markete ne biliyoruz?? belki girmeyecekti seni görmeseydi? ay şu erkek milleti insanı gancoloz eder yaa ne uzaktan bakıp duruyon gel tut kolundan çek götür onuu nını nını nı nı nı :KK76::KK76:

Eklentiler

• dvpnyp.jpg
    dvpnyp.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 73
Lmnt gelen arkadaşın voltransa konuş yardım etsin bize hoca efendiye konussun kekleri paket yap gönder hoca efendim evine voltranla:KK66:
bu hoca efendi bekar evi çöplük olmuştur evlen ışte hoca bayanla rahata er uyuz:KK16::KK53:

X