öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

22 temmuz dedi konu sahibi . 22 temmuz yengeç o_O
Ha daha önce aslan demişti ordan aklımda kaldı.yengeçler işi kolay:KK66:ilgi iltifat tamamdir duygusal adamlar aglak tipler eve düşkün iyidir yani eniştem yengeç anlam oğlak süper anlaşıyorlar lmnt de oğlak anlatırlar yani:KK66:
yalnız kızlar farkinda misiniz dedektif olduk,paparazzi olduk,röntgenci olduk,astrolog olduk sahada bu iş olmazsa hoca efendisi yılın uyuzu sececem:KK66:

Yarin gidiyimde okulda bi selam vereyim barii :KK70: ayy cekinmesin canim yaa ne gerek var cekinecek ki :KK70: gercekten bu is olursa bunlari ona tek tek teeekk okutucam ya :KK70: beni kimden ister bilmiyorum ama olur da Allah nasip ederse, dugunumde kesinlikle sizde olmalisiniz. Karsilikli oynamaliyiz bizler bence :KK70: bu isi basarirsak bu hepimizin zaferi olacak netice de :KK70:
Kiz ben gelemem dur yurtdisindayim.onceden haber ver ona gore ayarlayalim kendimizi.:KK70::KK70:saka bi yana sen o gunleri gor de insallah biz olmasakta olur

Yaa cok guzel yaaa. Allah daim etsin mutlulugunuzu insalllah :) cok masallah. Allah nazarlardan korusun sizi :)
Ne guzel cesaret etmissiniz... cok guzel.
Keske o cesaret birazcikta bende olsa.. gerci adamdan hoslandigim kulagina gitti. Istese illa ki bi adim atardi yaa.
Siz bi isik gorerek mi soylemistiniz esinizden, yoksa deli cesareti dedikleri seyle mi soylediniz :)
Yok ne isigi adamin umrunda degildim :) oyle bian geldiler iyiki de gelmisler.

Hu huu L lmnt okuldasın biliyoruum :KK70: sayılı saatler bunlar değerlendir :KK70:

Lmnt sen bu satırları okurken akşam olmuş olacak:KK66:
Inşaallah su an hoca efendi ile sohbet ediyorsundur akşam lütfen gelişme olmuş olsun yeter da kaç gündür ağaç olduk hoca efendinin nazini bekliyoruz :KK66:
dualarimiz seninle ya gayret basaracaksin:cool::cool:

Firsat resmen ayagima kadar geldi konusmak icin.ama ben agzimi acip bisey diyemedim :/ sanki dilim tutulmus gibiydi. kendime cok kizdim sonradan ama konusamadim :KK43: ayy aglicam simdii yaaa :`( ayni sekilde o da oyle.. ya sanki o da boyle bi utaniyo da konusamiyo gibii. Ama belki de gorustugu biri varsa yada bana karsi bossa umut vermemek icin muhatap olmamistir bilemiyorum. Sonucta adam biliyo benim dusuncelerimi ya. Erkek sonuctaa onun biseyler yapmasi lazim gelmez mi ?? eger o da bos degilse tabi..
Ben bu gidisle uzaktan uzaga bos bos hayal kurarim ben :/
En iyisi hoslandigimi soyleyen arkadas gidip acik acik konussun benim haberim yokmus gibi. Olmaz mi ?

Ama benim duygularimi ogrendikten sonra yuzundeki o kocaman siritma ifadesi neydi o zaman o ilk dakikalarda ? Yani bisey dusunmuyosa bana karsi o zaman da laf atmazdi oyle degil mi.
Ya adamin aklina dustuk, orasi kesinde. Kalbine dusecek miyiz mechull..

Firsat resmen ayagima kadar geldi konusmak icin.ama ben agzimi acip bisey diyemedim :/ sanki dilim tutulmus gibiydi. kendime cok kizdim sonradan ama konusamadim :KK43: ayy aglicam simdii yaaa :`( ayni sekilde o da oyle.. ya sanki o da boyle bi utaniyo da konusamiyo gibii. Ama belki de gorustugu biri varsa yada bana karsi bossa umut vermemek icin muhatap olmamistir bilemiyorum. Sonucta adam biliyo benim dusuncelerimi ya. Erkek sonuctaa onun biseyler yapmasi lazim gelmez mi ?? eger o da bos degilse tabi..
En iyisi hoslandigimi soyleyen arkadas gidip acik acik konussun benim haberim yokmus gibi. Olmaz mi ?
nasıl yanı noldu ayagıma kadar geldi derken ay ozet gecmesene ya.

Bi dk ya bi anlat nolduu

Kız az oldurecem seni nasıl dilin tutulduuu anlat cabuk:KK66:
biz fırsat yaratmaya çalışıyoruz sen nasilll fırsatı tepiyorsun:KK43:ay bayilazam

ya görüştüğü birisi olsaydı demez miydi o arkadaşına, sen yakıştırıyosunda benim zaten hayatımda var biri demez miydi? derdi. ben görüştüğü biri olduğunu düşünmüyorum. belki de işi ağırdan almak istiyodur ''kadın geldi benle konuştu ben de hemen gidip onla mı konuşayım koşa koşa'' diyodur. ya da utangaçtır vs.. ama sanmıyorum görüştüğü biri olduğunu..

Lmnt elma dersem çık armut edersem çıkma elmaa
kız neredesin halk apaçık ve merakla seni bekliyor sen nereye kaciyorsun bizdendemi utaniyorsun yoksa :KK66:
sana tavsiye felan yok bizi arada bulama amin:KK66:meraktan oldu yapsınlar mezar tasima:KK66:

Sakin olun gencler :KK70: ya ayagima kadar geldi derken yani soyle oldu kii asansorde karsilastik. Ikimiz vardik. Bide bi tane veli vardi. Ama konusamadim bendeniz :KK43:

ya görüştüğü birisi olsaydı demez miydi o arkadaşına, sen yakıştırıyosunda benim zaten hayatımda var biri demez miydi? derdi. ben görüştüğü biri olduğunu düşünmüyorum. belki de işi ağırdan almak istiyodur ''kadın geldi benle konuştu ben de hemen gidip onla mı konuşayım koşa koşa'' diyodur. ya da utangaçtır vs.. ama sanmıyorum görüştüğü biri olduğunu..
Dimi ama bak o da var. Gorustugu olsa soylerdi direk :/

X