öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

bende tek yasıyorum evet. ogretmenler odası tamam :KK70:
burcunu bılmıyorum ama sanırım temmuzda dogmus. facede herkese acık dogum gunu pastası paylasmısta temmuzda ordan baktım :KK70: anlar mısınız burcardan ? bende oglagım :KK70:

Temmuz kaç ? başı yengeç sonu aslan temmuzun .o_O

Gunaydin bebekleriim. Ama aaa aaaaa Sizlere ama canlarim konu branslara da nerden geldiki :KK70:
Zaten okuldan tanidik cikacak diyee korkarken kendimi acik mi edeyim iyice :p olmaz olmaz :)

Bak burclar guzel konu istee :KK70: 23u degil 22siymis dogum gunu temmuzun. burcu ne oluyo bu durum da ki ?

Bu arada acaba bugun pusuya mi yatsam evinin girisinde kameranin gormedigi biyerde :KK70: sonra o cikarken kosa kosa gitsem de yanina takip edildigini anlasa iyice bizim adam :KK70: ne komik olur demi :)

benim eşimin doğum günü:) o tarih...
dur sana tiyolar vereyim.
aslan burcu erkekte ,öyle gelsin oda benden hoşlansın teklif etsin beklersen çook beklersin. gideceksin gözüne sen girecen dürteceksin.
4.ayda evlendik biz:)

bu arada onların en önemli özelliği egoları. kimseye tenezzül etmezler, boyun eğmezler yardım istemezler...
ama dünyaya bir daha gelsem yine eşimle evlenirdim:KK200:

Ayneen yaa L lmnt sizi düşünmekten etüte gidemiyorum hadi amaa :KK70: :KK70:

Yaa varya cansiniz siz caann :)
Oncelikle sabah okula giderken bizzat adamin kapisinin onunden gectim ama ne yazik ki karsilasamadik buguun okul yolunda :/
Okulda da ne yazik ki bugun nobetciydi kendisileri :)
Bi ara karsilastik. Benim arkadasim bisey sordu ona. Oyle cevapladi ama benimle bizzat konusmasi olmadi. Bende o ara muhabbete dahil olamadim zaten, baska biseyle ilgilendigimden o sirada..
Ve asil benim icin onemli olan sey, bugun bi ogrencim bana, benimkini tarif ederek dedi ki ``ogretmenim sen onunla evleneceksin, ben onun gozlerinde seni gordum`` dedi. Ben sok oldum tabi. Boyle bi gozlerim falan doldu.. oglum dedim ne diyosun sen :) birinden bisey mi duydun ? Yok dedi oyle hissediyorum. Icimden biri bana oyle dedi dedi. Peki dedim sen bizi gordun mu hic birlikteyken, hayir gormedim dedi. Hani yakistirdi da mi soyluyo acaba diye dusundum... Ama gormemis imkansiz yani. Emin olmak icin goster bana o ogretmeni bakiyim dedm. Ve gitti bana o kisiyi gosterdi.. oturdum agladim ya

Yaa varya cansiniz siz caann :)
Oncelikle sabah okula giderken bizzat adamin kapisinin onunden gectim ama ne yazik ki karsilasamadik buguun okul yolunda :/
Okulda da ne yazik ki bugun nobetciydi kendisileri :)
Bi ara karsilastik. Benim arkadasim bisey sordu ona. Oyle cevapladi ama benimle bizzat konusmasi olmadi. Bende o ara muhabbete dahil olamadim zaten, baska biseyle ilgilendigimden o sirada..
Ve asil benim icin onemli olan sey, bugun bi ogrencim bana, benimkini tarif ederek dedi ki ``ogretmenim sen onunla evleneceksin, ben onun gozlerinde seni gordum`` dedi. Ben sok oldum tabi. Boyle bi gozlerim falan doldu.. oglum dedim ne diyosun sen :) birinden bisey mi duydun ? Yok dedi oyle hissediyorum. Icimden biri bana oyle dedi dedi. Peki dedim sen bizi gordun mu hic birlikteyken, hayir gormedim dedi. Hani yakistirdi da mi soyluyo acaba diye dusundum... Ama gormemis imkansiz yani. Emin olmak icin goster bana o ogretmeni bakiyim dedm. Ve gitti bana o kisiyi gosterdi.. oturdum agladim ya
ayy hele sukur hosgeldin ya olduk biz burda meraktan olduk:)

Abdala malım olurmuş ogrencin bile farkı fark etmiş :KK66:
Hadi bakalım hayırlısı arkası yarın gibi hemen yarın olsun:KK66:

X