öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Arkası yarın gibi:KK66:konu sahibinden çok biz bakıyoruz sayfaya:KK66:

Hoca efendinin bir tarafında pireler uçuyor biz burada onu nasıl tavlamak onu dusunuyoruz:KK66:lmnt hoca efendi seni biZden istesin çocuğunuz olunca da el.opturmeye getir k.k.ya:KK66:
Gercekten bu son dediklerini yapmak cidden farz oldu sanirim yaa :KK70:

Anladım,iyi bi plan yapsak sa kavuştursak ne güzel olur,mesela sevgili L lmnt cim pazar sabahı kalsa dikizlese hocanın apartmanı ,hoca efendi (sonuçta kahvaltı yapcak ekmek almaya gider belki) evden çıktı mı hemen o da çıksa tesadüfen karşılaşsalar sonra muhabbet falan olur mu olur?
Ben bu plani artik okula giderken mi uggulamaya koysam diyodum :)) tesaduf eseri karsilasmis gibi. Somra belki okula giderken hep bana alisir arar falan bi sure sonra :)) olamaz mi olabiliirr :KK70:

Olur devami da şöyle olsa ekmeği 2 tane aldım bana buyrun kahvaltı hazır zaten dese:KK66:sonracima kahvaltı yapsalar sohbet muhabbet derken onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine:KK66:
şaka makada biz bu konuya çok alıştık bunlar çıkarsa lmnt bizi unutur çok eğleniyorum burada:KK66:
Vallahi sonucu ne guzel bagladin canim benim yaa :KK70: agzindan bal damliyoo baal :)) yok yok unutmam kiiz, onun yaninda girer yazarim size cevap :) :KK70:

Kız bir hatim indirmedigimiz kaldi:KK66:
bugun naptin var mi gelişme sormadan anlat yahu:)

Kız bir hatim indirmedigimiz kaldi:KK66:
bugun naptin var mi gelişme sormadan anlat yahu:)
Yok canim bi gelisme. bakalim yarin neler olacak.. cok heyecanliyim ve cok ozledim sevdicegimi :) ya acaba yanina gidip hal hatir sorsam mi durduk yere yarin gordugumde ?

Yok canim bi gelisme. bakalim yarin neler olacak.. cok heyecanliyim ve cok ozledim sevdicegimi :) ya acaba yanina gidip hal hatir sorsam mi durduk yere yarin gordugumde ?
Bence sohbet et.meslektasin sonuçta birde ona danisabilecegin bir sorun uydur:KK66:sanki yardım ister gibi giriş konuya sonra allah ne verdiyse yardir:KK66:
çok şık bakımlı ol parfümü unutma:KK50:

Bence sohbet et.meslektasin sonuçta birde ona danisabilecegin bir sorun uydur:KK66:sanki yardım ister gibi giriş konuya sonra allah ne verdiyse yardir:KK66:
çok şık bakımlı ol parfümü unutma:KK50:
Tamam o zaman yarin bunun icin calisicam :)) ayy Allah imm ya kac yasinda nelerle ugrasiyoruzz.
Bi kere daha karsilasaydim bari yaa evin buralarda :)) caya davet ederdim bak kesin :KK70:

Bugun de bi bitmek bilmedi bee. Hocacimii ozledim benn cok :/ burnumun dibindeki adami 2gundur hic mi goremem... Goremedim valla :KK43:

Ne güzel ya.
Hiçbir şey yaşanmasa bile işe uça uça gitmeni sağlıyor.
Önemli olan da bu bence.

Bugün Hababam sınıfı 9 doğuruyor filmi vardı aklıma sen geldin :)
Biyoloji öğretmeni ve beden öğretmeni varya birde kimya öğretmeni var :)))

Cnm degerler egitimiyle ilgili birlikte bi proje yapsaniz.olmaz mi

Olabilir aslindaa :)) dur dusuneyim ben bunu biiir :) sag olasin canimm
Cnm ben rehber öğretmenim. Degerler egitimiyle ilgili neler neler yapiyorum ogretmenlerimizle birlikte. Mesela bu ay okulumuzda dogruluk durustluk ayı. Sizin okulda ne ayı. Dusunelim bakalim neler yapabilirsiniz birlikte. Sizin brans ne onun brans ne.

Hocaefendi sınıf öğretmeniymiş galiba yanlış mı hatırlıyorum :KK70: hmm bence lmnt ingilizce öğretmeni :p

X