öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

@huzurgizemmm bu gidişle zaten ben konusucam artık uygun Bi dille

Sabah karşılaştık. Ben geç kaldım bunun ışığına Bi baktım sönmüş. Tüh dedim gitti adam. Sonra tam onların köşeyi döndüm Bi baktım binadan çıktı beni gördü bekledi. Yariiimm ya :KK70: Sonra ben gittim işte yanına konuşarak geldik okula birlikte. Ama havadan sudan carttan curttan konuştuk. Yine bomboş yani....

Ay bu platoniklik bulaşıcı mı ayol. Bu ne topiğime gelen platonik aşk buluyo geliyo kendine :KK70:

Arkadaşlar ben sizlere kötü mü örnek oluyorum ya :KK70: doğruyu söyleyin lütfen :KK70:

ilgisi var gibi sanki ya öyle geliyor yani sabah giderken beklemesi falan :bicak: artık lütfeen konuşş ve bize de şöyle güzel güzel anlat bak 9 ay olmuş konuyu açalı :) bu arada sen nerelerdeydin kızz bunca zaman:işsiz::KK50:

ilgisi var gibi sanki ya öyle geliyor yani sabah giderken beklemesi falan :bicak: artık lütfeen konuşş ve bize de şöyle güzel güzel anlat bak 9 ay olmuş konuyu açalı :) bu arada sen nerelerdeydin kızz bunca zaman:işsiz::KK50:
Sonunda İnan acılıcam çok seviyorum kııızzz ben onu :KK70:
Nerelerdeydim :) bak millet benim yüzümden platonik aşka tutuluyor onların iyiliği için gelmiyodum falan diyomusum :)))

T teacherr23 geldi mi çiçek okula ne yaptın merak ettim :)

Ya bu arada baya konuşmuşsunuz ben uyumuşum gece ya. Hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın

Geldi sorma :KK70: benimkinin yüzü düştü çiçeği görünce. Bi tavırlar suratıma bakmamalar :KK70: çiçeğe ters ters bakmalar. Çıkışta da ayni saatte çıktık çiçeğini de almıııış dedi uzatarak güldüm öyle oldu dedim sonra iyi günler dedi bastı gitti önden :KK70: tribin alasını yedim

Geldi sorma :KK70: benimkinin yüzü düştü çiçeği görünce. Bi tavırlar suratıma bakmamalar :KK70: çiçeğe ters ters bakmalar. Çıkışta da ayni saatte çıktık çiçeğini de almıııış dedi uzatarak güldüm öyle oldu dedim sonra iyi günler dedi bastı gitti önden :KK70: tribin alasını yedim
Hadi caniimm:eek:

Ya bu erkek hocalar, universite de falan yasama sevinclerini mi kaybediyorlar nedir,var bu iste bi terslik.
Ayrica patlar bu yakinda ben sana soyliyim hoca hanimm

Valla mı :KK70: ay hadi inşallah bu araa bana bi iki çiçek hediye daha gelse dayanamaz herhalde :KK70: adam resmen atar yaptı ya suratıma bakmadi bastı gitti keşke sacmasapan triplere girmeyeydin de o çiçeği sen alaydın diyesim geldi :KK70:

Ya bu erkek hocalar, universite de falan yasama sevinclerini mi kaybediyorlar nedir,var bu iste bi terslik.
Ayrica patlar bu yakinda ben sana soyliyim hoca hanimm

Bizim durum fena karışık yalnız bunun arkadasi olan bi hoca var okulda hoslaniyo benden ustelik de ev arkadaşı açılmıştı reddetmiştim. Anlatmış buna durumu. Büyük ihtimal ondan icine gömüyor benimki :'(

Valla mı :KK70: ay hadi inşallah bu araa bana bi iki çiçek hediye daha gelse dayanamaz herhalde :KK70: adam resmen atar yaptı ya suratıma bakmadi bastı gitti keşke sacmasapan triplere girmeyeydin de o çiçeği sen alaydın diyesim geldi :KK70:
Hocam çok sevindim adına. Trip yaptığına göre cidden arkadaşımın aşkısın olayına fazla takılmış sanırım senin ki :)
Bi araya gel onunla baş basa ve anlat en baştan duygularını :)
Zaten ben seni kardeş olarak görmüyorum derken Binevi duygularından bahsetmiş oluyorsun :)
Adam akıllı oturup yüz yüze konus ve artık hallet bu işi hadi bakalım :)

minekosan minekosan canım okulda değiliz bitti dersler :)

Bizim durum fena karışık yalnız bunun arkadasi olan bi hoca var okulda hoslaniyo benden ustelik de ev arkadaşı açılmıştı reddetmiştim. Anlatmış buna durumu. Büyük ihtimal ondan icine gömüyor benimki :'(

Hocam biliyorum ben senin durumunu.:eğlence:
Ben cagirdim ya seni buraya:hamarat::hamarat:
Ayrica ben ona pek ihtimal vermiyorum yaa. Var biseyler o kesinde.bunlarda bi tutukluk var sanirsam
Regl dönemlerine falan mi denk geliyorsunuz anlamadim ki:KK76:

Hocam çok sevindim adına. Trip yaptığına göre cidden arkadaşımın aşkısın olayına fazla takılmış sanırım senin ki :)
Bi araya gel onunla baş basa ve anlat en baştan duygularını :)
Zaten ben seni kardeş olarak görmüyorum derken Binevi duygularından bahsetmiş oluyorsun :)
Adam akıllı oturup yüz yüze konus ve artık hallet bu işi hadi bakalım :)

minekosan minekosan canım okulda değiliz bitti dersler :)
Bugun basbasa naptiniz
gibi sorular sormak istiyorumm artik:sus::sus::sus:

X