öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

İyice psikopata bagladık bence toplu olarak ondan böyleyiz. Birimizde mutlu olsun yahu ama yok olmuyo :)
Ya illaki her insanın kaderinde vardır Bi zaman Bi İnsan... acaba çok üstünde düşünüyoruz diye mi olmuyo
Valla bilmiyorum ama ven ciddi ciddi yoruldum

Zaten a sosyal biriyim artik ekmek almak disinda hicbisey icin cikmiyorum evden gecenlerde test kitabi falan lazimdi carsiya cikmamak icin ozellikle netten siparis ettim

Hayatimda kimse kalmadi beni kimseye tavsiye edecek hayir sahibi yakinlarim da yok eeee goktende dusmeyecegine gore o anasinin dogurdugu yigit onu kalan omrumude onu bekleyip heba etmeyeyim

Komşular falan da mı yok kız böyle annene söyleyip hadi şunların arasını yapalım diyecek

Komşular falan da mı yok kız böyle annene söyleyip hadi şunların arasını yapalım diyecek
Yok canim ya hasa sanki Allah benim belami varmis acikogretimliyim ben calisan kesim beni okumamis ev kixi olarak girup begenmiyor

Ev kizi arayan kesimin gozundede okuyan memur adayiyim gibi gorup istemiyor yani benim isim mucizeye kalmis

Gecen kargo geldi kapiya bende dedim ki su kargolar sinav kagitlarida olmasa imzs atacak isimizde yok adamda diyo ki nikah defterini imzalatmaya hazirliyoruz sizi herkes sagdan soldan vuruyo bana

Ne kadar salakmıs ya o, kesin yurt.... kargodur o

Aynen artık kızlarda bitiyo iş. Zaten bu ilişkiye başlarsam ebediyen başına ekşirim onun. Ben yaptım diye senin durumda da iş sende bitiyo bence. O ortak arkadaşınızda direkt söylemesin bnce aranızı yapalım diye. Dışarda buluşma falan ayarlasın sonra o gelmesin işi çıksın siz yanlız fln kalın :)

lmnt bi kadın var demiştin
Hocaya karsı ilgili oldugumu hissedince benle kustu demiştin
ona noldu
Hatta saydırmıstık ona

Canim benim yuruyusten baska sporla aram yok yuruyus icinde buranin mevsim sartlari uygun degil kardan degil yuruyecek adim atacak yer yok

Anca marttan sonra ama cok istiyorsan beraber unlu mamulleri ve sekeri keselim
ben tatlarını bile unuttum onlaarınn

ben tatlarını bile unuttum onlaarınn
Merak etme benimde unutmam normaldir

Ama sen o ilhancigina takilirsan her turlu tat ve lezzetten omur boyu mahrum kalacan gibi duruyo o kadina ne gerek var taktik lazim oldugunda milyon tane kadin burda var hem hicbirimizde para istemiyoz

Sahi kiz sen kac gayme saydin o kadina merak ettim

ben zayıflamak diyorum,
sen bana ilhan dıyosun

Tmm la kendimizk resmen pislik gibi hissettik.surayi bir erkrk okusa bize olmussunuz sizi gommeyi unutmuslar der.:)
minekosan derhal rejime gir o gobek eriyecek!!
Donusunboylemiolacakti vazgecmek yok herkeisn kendine gore bir alicisi vardir kader de varsa gelip bulur yoksa ayni huzurevini secelim ileride
L lmnt hoca efendiye sohbet ortami yarat benim durumu sor laf lafi acsin yemege gidin disarida.
@mangolubira ceeee diyip kacma piste cik
@yegaaa pipicanlari uyut gel.

Ahaa kı...mızı toplayan bocegimiz geldii
Size anne diyebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…