öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Haa ozman bosnamis yada bosnama asamaisnda olabilir.
Bizde bosanan bi kiz var oda ikinciyle evlenmis biz daha birni bulamadik miley ikinciyi bulup nikahi basmos;/
Lanetli gibiyiz.
Kizlar dusunsenize seneye bu zmana belki evlenmis oluruz belki olmus oluruz ne bileyim bisyeler olur herald ehayatimizda

Ya aynen bizimde apartmanda Bi kız var. Boşanmış çocuğu var. Gecen resmen bana evde kalmış muamelesi yaptı pislik uyuz kız yaa :/ bide demesin mi beni isteyenler var da ben düşünmüyorum belki Bi kaç sene sonra düşünürüm diye. Uleeennn milleti çocuklarıyla istiyorlar bizi de bekar genç ve güzel halimizle istemiyorlar

Valla ben bazen hayatimin 5 yil 5 yil oncesini dusunuyorum ne degisti diye hep ayni ama olum deginxe valla olursem direk cehenneme giderim ne oleyim diyebiliyorum ne kalayim sanki kaldikcada daha gunaha batiyorum Allahim hakkimizda hayirlisini versin

Ya gecende akrabalar geldi sinif arkadasimda evlenmis eside gwlmisti kardesi demez mi evvel abla yasitlarin hepsi gitti seni terk etti yalniz kaldin evde kalmissini sempatik dolayli yoldan soyluyor

Ya gecende akrabalar geldi sinif arkadasimda evlenmis eside gwlmisti kardesi demez mi evvel abla yasitlarin hepsi gitti seni terk etti yalniz kaldin evde kalmissini sempatik dolayli yoldan soyluyor
Bana artık babam bile diyo dolaylı yollardan varsa biri getir de tanışalım artık diye durum o kadar vahim düşün :)
Yaşıtlarımızın ikinci üçüncü çocukları oldu. Biz hala yalnız :)

Bana artık babam bile diyo dolaylı yollardan varsa biri getir de tanışalım artık diye durum o kadar vahim düşün :)
Yaşıtlarımızın ikinci üçüncü çocukları oldu. Biz hala yalnız :)
Valla ben vazgectimde arada bir kalbimde bi umut kipirtisi okuyo sanki

Ay inşallah :/ eriyorum resmen bir hiç uğruna

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…