öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Akşamlarınız iyi geçsin efendim :)) nasılsınız iyi misiniz bakalım görüşmeyeli :)

Evvelciiim tatlım bence o çocukla Bi görüşme ayarlamalısın kesinlikle. Vereceği yanıttan anlarsın az çok ilgisi olup olmadıgını. Sen bu adama bişey hissediyo musun peki ?

Teacher hocam :) senin durumun benden daha mı iyi yoksa kötü mü anlamadım.. çok zor Bi durumdasın tek anladığım o.. ama bence Bi kere daha konuşmalısın sevdiceğinle. Kaybedeceğin bişey Yok, zaten anladığım kadarıyla şimdide eski samimiyetiniz kalmamış. Son Bi kere daha konuşmayı denemelisin bence...
onların ev arkadaşı olmaları biraz kötü olmuş ama.
İmkansız bişey Yok bence. Arkadaşından saklayarakta gayet yürütebilir bu ilişkiyi diye düşünüyorum... üzülme boşuna. Sana karşı boş olan Bi insan o şekilde davranmazdı diye düşünüyorum

1 yas var
Ben suna sasirdim unv deyken doat kankaydik aradan zman gecipte gorusunce cok iljli hayran bakiyor ve davraniyordu acaba okuldaylende bana duygusu varmiydi sonradanmi olustu.
Evet bende elektirik almistim sanirim
Okuldayken de vardı belki de kim bilir. Ama hayran hayran baktığını sen farkettiysen muhakkak vardır bişeyler diye düşünüyorum. Kesinlikle 'pişşşşşttt' diye Bi seslenmelisin enişte beye :)

Okuldayken de vardı belki de kim bilir. Ama hayran hayran baktığını sen farkettiysen muhakkak vardır bişeyler diye düşünüyorum. Kesinlikle 'pişşşşşttt' diye Bi seslenmelisin enişte beye :)
Bence bocugun eniste adayi garanti biseyler hissediyordu benimkine gelince 5 aydir gorusmuyiruz konusmuyoruz kesin unutmustur beni ben ustune soguk suyumu ictim bile canim insallah sizlerin hayirli haberlerini aliriz

L lmnt canim bence sen su hastalik taktigini uygula baksa@teacher birebir orjinalini yasamis sende ortada 2.bi sik olmayinca karisiklikta olmaz ne yap ne et hastalanmaya bak

L lmnt canim bence sen su hastalik taktigini uygula baksa@teacher birebir orjinalini yasamis sende ortada 2.bi sik olmayinca karisiklikta olmaz ne yap ne et hastalanmaya bak
Ya ama canım gecen sene biliyosun okulun whatsap grubundan numarasını alıp mesaj atmıştım ve cevap yazma tenezülünde bulunmamıştı beyimiz. Şimdi hastalansan mesaj atsan yine yazmazsa falan. Ben cidden kaldıramam artık bu durumu ya. En iyisi beklemek boş boş. Okul giriş çıkışlarında denk getirip kendime alıştırmak falan filan. Hakkımızda hayırlısı be canım :)
5 ay da ne var yahu. Bak malum yılbaşı. Kutla yılbaşını adamın bahaneyle... olmaz mı ?

Valla sizi bilmem kovalar bu sene evleniyormus
Aiptir soylemesi kovayim
Saka bir yana kismet ya olacagi varsa olur bisekilde yoksada bi tarafimizi yirtsak olmaz

Mesaj atma ara bak simdi degil ama bi kac vakit sonra dene sansini istersen bende degisiklik yok aslinda sen burda konu actiktan sonra staja baslamistim bi kac ilgi alaka gosteren oldu ama benimki hep ilgi alakayla sinirli kaldigi icin alistim artik

Yilbasi mesajina gelincede dogulu insanlari biz ya tam komedi olurum cocuga aslinda bisey hissetmiyorum sadece acaba onda bisey varmiydi diye merak ediyorum

Ama sahiden iyi es olacak karakterde biriydi kacirdik cocugu

Keske hepimiz ayni memlekette olatdik sende toplasir yalnizligimizi kutlardik

Ne güzel olurdu o buluşma be canım ya

Neredesiniz yaa :) yılbaşını mı kutluyorsunuz yoksaaaa bensiz bensiiizzz :/

Kirmizi dknlairnizi goydinizmo hatunlar
Tv8 i izliyom ne kutlamasi annem ayva soyuyor tepemde recel yapacakmis ne romantik bi gece:)
Benim aneminde bayramgunlerinde tursu kurasi gelirdi

Aman kirmizi donun ne hayrini goreceksek nette dolaniyidum bende facede kim evlenmis kim kalmis diye dolaniyirdum sanirim bi arkadas bosanmis

Benim aneminde bayramgunlerinde tursu kurasi gelirdi

Aman kirmizi donun ne hayrini goreceksek nette dolaniyidum bende facede kim evlenmis kim kalmis diye dolaniyirdum sanirim bi arkadas bosanmis
Hahahha kim evlenmis diye dolanirken arkdindan bir arkadas bosanmis deyince isten disi kahkaha attim
Benim arklarda ikinciye hamile cekirge surusu gibi uruyorlar biz daha babasinsi bulamadikki cocugu doguraim;/

Hahahha kim evlenmis diye dolanirken arkdindan bir arkadas bosanmis deyince isten disi kahkaha attim
Benim arklarda ikinciye hamile cekirge surusu gibi uruyorlar biz daha babasinsi bulamadikki cocugu doguraim;/
Kiz benim tanidigim tum bekarlar bu yil buldu birini

Bide bi arkadas vardi hatirliyomusun mesaj attiydi ozur diledi yanliz kalmisti bana dondu herhalde yine birini buldu beni unuttu tovbe estf sanki aglama duvariyim kimse esi dostu varken hatirlamaz

Valla bu arkadas ayeildi mi diye cok merak ettim esiyle olan resimleri yok esinin soyadi yok esinin facesindede onun resimleri yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…