öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Len manyak :tokat: okuduğunu anlama.hani ali koçu istiyormussunya ali Ağaoğlu varya onunf evlenecek yaşta oğlu var onu diyorum:KK48:
Ulen onada @evvelahiri aliriz ben kvi olurim:dondurma:
Zaten ebnmki yakinda hkkin rhmetine kavusur ondan sonra cemiyete muzaodelerde fink atarim:KK14:
Ulen saka makada sen naisl :kk77:vlendin gorucumu ask evliligimi :halay:isteyi nasl tavladin analt hele

Ulen onada @evvelahiri aliriz ben kvi olurim:dondurma:
Zaten ebnmki yakinda hkkin rhmetine kavusur ondan sonra cemiyete muzaodelerde fink atarim:KK14:
Ulen saka makada sen naisl :kk77:vlendin gorucumu ask evliligimi :halay:isteyi nasl tavladin analt hele
Görücü usulu oldu bir akrabası bizim sitede oturuyordu.tanismamiza vesile oldu.bizde telde konuşurken tavladim aldim:KK48:

Görücü usulu oldu bir akrabası bizim sitede oturuyordu.tanismamiza vesile oldu.bizde telde konuşurken tavladim aldim:KK48:
Iyi yapmissin:KK66:
Kismetinde varmis demekki.esra erindami arsak kismetimizi ne yapsak bizde bilemiyorumki:)
Ya ben sevemiyorum kimseye icim isinmiyor:/

Iyi yapmissin:KK66:
Kismetinde varmis demekki.esra erindami arsak kismetimizi ne yapsak bizde bilemiyorumki:)
Ya ben sevemiyorum kimseye icim isinmiyor:/
Canım bbu işler kısmet işi.bi bakmışsın hiç ummadığın bir anda ummadığın biriyle evlenivermissin.beklemek en hayırlısı.evlenemezsende kismetin buymustu demekki.sen ne yaparsın çalışıyormuş evdemisin okuyormusun

Canım bbu işler kısmet işi.bi bakmışsın hiç ummadığın bir anda ummadığın biriyle evlenivermissin.beklemek en hayırlısı.evlenemezsende kismetin buymustu demekki.sen ne yaparsın çalışıyormuş evdemisin okuyormusun
Calsiyorum profilime bak:KK66:
Yas alinca sevmek ya da kard vermek zorlasiyor.mukemeli ariyor insan mukemelde cikmiyor iste.20 li yaslarin basinda oaydim sadece yakisiklimi diye bakardim simdi ailesi isi huyu karakteri evlenmemis olmasi hrpsine bakiliyor ilaki icime ainmeyen bir yer oluyor iste.

Calsiyorum profilime bak:KK66:
Yas alinca sevmek ya da kard vermek zorlasiyor.mukemeli ariyor insan mukemelde cikmiyor iste.20 li yaslarin basinda oaydim sadece yakisiklimi diye bakardim simdi ailesi isi huyu karakteri evlenmemis olmasi hrpsine bakiliyor ilaki icime ainmeyen bir yer oluyor iste.
Hastanede çalışan bir arkadaşım hemşireler genelde ya boşanmış oluyor yada hiç evlenmemiş gerçek mi bu:olamaz: ayrıca daha 28 yasindamisin hemen yaşım geçmişe bağlama durumunu

Hastanede çalışan bir arkadaşım hemşireler genelde ya boşanmış oluyor yada hiç evlenmemiş gerçek mi bu:olamaz: ayrıca daha 28 yasindamisin hemen yaşım geçmişe bağlama durumunu
Valla lanetli gibiyiz:KK66: ark.larim benle yada daha buyuk yastalar bekarlar:KK66:
Kiz yas 28 biriyle tanisam hadi tanima flort fingirdeme derken yas olur 29
Hadi nisan soz dugun olur 30
Cocuk dogursam diye beklesem olur 32
Pfff cocugun ninesi gibi olucam.sen kac yasinda evlendin

Valla lanetli gibiyiz:KK66: ark.larim benle yada daha buyuk yastalar bekarlar:KK66:
Kiz yas 28 biriyle tanisam hadi tanima flort fingirdeme derken yas olur 29
Hadi nisan soz dugun olur 30
Cocuk dogursam diye beklesem olur 32
Pfff cocugun ninesi gibi olucam.sen kac yasinda evlendin
28:olamaz::KK23:

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti kos kayin hala bostaymis:deli:
Ahanda evleniorum mazefe elti oluyorum yupiller olsun:halay:
Tovbe tovbe kiz kayinina okutma sakin burayi ben cok hanimifendi sonracima dikiste nakista tek rakibim thy, ayrica soyumuz taaa saraylara dayanir dedem ibrikci basiydi:KK14: hadi benden iyisi samda kayisi hemen istemeye gelin:)

Kiz ne kaynatmusiniz o kadar bende okuyup duruyodum hadi al kayninj sonrada elti savaslari diye konular acin:KK70:bende yorum yapayim:KK14:

X