öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

E tamam bekle birazcık işte. Niye her gelişmede faceden eklicem diyosun bilmiyorum ki. Ben bi ilişkinin Nasıl başlarsa öyle devam ettiğine inanıyorum. İlk adımı atarsan sonraki bütün adımları senden bekler. Taviz tavizi doğurur gibi düşün. Bende bi an evvel ikinci aşamaya geçin istiyorum gelişmeleri merakla takipteyim ama azcık sabır
Once bi arkadas olalim demi :)
Ya faceden eklicem diyorum ama emin ol onu biraz zor yaparim ben yaa

Once bi arkadas olalim demi :)
Ya faceden eklicem diyorum ama emin ol onu biraz zor yaparim ben yaa
Valla tatlım aha 31 yıllık ömrümde gördüğüm kaçanın kovalandığı ve vur kaç taktiğinin işe yaradığı. Kocama bile yapıyorum arada. Merak bittiği an karşındakine olan ilgin de bitiyor. Bırak o çabalasın senin için. Belli ki ilgisi var. O eklesin seni niye sen ekleyecekmişsin?

Valla tatlım aha 31 yıllık ömrümde gördüğüm kaçanın kovalandığı ve vur kaç taktiğinin işe yaradığı. Kocama bile yapıyorum arada. Merak bittiği an karşındakine olan ilgin de bitiyor. Bırak o çabalasın senin için. Belli ki ilgisi var. O eklesin seni niye sen ekleyecekmişsin?
Beklemedeyim o zaman :)
Hayat taktiklerin icin sagol canim. Ama cidden kacan kovalaniyo ya

Evlendikten sonra nereye kaçacaksınız? ben bu kaçan kovalanır mevzusuna çok karşıyım.böyle böyle Zaman geçiyor yarın ne olacağını bilemezsiniz. hesap kitap tutarak yaşayamazdım ben bir ilişkiyi.

Evlendikten sonra nereye kaçacaksınız? ben bu kaçan kovalanır mevzusuna çok karşıyım.böyle böyle Zaman geçiyor yarın ne olacağını bilemezsiniz. hesap kitap tutarak yaşayamazdım ben bir ilişkiyi.
Sacma aslinda ama ise yaradigini da gormuslugum var benim.
Peki canimm o degilde bu durumda ben ne yapmaliyim simdi. Yani illaki ilk zamanlarda bu taktik sacma olabilir henuz arada o samimiyet yokken birbirimizi tanimadan falan. Ama inan insan ne yapacagini sasiriyo ya

Faceden eklemek değil illa, ben sohbet kurmandan yanayım aslında. Merhabadan nasılsın ne haber e falan geçmeniz gerek artık. Sen yap bunu diyorum ben. Hem o Zaman daha iyi anlarsın Hocaefendi'nin gerçekten ne hissettiğini

Bilmiyorum mutlaka bi ortak nokta vardır muhabbete bahane olacak

L lmnt seni merak etmis belli.o sana ilgisini belli ediyo ama sen cekingen davraniyosun.gordugun yerde bi muhabbet konusu ac.oturdugun yerle ilgili bi dusuncen olabilir mesela.ya da okulla ilgili.cok var muhabbet edecek konu ama sen bi baslatsan.adam cekingen anladik.biraz cesaret verebilsen belki acilacak.

Guldu bana yine, bende yanina gidip konustum nasilsin falan diye. Bi kac dakika oyle ayak ustu konustuk birazcik. Ben yanina gittim ben :KK70: buyuk ilerleme var bende bencee :KK70:
Okul cikisinda da bimde pusuya yaticam yine. Dua edin elime yuzume bulastirmayayim yine noluuuurrr :KK70:

Guldu bana yine, bende yanina gidip konustum nasilsin falan diye. Bi kac dakika oyle ayak ustu konustuk birazcik. Ben yanina gittim ben :KK70: buyuk ilerleme var bende bencee :KK70:
Okul cikisinda da bimde pusuya yaticam yine. Dua edin elime yuzume bulastirmayayim yine noluuuurrr :KK70:
Sen onun yanına gidince ne tepki verdi

Bu sefer çıkış değil girişte pusuya yat :KK66:

Yanina gittigimde gulmeye devam etti. Ya anlayamadim aslinda. Cok gulec yuzlu konusurken falan. Konusmayi seviyo belliki. Ama baskalariyla konusurken hic dikkat etmedim. Bakiyim onlarla konusurkende mi bana sirittigi gibi gulerek mi konusuyo. Yoksa yapisi mi bu...

Tamam giriste beklicem bu sefer :KK70:d

Çok iyi yapmışsın :KK66: peki konuşmanız Nasıl bitti en son ne dediniz yani

X