öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Eh sen bilirsin madem ama ya karsilasmassaniz durakta
okulda muhabbetı ılerletmeye calısırım :)
ya ben onun burcunu arastırdım da bırazcık netten. arkadas o nasıl bıır burctur oyle yaa. cıdden aynı hoca efendıyı anlatıyo. cekıngenlıgı desen apayrı bı benzerlık

okulda muhabbetı ılerletmeye calısırım :)
ya ben onun burcunu arastırdım da bırazcık netten. arkadas o nasıl bıır burctur oyle yaa. cıdden aynı hoca efendıyı anlatıyo. cekıngenlıgı desen apayrı bı benzerlık
Onceligin ilgi alanlarini ozellikle olmazsa olmazlarini kesfetmek olsun

Ayy millete bu kadar akil veriyomda tarihe 30 yasina kadar tek bir erkek arkadasi olmamis kiz olarak imza atacam:KK61:

Onceligin ilgi alanlarini ozellikle olmazsa olmazlarini kesfetmek olsun

Ayy millete bu kadar akil veriyomda tarihe 30 yasina kadar tek bir erkek arkadasi olmamis kiz olarak imza atacam:KK61:
canımsın yaa sen :)
Allaah ııımm senın gonlune gore bırını ınsallah tez zamanda sana nasıp eder canım benım yaa
bak hoca efendıyle kendımı bı ayarlıyım, sana da kankalarından ayarlıcam :))

canımsın yaa sen :)
Allaah ııımm senın gonlune gore bırını ınsallah tez zamanda sana nasıp eder canım benım yaa
bak hoca efendıyle kendımı bı ayarlıyım, sana da kankalarından ayarlıcam :))

Cansin kiz Allsh sizi kavustursunda hayirkisiyla baska bisey istemiyoz

Ama arada lanetlimiyim diye dusunmeden edemiyorum

Cansin kiz Allsh sizi kavustursunda hayirkisiyla baska bisey istemiyoz

Ama arada lanetlimiyim diye dusunmeden edemiyorum
bak o dusunce bende de var. karsıma hep manyaklar cıktı. ama ısyan etmeyelım canım yaa dua edelım bız :) ALlah ınsallah gonlune gore versıın

bak o dusunce bende de var. karsıma hep manyaklar cıktı. ama ısyan etmeyelım canım yaa dua edelım bız :) ALlah ınsallah gonlune gore versıın
Amin insallah ama bende artik asik olmak istiyorum tamam hep goslanti oldu hatta fazlasiyla oldu ama ask nasil bi histir onu artik tatmak istiyorum

Tabi hersey birazda kader kismet kabul etmek lazim sanirim

Faceden ekle diyo arkadaşlar ama Can'ım ilk adımı sen atarsan ikinci adımı da senden bekleyecek
ya aslında neyın atar gıderını yaptıgımı bende bılmıyorum ınanın :KK70:
agırdan almakta degıl bu aslında.
kıme alıyosun kı agırdan.
adam hoslandıgımı bılıyo sonucta. atmıyo bı adım yahu atmıııyooo :)

Yok Can'ım hiç de öyle olmuyor eşimle biz de öğretmeniz okulda tanıştık evlenirken ilk adımı ben attım Faceden ekledim ordan muhabbet ilerledi sonra telefon numaramı o aldı ve ilk o aradı. Sonra tabi ben de başka Bi gün ilk mesajı attım o devamını getirdi. Şimdi Bi kızımız var:KK66:

Ama şu da var ki biz zümreydik nöbet yerlerimiz aynıydı konuşmak için çok bahanemiz vardı ve her gün konuşurduk. Yani konuşmaYı beklemene hak veriyorum durduk yere eklememiş olman daha iyi

4gun goremedik birbirimizi malum :))
Bugun de o nobetciymis. Sadece bi tenefus denk gelebildik ogretmenler odasinda. Girer girmez beni gordu bi sasirir gibi oldu once. Sonra kendisine cay aldi bana dogru geldi selam verdi guldu. Ama kahretsin ki yanimdaki sandalyeler doluydu :KK43: iste oturdu biyere ama baska kimseye ne selam verdi ne de konustu. Sonra hemen kalkti zaten. Bana selam vermek icin oturur gibi yapti evet evet eminim bundan :KK70: :p
Ay nasilda havalandim :KK70:
Ffaceden eklicem bu gidisle kisa surede azicik daha yaksin da yesil isik bana :KK70:

Bugunluk bu kadar ne yazikki. Simdide arkadasim geliyo bana. Yani duraga gelse bile ben cikamicam bu seferde :KK70:
Ilahi bi guc bize engel oluyo sanirim :KK70: ama hadi hayirlisi canlar.....

Ya bide ne dusundum ben.
Bu simdi boyle bana selam falan veriyo digerleriyle muhatap olmuyo ya. Yani siradan bi ogretmen olarak selam vermis olsa digerlerine de verir demi yaa sadece bana siritmaz

Yani sadece lmnt merhaba gibi mi selam veriyor
Ya bide ne dusundum ben.
Bu simdi boyle bana selam falan veriyo digerleriyle muhatap olmuyo ya. Yani siradan bi ogretmen olarak selam vermis olsa digerlerine de verir demi yaa sadece bana siritmaz

Sanki boyle gorunce beni bi gozlerinin ici guldu gibi bisey oldu. Yada oyle gormek istedim ben bilemiyorum.. :)
Lmnt meraba gibi degil. Yani bi konusma yapmadi. Bana bakti guldu ve kafasiyla selam verdi agziylada selam der gibi oldu. Ortaya yapmadi yani bu hareketi
Ayy bisey oldugu cok belli demi yaa :KK70: insallah olumlu seyler oluur

E tamam bekle birazcık işte. Niye her gelişmede faceden eklicem diyosun bilmiyorum ki. Ben bi ilişkinin Nasıl başlarsa öyle devam ettiğine inanıyorum. İlk adımı atarsan sonraki bütün adımları senden bekler. Taviz tavizi doğurur gibi düşün. Bende bi an evvel ikinci aşamaya geçin istiyorum gelişmeleri merakla takipteyim ama azcık sabır
Sanki boyle gorunce beni bi gozlerinin ici guldu gibi bisey oldu. Yada oyle gormek istedim ben bilemiyorum.. :)
Lmnt meraba gibi degil. Yani bi konusma yapmadi. Bana bakti guldu ve kafasiyla selam verdi agziylada selam der gibi oldu. Ortaya yapmadi yani bu hareketi
Ayy bisey oldugu cok belli demi yaa :KK70: insallah olumlu seyler oluur

X