öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

L lmnt bence sen ipeqbojuqu ipeqbojuqu nun dedigini yap faceden falan ekle bak benim arkadasin kardesi vardi ilk ucretli ogretmenlik yaptigi yerde cocugun biriyle tanismisti facedeki eski yorumlarina bakiyomda hocam asagi hocam yukari resmi konusuyorlarmis

Simdi mi sonuc iki cocuklari var darisi basiniza

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti su arkadasın kardesının durumunu soyle en ınce ayrıntısına kadar anlat bakıyım sen bana bı :) merak ettım. kac senede olmus bu olay ? masallah bu arada.... ılk senede mı olmus hemencık aralarında bıseycıkler :)

ipeqbojuqu ipeqbojuqu :) canım sag olasın. saglık durumu yok cok sukur. oyle ozlem dıyelım goresım geldı dıyelım :) gıdıp gordum 3 gun :)
ayaga kalktım ve acıklıyorum evet sızı de cok ozledım kız :KK70:

Bence de ekle ben hep girişimcilikten yanayım malum :KK55:
ya aslında neyın atar gıderını yaptıgımı bende bılmıyorum ınanın :KK70:
agırdan almakta degıl bu aslında.
kıme alıyosun kı agırdan.
adam hoslandıgımı bılıyo sonucta. atmıyo bı adım yahu atmıııyooo :)

Ya vazgec yada rezilik dibe vurmusken inceldigi yerden kopsun deyip facedende ekele:KK66:
adam cikma teklif ederse bir dusuneyim diyerek kendibi agirdan satarsin:eek:
vazgecmek mı :) o da nesı :KK70:
seyı merak etttım ya evvelahırın tanıdıgı kızı :KK70: du bı anlatsın bakalım nasıl gelısmıs olay onlarda ona gore alalım bııır sekıl

L lmnt canim ilk gorev yeri farkli sehirde oldugu icin olaylarin nasil gelistigini cok bilmiyorum ama arkadas o zamanlarda demisti biri varmis sanirim kardesinden hoslaniyomus falan iste o donemlerde de kesinligi yoktu sadece ilgisini alakasini fark ediyormus sonra zaten atandi baska sehire gitti kiz yani memleket olarak yrler degisti

Aradan kac yil gecti canim ya

Ama ben gecen facede kac yil oncesine gittim iste fotograflarin altinda yorumlasmalar falan var belli o zamanlar bisey yok bak gor evlendiler ikide cocuk var simdi

Zaten faceye eklersen az cok ilgi alanini fark edersin iste resimletin altina yorum falan yazarsin yorumlar muhabbete donusur yavas yavas

Yani senin onu faceye eklemen evlilik teklifi degil ki

Bak benim tanidiklarimdan birbirinden nefret edenler bile birbirinin facesinde ekli oda nasil isse hala anlamis degilim

Yani siz ayni okulda iki ogretmensiniz bundan dogal ne var ki

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti sagolasın canım uzun uzun yazmıssın. tamam yarın goreyım bı konusalımm. su durak olayını Allahın ıznıyle bu hafta da beklıcem. ınsallah karsılasırız bu sefer :) bu arada bu hafta ıcınde bı gunde sokagının basında pusuya yatıp tam o cıktıgında yatısıp okula bırlıkte yuruyebılmeyı denıcem :KK70:
ay alalhım yaa. ask benı ne hallere soktu bee. dustugum hallere bak :KK70:
ınsallah yenı bııır bım vakası daha yasamam bu hafta da :KK70:

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti sagolasın canım uzun uzun yazmıssın. tamam yarın goreyım bı konusalımm. su durak olayını Allahın ıznıyle bu hafta da beklıcem. ınsallah karsılasırız bu sefer :) bu arada bu hafta ıcınde bı gunde sokagının basında pusuya yatıp tam o cıktıgında yatısıp okula bırlıkte yuruyebılmeyı denıcem :KK70:
ay alalhım yaa. ask benı ne hallere soktu bee. dustugum hallere bak :KK70:
ınsallah yenı bııır bım vakası daha yasamam bu hafta da :KK70:

Duraktan once sen once bi faceden ekle ya
Muhabbete firsatiniz olur

X