öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bu konu geyige taşınmitaşınmış ya :KK70: :KK70: su adami tavlarsaniz adam bunlari görünce ne der acaba :) hadi hayırlısı bakalım :)

Yok canim hala ayni devam. Nerelerdesin sen bakim :) evvelahir de yok
Kiz mapustaydik bu sefer hic yere attilar bizi iceriye

Eeee sende az bicik bibgelisme gordumde artik hayirlisiyla bu bakisip gulusmeyi sohbet muhabbetle taclandirsak olmaz mi

Kiz mapustaydik bu sefer hic yere attilar bizi iceriye

Eeee sende az bicik bibgelisme gordumde artik hayirlisiyla bu bakisip gulusmeyi sohbet muhabbetle taclandirsak olmaz mi
Yine ne yaptiniz ki ? Kime satastiniz yinee :)
Bakalim sohbet icin ugrasiyoruz canim

Yine ne yaptiniz ki ? Kime satastiniz yinee :)
Bakalim sohbet icin ugrasiyoruz canim
Valla cok ciddiyim bu sefer masumuz bence ne kimseye satastik nede baska bisey

Canim ya bu arada kiz siz kac aydir ayni okuldasiniz nasil hala hic sohbetiniz mubahabbetiniz olmadi anlamiyorum acaba cok mu cekingen bi yapin var konusmayi mi pek sevmiyorsun

Bak ben cok aman aman rahat bi insan degilim ama cok geveze oldugumdanmidir nedir ilk gittigim ortamlardaki insanlarla bile konudur ederim mesela iki hafta kaldigim ortamda kaldiklarimi bırak oraya gelip hidenler hakkinda bile az cok biseyler bilerim ornek misal idarecemin kac kardes oldugunu onun gec atandigini vs yani bi suru seyini bilirim ayni sekilde oda benim az cok kac kardes oldugumu sevdigim sevmedigim seyleri bilir

Burdan cikiyor ki ya ben cok gevezeyim ya sen cok cekingensin:KK70:yada ikimizde notmal degiliz

Bu arada ayni muhittesiniz ya laf arasinda bi kiralara falan lafi getir sizin apartmandaki daorelerin ucretleri ne kadar falan diye sor yada ne bileyim iste bilgisayarima firmat atacam bildiginiz yer falan var mi diye sor

Kiz maksat laf lafi acar facesinde hicbir bilgisi acik degil mi ilgi alanlarindan laf ac

bu ısın olmayacagını dusunuyorum ve farkındayım ben artık. daha fazla uzatmayalım.... :KK43:

KONU NORMAL GIRGIR SAMATA SEKLINDE DEVAM EDEBILIR ISTERSENIZ :)

SIZLERI SEVIYORUM. hersey ıcın COK COK COOK SAG OLUN :)

bu ısın olmayacagını dusunuyorum ve farkındayım ben artık. daha fazla uzatmayalım.... :KK43:

KONU NORMAL GIRGIR SAMATA SEKLINDE DEVAM EDEBILIR ISTERSENIZ :)

SIZLERI SEVIYORUM. hersey ıcın COK COK COOK SAG OLUN :)
Noldu ya olumsuz bişey mi oldu anlatsana

olumlu da olumsuz da bısey olmuyo. olacagı da yok bu gıdısle... ben kendımı kaptırdım gıdıyorum resmen. haftaya da 1 hafta boyunca ızın aldım. okula gıtmıcem. minekosan minekosan Mazef Mazef

olumlu da olumsuz da bısey olmuyo. olacagı da yok bu gıdısle... ben kendımı kaptırdım gıdıyorum resmen. haftaya da 1 hafta boyunca ızın aldım. okula gıtmıcem. minekosan minekosan Mazef Mazef
Liseli ergen gibi davranma lütfen.hemen olacak diye bisey yok.illa olacak diye de birşey yok.birşey olmuyor diye ne bu bunalım.silkelen kendine gel.ââa sinirlendim

Liseli ergen gibi davranma lütfen.hemen olacak diye bisey yok.illa olacak diye de birşey yok.birşey olmuyor diye ne bu bunalım.silkelen kendine gel.ââa sinirlendim
soyle dıyeyım. kotu bısey oldu. ve olmayacagını bılıyorum artık onunla... ben bı adım attım bı konuyla alakalı ona. ondan bekledıgım cevabı alamadım. ve anladım kı bana karsı olan davranısları sıradan bı ogretmene olan davranısları gıbı. ben anlamak ıstedıgım gıbı anlamısım. yada kendısı egosunu tatmın etmıs bana o sekılde davranarak bılemıyorum.
dedıgın gıbı ılla kı olacak dıyede bısey yoktu zaten. hayırlısını ıstedım hep Rabbımden ve bugun yasadıgım olayı yasadım. belkıde gerceklerı gormem ıcın yasamam gerekıyomus...

soyle dıyeyım. kotu bısey oldu. ve olmayacagını bılıyorum artık onunla... ben bı adım attım bı konuyla alakalı ona. ondan bekledıgım cevabı alamadım. ve anladım kı bana karsı olan davranısları sıradan bı ogretmene olan davranısları gıbı. ben anlamak ıstedıgım gıbı anlamısım. yada kendısı egosunu tatmın etmıs bana o sekılde davranarak bılemıyorum.
dedıgın gıbı ılla kı olacak dıyede bısey yoktu zaten. hayırlısını ıstedım hep Rabbımden ve bugun yasadıgım olayı yasadım. belkıde gerceklerı gormem ıcın yasamam gerekıyomus...

Anlatsana ne oldu?

Olayı anlatmayacaksin sanırım.ama dediğin gibi herşeyden bir hayır vardır.boşver.bi giz kirpmayka egosu tatmin oluyorsa zaten boşver sen onu

Kesinlikle her işte bir hayır var aylarca gönlünü aklını bu Adama bağlayacaktın. İnşallah çok daha Mutlu olacağın çok daha doğru Bi insanla karşılaşman için kapandı bu kapı

kendımle alakalı bı konuda ona mesaj attım. sonrasında hıc bı sekılde gerı donus yapmadı. mesajımı goruldu bıle yapmadı. ama cevrım ıcı oldu arasıra. okulda da karsılastık ve buna ragmen selam verdı hala bana dusunun. ben attıgım mesajdan utandım, o yazmadıgı cevaptan vehatta goruldu bıle yapmadıgı mesajdan utanmayıp selam verebıldı bana.

Canm sakın üzme kendini.. Sende takma onu görürsen yüzüne bile bakma..

Terbiyesiz.havalara bak sen.aman boşver rahat ol.tepkide verme.umurmada.Allah daha iyileriyle karsilastirsin.

Hatta diyodunya bir öğretmen benden hoşlanıyor galiba diye.ona bak bakalım belki daha uygunsunuzyr burbirinize:21:

X