Öğrenmek için geç mi? (Yüzme)

Ben yüzme kursuna gittiğimde baş dışarıda yüzülmez demişti hocam. Sosyetik ikoncanlar gibi kafa dışarıda olmaz suyun altında olacak demişti

Aaa a:)
Bana da bir kaç kişi asıl baş dışarda yüzmek marifet dedi. :)
Benimkini herkes yaparmış.
Bilemiyorum ki bana mantıklı gelmişti söylediği. Sadece nefes almak için arada yana çıkart demişti. Ben de sizin gibi kol bacak koordinasyonunu sağlayamıyorum bacağı yapsam kol kalıyor o yüzden de öğrenemedim maalesef

Yüzme kursuna yeni başladım ben de. 33 yaşındayım. Evet zorlanıyorum, yapamıyorum bazı hareketleri ama azimliyim. Olacak inşallah. Beraber kursa başladığımız kızların çoğu daha genç ve benden daha iyiler bu konuda. Ama napalım bu yaşta çabalamak kısmetmiş. Siz de bir kursa başlayın, uzman desteği alın derim.

Meraba yorum yazali cok olmus ama kursa yazildiniz mi yuzmeyi ogrendiniz mi acaba

Meraba..Belediyenin yuzme kursunda ne kadar zamanda ogrendiniz acaba..Ben de düşünüyorum da merak ettim

Bende 7-8 yaşlarında yaşadığım boğulma tehlikesinden dolayı hep korkardım. ayağım yerden kesilse boğuluyorum diye bagirirdim. Simitle bile girmeye korkardım. Evlendiğimde balayinda esimin destegiyle can yelegi takip akdeniz sularında teknelerden atlamaya başladım Geçen sene belediyede yüzme kursuna yazıldım çokta iyi gidiyordum ki covid oldum sonrada havuzlar kapandı. Şimdi yeniden başlayacak insallah. 29 yaşındayım bir an once yuzme ogrenmek istiyorum. 2 yaşında kızım var o benden daha iyi resmen. Çocuğuma beraber yüzecek kadar öğrensem yeter

Merhaba
4 haftada tam öğrendim ben
Tebrik ederim ne guzelBen de düşünüyorum da belediyenin kurslarinda belki ogrenemem diye ozel kurs bakmıştım ama fiyatlari o kadar tutarsızki herkes kafasina göre cok ucuk rakamlar veriyorlar grup derslerinde ogrenemezsiniz diye kestirip atiyorlar ozel ders veriyor cogu..O yüzden merak ettim..Kac kisilik acaba sınıflar

Duruma göre değişiyor ama 10 kişiyi geçmiyor gerçi ilk hafta 10 kiş 2 hafta sonra 5 kişiye düşüyor. Çok güzel ilgileniyorlar teknik öğrettikleri için de daha iyi oluyor
Fiyatı da gayet uygun

Duruma göre değişiyor ama 10 kişiyi geçmiyor gerçi ilk hafta 10 kiş 2 hafta sonra 5 kişiye düşüyor. Çok güzel ilgileniyorlar teknik öğrettikleri için de daha iyi oluyor
Fiyatı da gayet uygun
Cok iyiymis Teşekkür ederim belediyeyi bugun aramıştım haftaya acilabilirmis ben de belediyeye kayit yaptirayim o zaman yer bulursam

Meraba yorum yazali cok olmus ama kursa yazildiniz mi yuzmeyi ogrendiniz mi acaba
Merhabalar. Ben bu mesajı yazdıktan birkaç saat sonra kendim yüzmeye başladım önce sırt üstü derken öğrendim. Sonra da tatile gittik orda da yüzdüm. Sonra hamilelik, pandemi derken ilerletemedim. Bu yaz tekrar gidecez tatile. Yüzeceğim inşallah birebir özel derse gerek yok gruplara yazılsanız da öğrenirsiniz. YouTube dan videolar bana çok yardımcı oldu ordan da izleyin daha çabuk kaparsınız

Çok Teşekkür ederim siz yine cesaretliymissiniz ben ayaklarimi yerden kesip sirt ustu yatip kendimi bırakamıyorum:) Evet tercihim grup dersleri olacak zaten cok kalabalik değilmiş videolari da izliyorum denize gidince deneyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…