Oğluşumun ismi için yardımcı olur musunuuuz ?

oğluşumun ismi?

• Ankete Katılan
    110
öztatlıcı soyadımız... evet soyadını da düşünüyoruz canım.. ne zormuş bu isim konuları klava:

evet çok güseel hele haktan ismine bayılırım ama ALLAH ın isimlerinden olduğu için bbeğe ağır gelir dediler korktum açıkçası senağlama

canim eger Allahin isimlerindense gercekten koyman dogru olmaz

Allahin isimleri ancak önüne Abdul eki olarak koyulabilinirmis

mesela Kadir, Kerim gibi isimleri koymak iyi diilmis ama önüne Abdulkadir, Abdulkerim diye eklenirse isim cok güzel bi anlam kazaniyo

Allahin kulu anlamina geliyo o zaman yani

Son düzenleme:
zaten peygamberimizin en hayirli isim olarak söyledigi isimde Abdullah yani Abdul ve Allah isimlerinin birlesimi :)

:merhaba ben tesadufen geldim ve isim konusunda bi tavsiyede bulunmak istedim bencede eren yada erdem koy ikiside cok magnali isimler

Benim naçizane fikrim ise bana arap isimleri çekici gelmiyor tamam elhamdurullah müslümanız ama sonuçtada TÜRKÜZ bana göre Göktuğ olabilir Türker olabilir bide Cenk veya Cenker ama illa bunlardan birini koyacaksan poyraz en güzeli

tabiiki oyumu oğluşumun adı olan DORUK tan yana kullandım...ama bence kuzey ve poyraz da çok güzel isimler...

Canım karar verdiniz mi bilmiyorum ama Haktan ismi çok ağır bir isim taşımakta zor Hele Emir le beraber dahada ağır ben Doruk ismini oyladım oğlum için düşünebilirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…