Oğluşumun ismi için yardımcı olur musunuuuz ?

oğluşumun ismi?

• Ankete Katılan
    110
Canım karar verdiniz mi bilmiyorum ama Haktan ismi çok ağır bir isim taşımakta zor Hele Emir le beraber dahada ağır ben Doruk ismini oyladım oğlum için düşünebilirdim.

yok canım karar vermedik daha başta çok istemiştim emir haktan ı ama daha sonra bu nedenden dolayı vazgeçtim...

ve şimdi karar vermeye çalışıyorum :uhm:

Merhaba angel
Konuyu tesadüfen gördüm, Allah oğlunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
Ben de bir erkek bebekliyorum Allahın izniyle, aynı arayış bu aralar biz de de var osebeple biraz da olsun yardımcı olmak istedim. doruk a oy verdim ben a.s. Oğlunun adıyla ve sizlerle beraber sağlıklı , neşeli ve uzun bir ömür yaşaması dileğiyle

Emir haktan benim eskiden beri hayalimdeki isim.Hem eşimin adıyla da çok uyumlu oluyor.Ama bizde emir çok olduğu için ben onu mehmet,murat ,muhammed,yusuf,ahmet isimlerinden biriyle değiştirmeyi düşünüyorum.kızım olursa da melike reyyan :)sana emir haktanı işaretlediim canım

Merhaba angel
Konuyu tesadüfen gördüm, Allah oğlunu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..
Ben de bir erkek bebekliyorum Allahın izniyle, aynı arayış bu aralar biz de de var osebeple biraz da olsun yardımcı olmak istedim. doruk a oy verdim ben a.s. Oğlunun adıyla ve sizlerle beraber sağlıklı , neşeli ve uzun bir ömür yaşaması dileğiyle

teşekkür ederim canım allah razı olsun...

inşallah hayırlısı ile sende meleğine sağ salim kavuşursun :Saruboceq:

Tatlişkom resimde gördüğün PADİŞAH SURATLI'nın ismi DORUK.2,5 yaşında bu ismi ben daha onun esamesinin esamesi bile yokken ortada 6-7 yıl önce bir bankanın kredi kartı reklamında isim yazan yerde gördüm , ordan arakladım yani.Rezervasyonumu önceden yapmıştım.Yani DORUK olsun. Atlası matlası da geç gülben gibi ,sen benimkini koy şekerim

Son düzenleme:
Tatlişkom resimde gördüğün PADİŞAH SURATLI'nın ismi DORUK.2,5 yaşında bu ismi ben daha onun esamesinin esamesi bile yokken ortada 6-7 yıl önce bir bankanın kredi kartı reklamında isim yazan yerde gördüm , ordan arakladım yani.Rezervasyonumu önceden yapmıştım.Yani DORUK olsun. Atlası matlası da geç gülben gibi ,sen benimkini koy şekerim

teşekkür ederim aşkıcımmm :roflol:

bu arada doruk mükemmel bi erkek, allah sana ve eşine bağışlasın uzuuuuuuuuuuun ömürler versin canım :Saruboceq:

poyraz ve doruk arasında kaldım ve en sounda doruk ta karar kıldım oyumu kullandım

X