Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ayy konu başlıgı süper olmus :KK1:
ben odun eşi olamadıysamda o yolda ilerliyorum galiba:KK23: sevgilim birazcık odun hatta bir tek onun böyle oldugunu düşünmeye baslamıstım kii burayı gördüm..
odun felan ama ben onu cok sevıyorum :KK1:bu yuzdendirki katlanıyorum olanlara :KK5:
kaptan magara adamına burdan sevgiler :KK69: :KK54:

merhaba kızlarr odun mu dedi biri :KK66:

benim odunum doğasını da çok seven bir yapıya sahip
çiçekler dalında güzel diyebilcek kadar
ama yine de çiçek istersen söyle diyor
kenara bir çentik atalım 5 çentiğe bir küçük altın formülünü uygulamaya koydu

3 küçük altınım birikti ama hiç çiçemmm olmadı benim :KK43:(

olsun canım senin ki daha iyiymiş altına baksana tavan yaptı sen bu gidişle acaip zengin olursun...

tabii ki altınlarını alabilirsen...:KK1:

bende geleceğin kaynanası olarak üzülüyorum bu durumlarda...

ama anlamıyorum onları...

düşünüyorum da hayatta tek isteğim evlatlarımın huzurlu mutlu ve sağlıklı olması...

bir anne neden evladını üzmek için bu kadar çaba sarf eder...

tabii ki herkes için geçerli değil bu durumm...

üzenler için diyorum sadece...

Beniim kaynanam oğlunu sevdiği için değil sevmediği için bukadar zulüm ediyor zaten ya..Onun tek derdi para,evi okdar.Ama bi oğlu daha var bekar bakalım o nasıl çıkıcak beklesin görsün.
2 tane kendini bilmez görümcem var,2 tane evli kaynım ve onların dengesiz karıları var daha çok var.Şimdi diyceksiniz ki hepsi kötü sen mi iyisin ama anlatsam roman olur...

Beniim kaynanam oğlunu sevdiği için değil sevmediği için bukadar zulüm ediyor zaten ya..Onun tek derdi para,evi okdar.Ama bi oğlu daha var bekar bakalım o nasıl çıkıcak beklesin görsün.
2 tane kendini bilmez görümcem var,2 tane evli kaynım ve onların dengesiz karıları var daha çok var.Şimdi diyceksiniz ki hepsi kötü sen mi iyisin ama anlatsam roman olur...

boşveeeeerrrr sen kocişine bak allahtan o onların ağzına bakmamış bak ne güzellll

allah mutluluğunuzu daim etsin....

kimselerin bozmasına izin vermesin.....

Odun iyiyimiş hanımlar benim ki hen odun hem kütük hem de hödük :)) Anasının çakma doğum günü bile itinayla kutlanır bana gelince çok yoğun olmuştur ve unutmuştur. Tam öldürülesi bir durumdur :KK14:

günaydınnn güzellerrrr kimse yok muuu bu gün burda puslu ve yağmurlu bir hava var sanki kıştan kalma

benim de bu yüzden uykum açılmadı fenalardayımmm eve gidip uyuyasım geliyor geliyor gitmiyorr

bide nezle olmuş gibiyip hapşurup duruyorum offf
:2::2::2::2::2::2::2:

günaydınnn güzellerrrr kimse yok muuu bu gün burda puslu ve yağmurlu bir hava var sanki kıştan kalma

benim de bu yüzden uykum açılmadı fenalardayımmm eve gidip uyuyasım geliyor geliyor gitmiyorr

bide nezle olmuş gibiyip hapşurup duruyorum offf
:2::2::2::2::2::2::2:

geçmiş olsun canım aynı puslu hava burdada mevcut ve deli gibi uykum var. eve gidip uyumak istiyorummmmmm :KK50:

geçmiş olsun canım aynı puslu hava burdada mevcut ve deli gibi uykum var. eve gidip uyumak istiyorummmmmm :KK50:

saol canım kış geldi sanki birden içim karardı yahuu eve gidip pikenin altına girip kuş tüyü yastıklara kafamı gömüp bende uyumak istiyorumm acilennn :89::89:

saol canım kış geldi sanki birden içim karardı yahuu eve gidip pikenin altına girip kuş tüyü yastıklara kafamı gömüp bende uyumak istiyorumm acilennn :89::89:

Ben o pozisyondayımm kıskandırmak gibi olmasınnn da şimdi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: günaydıııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hacılarrrr

yA ben yalnız değilmişim Allah'ımmmmm,
Odun Kardeşliğinden bbende Varım Bendeeeee :)

Yalnız şunu söyliyim benim kocamdan daha odun bi adam tanımadım ve görmedim madalya bizde :):KK8:

ayyy aynını ben dusunuyorum evde sinema acıp batanıye altına izlemek kahvem ve sigaram eşliğinde sonna uyuya kalmak ve uykumun en tatlı yerinde odunumun benı arayarak uyandırması

ayyy aynını ben dusunuyorum evde sinema acıp batanıye altına izlemek kahvem ve sigaram eşliğinde sonna uyuya kalmak ve uykumun en tatlı yerinde odunumun benı arayarak uyandırması

Genelde muhteşem anları bozmak gibi bir huyu vardır kendisisnin sağolsunn:21:

X