Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

bizimkide maymun gibi muz yer 1 kg muz sonrada ya aşkım bir hoşaf pişirsende içsek ayol az ye şunu neymiş bu askerdeykende böyle tuvaletini yapamazmış fakat yemekte hoşaf çıkınca rahatlarmış olan yine bize oluyor anlayacağın birde birde
kız seninki yine mutfağa falan koyuyor bizimki tvnin karşısında kucağında tepsi içinde çerez uyuyp kalıyor ben bir bağırıyorum adam napacağını şaşırıyor İÇİM GEÇMİŞ AZICIK diyor sabaha karşı saat 4 buçuk yani bense saat 11de uyumuşum ama

tam da aşkımla ilgili bişiler yazacaktım ki bunu okudum . bizde durum tam tersi nasısa ben toplayacam diye tezgahta bırakıyorum aşkım arkamı topluyo bak şimdi kendimi kötü hissettim akşam bi helallik isteyim adamdan ama çook da şımartmadan

enemmmmm ee kendı yararına bısey oldumu sarkı bılem yazar bu odunlarr

orası öyle zaten erkek milleti işte...akılları fikirleri uçkurlarında

4 gün 1 hafta gelmiş kız yazık sabredemio

sorma zaten eşimin ailesindeki erkekler abartmayı severler biraz,bu da o cinsten,yarın olsun 2 hafta der belki de

kız adam bak neler yazmış sana gelecek ayda budamı gol değil hakim bey budamı gol değil falan demesin aman bunların aklı fikri maç sanki

ya zaten bazen öyle güzel anlar yaratıyoruz ki,bi bakıyorum muhabbetimizin içinde ya bir futbolcu,ya da bir futbol takımı
zaten hayatımız Beşiktaş
bi keresinde pc den bi şarkı açmış beni çağırıyo odaya hadi dans edelim diye baktım gayet romantik bi şarkı ama sonunu duyunca sinirden güldüm artık yuh dedim sözleri şöyle:

Sen benim her gece efkarım,
Gözümdeki yaşım!
Sigara dumanım !

Sen benim damardaki kanım,
Alnımdaki yazım,
Şanlı Beşiktaşım !

Kalbimin en orta yerinde,
Büyük bir yangın var alevler içinde !

Beşiktaş sana yemin olsun,
Bitmeyecek sevdan mezarımda bile ! ..

Şarkının başları çok güzel geldi,sonunda şanlı beşiktaşım falan deyince yuh bütün romantizmim uçtu gittii

Son düzenleme:

benimki pek yapmazdı böyle şeyler arada su bardağını falan bıraktığı oluyodu ama böylesini görmemiştim

sergideler sanki dizmiş onları tezgaha sıra sıra sabah işe giderken de diyo ki aşkım ben onları topliycaktım ama

koltukta uyuya kalmışım televizyonun sesine uyandım öyle yatağa attım kendimi aklımdan çıkmış...

sanırım bu son olucak uyku sersemi bende fena kükredim

bundan bitane de bende var uyku konusunda neler çekiyom aaaaahhhh ahh dokunmayın yarama

Aman bırak kız benimki hayatta dokunmaz yemekle ilgili bulaşıkla ilgi süpürge gfalan hayatta yapmaz yani birkere yanıldım dedimki azıcık şu kanepenin ucundan tutuverde altını sileyim neymiş beyefendinin beli ağrıyormuş işe gelince beli ağrır maşallah hoşuna giden şeyler olduğu zaman hiç hissetmez o bel ağrısını o zamanda nedense benim başım ağrır bu sefer o başlar ne başmış bu diyerek

Sende ne korkutuyosun adamı yavaş kükreseydinnnn

Sende ne korkutuyosun adamı yavaş kükreseydinnnn

valla ben kolay kolay bağırmam canım ama hem uyku mahmurluğu hemde beklemediğim şeyler görünce tezgahta dellendim

garibim hiç sesini çıkarmadı sonradan üzüldüm ama napimm çığırmış oldum bikere adam gece vakti temizlik yapmış

arada ayar çek boşverr kendine gelirr

yaaaaa benımkıde öle dondurma yer kabını bırakır,çekirdek çitler çöpünü bırakırrrr dellendirir benı bazen mutfakta bazende salonda bırakır bazen radyotörüm üstüne soda şişesi bulurum

Amannnn boğazı durmuyor ki hiçç kilo kilo meyve yiyorr ben yesem patlarım şimdiye

benımde evde renklı bardaklarım var benım haspa suyu bıle bı kere içer bı bardaktan mutfak masasında bırıktırır gecen baktım tren gibi dizmiş eli yine bardak dolabına gittii dedim bı mor renk eksik kalmıs onu almalısın

Son düzenleme:
benimkinin ahşap ve türevlerini göstermesi sanırım başka alanlarda şimdi anladım. çünküm bu konularda maşallahı var. ama af yookkk yine de odun bu yaptığı güzeliiklerle olsa olsa masa sandalye filan olur ama onlarda ahşap:82:

pardon ben de çook geriden geliyom internetim saolsun bi yavaş bi yavaş. güya a. jetim var. ne jet kağnı kağnı
bu arada ammmaaaannnn boşveriiiiinnnn bu akşamda oduncuklar düşünsün yawwww

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…