Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ya benim kocişin bu sabah kendini tribünde sanıp bana ithafen söylediği sloganımsı şarkıya ne demeli
sözleri aynen şöyle 4 gündür reglim o yüzdenmiş bu beste

tam 1 hafta oldu
senin süren doldu
yeter artık aşkım
artık v.r bana artık v.r bana ooooooo oooooooo

reglim yarın bitiyo,beyefendi kendini Bjk tribününde sanıyo

şunu daha ateşli ve benim uykulu olmadığım bi ortamda daha romantik bi şekilde dile getirseydin
bak ben sana neler yapardım dedim,güldük

çatlak kocam yaaa

Son düzenleme:

enemmmmm ee kendı yararına bısey oldumu sarkı bılem yazar bu odunlarr

4 gün 1 hafta gelmiş kız yazık sabredemio

kız adam bak neler yazmış sana gelecek ayda budamı gol değil hakim bey budamı gol değil falan demesin aman bunların aklı fikri maç sanki

kız benim pc kapandı kendiliğinden bune ayol benimki acaba bu kadın nette oturmasın akşama kadar diye bilgisayara program falanmı yükledi yaparmı yapar

bizimki akşam ben yattıktan sonra afedersiniz ama muz yemiş kabak çekirdeği yemiş soda içmiş

ve bunların çöpleri ve boşlarını mutfak tezfahının üzerinde bırakmış

ben tezgahın üstünde bişey olunca delleniyorum akşamdan temizleyip bırakıyorum nasıl bıraktıysam öyle bulmak istiyorum neyse

sahura kalktım bir baktım mutfak buram buram muz kokuyor soda şişesi boş tezgahın üstünde

iki tane kase birinde kabak çekirdeği çöpleri birinde az kabak çekirdeği kalmış anam uyku sersemi söylenmeye bir başladım adama

tepkisi şu tamam da ne var kii bunda dedi

oturdu masaya yemeye başladı...bende hiç ellemedim karnımı doyurdum herşeyi olduğu gibi bırakıp ondan önce yattım o hala yiyodu

sabah bir baktım mutfak mis gibi bunların ipini salınca nereye sapacaklarını şaşırıyolar iyisimi dizgileri sıkı sıkı tutayım ben

Hee bak beni anladınn şimdik dimii Benimkide aynı nefret ediyorum tezgahdaki şeylerden adam tahta kullanma özürlüsü sanki domatesi direk tezgahta keser salatayıda aynı sonra onları öyle bırakır sabah bi bakarsın onlar oraya yapışmış doğal olarak uzun bir çabadan sonra anca düzelir.Geceden sabaha kadar koskoca tezgahı tabak bardakla doldurur sabahta hizmetçi ben temizlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…