Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

geçende benimki kabul etti odunluklarını tamam dedi ben senin gibi değilim dedi sen benden 2 gömlek üstünsün dedi buda bi başlangıçmıdır acaba bilemedim şimdi:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

tabi canımm mertebeye göre değişiyor sıralama:KK52:
tabi hayatım değişiyor konsantre odunlar bıle olabılır

geçende benimki kabul etti odunluklarını tamam dedi ben senin gibi değilim dedi sen benden 2 gömlek üstünsün dedi buda bi başlangıçmıdır acaba bilemedim şimdi:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:
yok laaa benımkıde kabul edıyor edıyorsa hecc değişmeyecektir demektir ben odun dıyıp gececk işte

devamında evet yontulmaya hazırım dediyse bu bi başlangıç yok sadece kabul edip bununla kaldıysa hiç bi halt etmeye niyeti yok demektir :KK33::KK33:

tabi hayatım değişiyor konsantre odunlar bıle olabılır

yok laaa benımkıde kabul edıyor edıyorsa hecc değişmeyecektir demektir ben odun dıyıp gececk işte

eyvah gerçektenmi kızzz bak çok üzüldüm şimdiii :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25: acaba değiştirebilirmiydim diyodumm gerçi olumlu gelişmeler varrr geçen sene süpriz doğum günü yapmıştı çok belli etmişti emme seneler geçerek uzmanlaşabilirmi acaba çünkü evlendiğimiz sene doğum günümün tarihinide hatırlamıyodu daa

bazen odunluğu hat safalara ilerlediğinde diyorum artık senı ait olduğun yere götürmenin zamanı geldi woodymm ormanlara hemde balta girmemiş ormanlara bırakacagım senı dıyorum bazende arkasından fidanlar ağaca ağaçlar ormana şarkısını söyluyom:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

devamında evet yontulmaya hazırım dediyse bu bi başlangıç yok sadece kabul edip bununla kaldıysa hiç bi halt etmeye niyeti yok demektir :KK33::KK33:

tam olarak böle demediysede çabaları var olcek herhalde kerata

her odunun bır oduncusu vardır kendime bir oduncu gömleği almalyımmm

bol ekoseli renkli olsunn gerçi geçen sene ekose modaydı modaya uymadan olmaz oduncu gömleğini yıldız desenli seç bu sene yıldızlı giysiler moda olcekmişşş:KK53::KK53::KK53::KK53:

bende geldim :KK3::KK3:eşimle 4 tane doğum günü geçirdim hiçbirinde ne kutladı ne de hediye aldı odunsun diyom kızıyo bana yalanmı sizce odun deilde ne :KK68::KK68::84::84::84::84::84:

X