ocuk istiyorum ama...

kızımmm asla ve de aslaaa kadın jinekologa gitmem.. ukala ve kapris çekmez oluyorlar..bana da ööylesi gelmez:)) erkek doktora giderim nazımı da kaprisimi de yaparım anacauımmm aaaaaa nee yani o kadar para veriorum bir de yanında psikolojik destek almam lazım, kadın doktorla nereye kadar :))))))

ahahahah kıyamam sana sen daha güzelsin tabiki de, kocacın için dünyanın en güzelisin, gerisini de salla gitsin bize ne olumunekankayizsmile

ben erkek dr istemedim neden bilmiyorum. kadın olup beni azarlarsa ben de onu azalarım şahika koçarslanlı edasıyla kalitemi bozar, salon kadını imajımdan kayarım dedim :roflol:

sonuçta şimdilik memnunum ama bakalım zaman ne gösterecek :)

kıyamam ona ben gazman mı olmuş küçük tosunum benim. bak senacım gerçekten de 3 ay içinde geçiyor mucizevi bir şekilde. kuzenimin dr u bunu hamileliğin ilk 3 ayına benzetmişti. ilk 3 ay mide- barsak sistemi açısında zorlu geçer anne için de bebek için de diyordu. doğru demiş geçmişti. inşallah doruk umunki de geçer kuzucum

kızlar bu arada ben geçen ay progesteron testi yaptırmıştım biliyorsunuz 21.7 mm lik bir yumurtam vardı. ama test sonucu 6 çıkmıştı. kalitesiz demişti dr telefonda sonra yüzyüze konuşmadık, bu ay içimden gelmedi açıkçası ve gitmedim. geçen ay akıntım çok olmamıştı sanki ve her ay olan göğüs ağrımdan eser yoktu. bunlar yumurtlama belirtileri ya bu ay da henüz tık yok. ateşime bakıyorum onda da bir yükseliş yok. 15. günümdeyim. genelde 16 da yumurtluyorum. acaba yumurtlama sorunum olabilir mi diyorum. korkuyorum hafiften. bu ay bir bakıyım diyorum hayırlısı inşallah ateşim yumurtladığımı gösterir de rahatlarım eyvahedigeldismile

Valla Handecim ya ben hiç anlamıyorum o yumurtlama günlerinden işte adetimin başlangıcından 15. güne kadar parmaklarımla sayıyom ya :)
2 ay bende öle afedersin ilişki sırasında hep acaba bu sefer tutarmı bilmem ne diye düşünmekten aa bakıyodum bitmiş :)))
Şaka bir yana son bir ay hiiiiiç takmadım işlerde yoğundu aklıma bile gelmedi. adetim geçmişti unutmuştum bile.. Yani sadece dedikleri kafaya takmadığın ay gebe kalman çooook yüksekmiş onu test ettim onayladım yane :) yerimseniben

nurum fezam o zaman söyler misin kafaya takmamak nasıl mümkün olur. ben aklımdan çıkaramıyorum mutlaka geliyor aklıma :)

işte kadın olmak buyüzden zor..eminim kocalarınızın o esnada aklına bile gelmiyordur :))))

:roflol: çok güldürdün beni sena annecik. çok merak ettim gerçekten dediğin gibi mi diye. eşime sordum ama çok ciddi cevap ver dedim. yoooooo ne alaka onu düşünücek zaman mı o zaman. hemsen düşünüyor musun ki dedi :roflol: ben bir yemeğe bakıyım dedim ne diyim. sen çok yaşa emi senoşum olumunekankayizsmile

Herkeşlerden çok özür diliyorum hepiciğinizi çok merakta bıraktım ammaa henüz tam olmasada yeni yeni kendime geliyor gibiyimm. Anlaşılmış olacağı üzere canla bizim üçlü testimizde iyi değil yani riskimiz yüksek çıktıı. HAftaya birde hastanedeki doktoruma gideceğiz ve düzende bir daha test yapılacak ama hastanedeki doktorumlada tabiki hem ikili hem üçlü riskli çıktı diye konuştuğumda o da bu diğer doktor gibi amniyosentez diyecektir, çünkü ve de illeki yaptıracağız biz bunu anlaşıldı. Evet biliyorum bunlar olasılıklar vs vs vs vs vs ama içim acıyor kızlarr bu endişe çok fenaymış, bi de öğrendimki amniyosentezin sonucu 20 25 gün sürüyormuş ben bu ayı nasıl geçireceğim Allah kerim. Bu arada ben kendimi hayata karşı güçlü biri sanırımdım
m, hoş annemlerden ablamlardan saklamayı becerebiliyorumda içimde ne tuhaf fırtınalara kopuyor anlamak ve anlatmak mümkün değill. Sizlerinde içini kerttim ve ruhumun derinliklerinde güçlü bir ses yooookk bir şey senn rahat ol desede sanırım bi müddet depresif modumdan kurtaramıyacağım kendimi. Uzaklaşmayı falan düşünmüyorum ama pek buralarda olmazsam meraklanmayın ben çok kısa bi sürede toparlanırım ve toparlanmakda zorundayım daha hiç bi şey yok ortadaaa amniyosentez sonucunu önemli olan şimdi ona odaklandık bakalım hayırlısııı.

Bu arada yazdıklarınızı hiç okumadan kendi derdime geçtimm umarım szilerde iyisinizdir

canım benim, sevgili sinem anne... söyleyeceğim hiçbir şeyin endişeni hafifletmeyeceğini biliyorum ama ben kızçemize ve sana çok güveniyorum. testler ne derse desin, sen içinin derinliklerinden gelen o sesi dinle olur mu... kızın annecim ben iyiyim diyor sana ve sen bu sese kulaklarını tıkama ne olur. ikiniz bir olun gidin yenin o amniyosentez canavarını. dularım, dualarımız seninle. ben herşeyin çok yolunda olduğuna o kadar inanıyorum ki. bu mubarek cuma gününde içime çok güzel şeyler doğuyor, annesi gibi güçlü bir kız o, sapasağlam evelallah...

Sinem sırf senin için girdim şu anda inan okadar üzüldüm ki anlatamam.
Eminim çok kötü şeyler hissediyorsun nasıl teselli verilebilinirki üzüleceksin elbet ama ailenden saklama paylaş onlarla..
Lütfen içine atma doktorların tam olarak ne dediklerini bilemiyorum ama amniyosentezin Allahın izniyle güzel çıkar canım çok dua edicem lütfen herşeyden haberdar et bizi üzme sensiz olmaz buralar...
Sen herşeye rağmen güçlüsün....

iş yerinde çok samimi bir arkadaşım var bana hamilelik serüvenini anlattı.. Ve bende bir mucizeye onla şahit oldum neler yaşamış neler
Şimdi dünyalar tatlısı ultra zeki bir kıza sahip...

Sinem kesinlikle inanıyorum ki amnio sonucu sorunsuz çıkacak..seni germelerine izin verme..Allaha dua et, seni ve bebeğini zorlu bir sınava sokuyor, sen çekincelerle , ama larla, yahu neee yaparımlarla başladın bu maceraya şimdi sana öyle bir yerden öğretiyor ki aslında buna ne kadar bağlandığını ve senin için ne kadar önemli olduğunu ...sen bu sınav bitince daha iyi anlayacaksın, herşeyin bir sebebi var..hiçbirşey tesadüf değil, sen d bu sınavı aslanlar gibi verirsin arkadaşım...Test çözmeye benzemiyor ama mükafatı daha büyük, içini ferah tut , ne desek boş ama inanıyorum hhheeeeeçççç de bişicikk olmaayacakkkkk

Merhabalarr hanımlarrrr...

Hepinize ilginiz ve güzel temennileriniz için çook teşekkürlerrr. Hafta sonunu neredeyse yatarak geçirdim gibi bir şeyy, yalnız dün akşama doğru eşim artık beni silkeledi ve dışarı çıkıp bi şeyler yedik bi de yaşgünmü kutladık. 33 yıldır en buruk ama en içten dilekle mum üflediğim bir doğumgünü oldu bu. Aslında büyük ölçüde bende Sena anne gibi düşünüyorum, baştaki çekincelerimin ceremesi galiba, Allah sen böyle mızmızlanır mısın al sana koca bir tokatt diyor sanki. Ve haliyle ben böyle düşündükçe üzüntüm sınırsız katlanıyorrr. Biliyorum daha netleşen bi şey yok biliyorum amniyosentez tertemizz çıkacakk, diliyorum umuyorum yalvarıyorummm ama henüz toparlanamadım ben dostlar. Eşim de çok fena sarsılmış durumda ama benim için normal davranmaya çalışıyorrr bende ondan buğulu gözlerimi saklamaya... çünkü çok kızıyor kızımı üzmeee diyor başka bi şey diyemiyorrr.

Offf çok fena depresifim ben sizi boğuyorum biliyorum ve diyecek bi sey bulunamıyordurr sıkmayın canınızı ben biliyorumki dualarınız bizimlee. BAkalım bu çarşamba Ankara HAstanesine gidip oradaki doktorun önerisiyle bir kezde özel labaratuarda test yaptıracağızz, belli mi olurrrr belki burada sonuç züper çıkarr bende gider diğer laboratuarı yakar yıkarımm klava:

canım benim yaa,sonuçlar çokk güzel çıkacak ben buna yürekten inanıyorum.içindeki minik afacan annem beni bunca zaman bekletti biraz da ben onu bekleteyim diyo. Sen sakın üzme kendini,pozitif ol,kendini buna şartlandırki herşey de öyle olsun. Dualarımızla seninle canım...

SıNEMMM YENı YAŞIN HAYIRLI OLSUN CANIMMMM DıLERıM BU YAŞ SANA HEP UĞUR GETıRıR CANIM RABBıM ıNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASıP EDER BEBıŞıNı VE YENı YAŞINA 3 KııLıK BıR AıLE OLARAK GıRERSıNıııııZZZ ÇOK ÖPTÜMMMM
HADı KENDıNE ÇOOOOK ıYı BAK CANIM BıZıDE ÜZMEEEEkaydirigubbakcemile5

mutlu yaşlar sinemcim..
son testinde tamamen farklı bir şey çıkmaz, amnio denebilir, amnio sonucun temiz çıkacak ben onu kastediorum ..üzme kızını gerilimden çok etkilenir şimdi o....

Günaydın hanımlarrr... İlginiz ve yanımda olduğunuz için teşekkürlerrr...

Bugün yeni bir sabah ve ben bugün az biraz kendimi daha iyi hissediyorum, aslında bu birazda kandırmaca yoluyla oluyor ama biliyoruzki buna kızım için mecburum. Her ne kadar farklı düşünenler varsada ben diğer labaratuarın moralimizi azıcık olsada düzeletme yolunda işe yarayacağına inanıyorum, ya da dedimya kendimi kandırmam lazım böyle oyalıyorum işte, sonuçta amnio ise yapılacak, yapılsın varsın sonuç iyi çıksında, şimdilik aksi doğrultusunda aklıma minnacık bir ibare bile sokmuyorum...

İşte böyleee, sizler ne alemdesinizz, yeni yıl ve yeni umutlar umarım tam gaz devam ediyorurr olumunekankayizsmile Bende bi süredir epey bi işten koptum bugün bişeyleri yoluna koymazsam iyice içinden çıkılmayacak hale girecekkk, hepiciğinizi güzel günlerr güzel hanımlar...

Sinem sonuçlar Allahın izni ile güzel çıkıcak inşallah dualarımdasın canım
bizler de ne olsun iş güç valla sana diyordum ama bende sış göreve çok çıkıyorum ya
okadar midem bulanıyorku
Arabada sürekli gezmekten :sinifsinif:

canlarım kusura bakmayın kaç gündür gelemedim. önce cmt günü eşim mide ve barsaklarını bozdu sonra pazar sabaha karşı da ben. 2 gündür içim dışıma çıktı sormayın. neyse yarın işe gidebilecek kadar toparlandım bir de size bakayım dedim.

sinemciiim nice mutlu senelere canım benim. inşallah bir dahaki doğum gününde senin minik kızçe mama sandalyesinde otururken mumlarını söndürmene yardım ediyor olur :)))))))))) yarın sonuçlar güzel çıkacak sinemim olmadı amniyo sonuçları güzel çıkacak. bu işin sonu güzel olacak ben kızçeme ve sana inanıyorum.

hepinizi çooook öptüm opuyorumnanaktan

şekerim aman dikkat kar da başladı üşütmeyelim bünyeleri :)))

ben de arabaya binip gezmek nasıl bişey diye düşünüodum özledim beaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…